Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 08 юни 2018 13:58

Голямо суеверие тресе големите лиги зад океана, факт :)
Ей и сега, .... погледнеш обща снимка на Вашингтон с варела - пълно с робинзоновци :)
Снощи хванах мача в средата на втората третина и въобще не съжалявам, че останах да го гледам.

... иначе изпращаме интересна година: Астрос, Игълс и Капс спечелиха първите си титли един след друг :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Tiberius » 08 юни 2018 14:00

Да, да, прав си, че долната снимка не е със Смайта. Не знам какво съм блял като съм я качвал. :lol:
Изображение
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 25 юни 2018 00:20

Tiberius написа:...


Red_Neck написа:....


Ае роби, препоръчайте ми добър подкаст за NHL. Слушам Around the NFL и The Lowe Post за другите 2 лиги, ама за хокея нищо не ме грабва.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 25 юни 2018 09:01

rhaegar написа:
Tiberius написа:...


Red_Neck написа:....


Ае роби, препоръчайте ми добър подкаст за NHL. Слушам Around the NFL и The Lowe Post за другите 2 лиги, ама за хокея нищо не ме грабва.

Зависи кои отобри са ти интересни. :) Има доста добри локални попадения.
Аз лично предпочитам нещата на Sportsnet.ca : Hockey Central @ Noon или 31 thoughts. Горе-долу покриват цялата лига и няма излишни лиготии. Имат много леки залитания към канадските отбори (особено тези на Торонто и Монреал :) ), но общо взето са ОК.
Не понасям ESPN on ice.

Иначе за разтоварване чат-пат давам по едно ухо на Jim Rome. Пълен идиот. Покрива американските мейджър лиги, приема много обаждания от слушатели (същите идиоти като него :) ) и голям фен на хокея.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Tiberius » 25 юни 2018 12:33

Следя предимно тези подкасти:
31 Thoughts
Espn on ice
Puckpodcast

Иначе силни ходове на Айлъндърс. Първо назначиха Лу Ломариело за GM, след това се възползваха от разногласията между Бари Тротц и шампионите от Капс (Тротц напусна) и го назначиха за треньор. Това би бил силен коз, с който да убедят франчайз играча им Джон Таварес да подпише с тях. Същевременно имаха 11 и 12 пик в Драфта и ако са си направили правилно сметката, би следвало да са си повишили качеството. Ще им бъде доста трудно да се класират за плейофите. Просто в тяхната дивизия е касапница.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 25 юни 2018 12:50

Мерси, ще хвърля по едно ушО.

Таварез ще се срещне с 11 отбора, доколкото разбрах. Много сложно ще е да го задържат.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 25 юни 2018 14:00

rhaegar написа:Мерси, ще хвърля по едно ушО.

[offtopic]За "мерси" не става ..... Пусни барем един "no ban" бонус - 6 месеца, годинка, ... колкото ти се откъсне от сърцето :) :mrgreen:[/offtopic]

Таварес едва ли ще остане в Лонг Айлънд. Според мен ще намали финансовите си претенции в замяна на шанс за Стенли.

Много интересна сделка направиха Каролина и Калгари, като канадците взеха много потенциал в лицето на Линдхолм и Ханифин и се разделиха с Дъги Хамилтън.
Последна промяна от Red_Neck на 25 юни 2018 14:15, променено общо 1 път.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 25 юни 2018 14:06

Аз не съм банвал никой в тоя форум от поне година сигурно. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 01 юли 2018 21:02

Таварес в Торонто.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 02 юли 2018 08:45

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Gb1Oxj8qRkY[/youtube]
На 32-33 години по близо 40 милки на сезона за 4 години ...... баси сделката за ЛД!
ЛА определено надплатиха в случая.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта