Fantasy UEFA Champions League

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

drvasko98
Мнения: 7016
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот drvasko98 » 01 окт 2015 15:12

57 точки и една камара играчи, които мислих за сигурни титуляри не играха като Гусев или някакъв от Порто. Защитниците ми и вратарите ми се представиха зле, а двама изтърваха и дузпа. Въпреки всичко вкараха 7 гола моите.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот dreben23 » 01 окт 2015 19:39

О, бравос, някой е успял да ме натупа и мен. :mrgreen: :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21429
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот metodito » 01 окт 2015 20:59

Офтопик: Gong,оправете форума! :evil: Това е третият сайт, който посещавам и решава да се промени и го обезобразяват.

Иначе тотален крах на фентъзито тази година. Остави, че един пас не ми зачитат, ми май не регистрират и борбите за топки вече! Бати шита! If it ain't broken, don't fix it!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18081
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот kingofpop » 01 окт 2015 22:33

metodito написа:Офтопик: Gong,оправете форума! :evil: Това е третият сайт, който посещавам и решава да се промени и го обезобразяват.

Иначе тотален крах на фентъзито тази година. Остави, че един пас не ми зачитат, ми май не регистрират и борбите за топки вече! Бати шита! If it ain't broken, don't fix it!


има си борби за топки, Карвахал и Начо имат по 7 точки демек 1 е от там ;) :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот dreben23 » 02 окт 2015 00:37

Срам ме е да кажа колко са ми точките в ЛЕ, ама се натресох на всички отсъстващи. :) Така става като не се четат новините кой ше играй. :lol: :lol:
Едва 31, това ми бе и най-позорния резултат досега. :lol: :mrgreen:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

drvasko98
Мнения: 7016
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот drvasko98 » 02 окт 2015 00:53

Те щото новините са много верни. Аз в този турнир играя винаги с украинци, руснаци, чехи и немци, чат пат турци и френци и ми остават по 7-8 млн редовно :) . Те не ротират толкова отборите. Испанците са стабилки, но тях да ги познаеш с какъв състав ще излязат е като шестица от тотото. Ей сега обаче вкарах двама от Марсилия, защитник и вратар и за къв чеп ми бяха. Само един гол вкаран и то от оставен на пейката- Самедов. :) Иначе 41 точки, средно представяне.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18081
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот kingofpop » 20 окт 2015 21:16

Изображение





ударих уайлдкарда, да видим кво ще се получи :oops: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18081
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот kingofpop » 22 окт 2015 04:21

65 точки, можеше и по-добре, бахти каръка с Атлетико....уж имах 3 ма в дефанс от тях, а Облак не се наложи да го пускам, понеже Бегович си имаше 7 точки, докато Чоло ще даде почивка именно на Луиз и Хименез....добре че поне можехме да видим съставите и не ги пуснах :mrgreen:

ако бяхба играли минавах 75 :evil:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

drvasko98
Мнения: 7016
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот drvasko98 » 22 окт 2015 15:08

Аз пък този път уцелих именно с дефанса на Атлетико - Облак, Сигуера и Хуанфран, който е и с асистенция (ама едва ли и другият кръг ще играят същите, така че ще имам колебания). Иначе направих Абубакар капитан първия ден и не съжалявам. Пуснах доста интересен състав без нито един играч на Реал, Барса и Байерн (Алаба оставих резерва и после влезе), което е абсолютен прецедент за мен. И ... 63 точки, въпреки трансферите. Ако Санчес беше прецизен можеше и да са доста повече. Много доволен от Шатов, вече втори кръг. Наистина е един от най-добрите в света, щото прави много точки във Фентъзито (така казват Александров и Дребния) :)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32717
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот 1914.1902 » 23 окт 2015 07:16

Изображение


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта