Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bulldozera
Мнения: 99
Регистриран на: 03 окт 2008 15:33
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот bulldozera » 12 окт 2015 18:16

седемнамалко написа:
Да, ама имат 4 мача срещу Чикаго и Детройт


Може да се хванем на бас че от тези 4 мача , Викингите няма да спечелят повече от 2 :) като имам чувство че може и да е само 1 даже .

Потребителски аватар
gargamel
Мнения: 179
Регистриран на: 22 ное 2010 00:08
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот gargamel » 12 окт 2015 18:40

Много хора подценяват Долтън,но той си е много стабилно QB и си движи атаката перфектно.Иначе за мен,като фен на Saints всичко приключи още след week 3.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот saract » 12 окт 2015 20:45

gargamel написа:Много хора подценяват Долтън,но той си е много стабилно QB и си движи атаката перфектно.Иначе за мен,като фен на Saints всичко приключи още след week 3.

Треньора на Бенгалс Марвин Люис за 13 години кариера няма нито една победа в плейофите .Нито една.Как да им се довериш?

pens
Мнения: 153
Регистриран на: 10 юли 2008 10:51
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот pens » 12 окт 2015 21:36

седемнамалко написа:
pens написа:Ако Майк Вик спечели поне 1 мач, Питсбърг няма как да изпусне плейофите. Чичо Бен се връща точно за дивизионните битки, а са ни минали вече тези срещу NFC West с изключение на Сиатъл, където сигурно ще паднем. Така че, не бързайте да отписвате Питсбърг. И не надувайте балона на Синсинати, той сам ще се спука в близките седмици. Аз даже бих заложих 1-2 лева, е така за кеф, че няма да стигнат до плейофите. А и да го направят, знаем какво ще стане :)

Грийн Бей с Роджърс е извънземен тим, но само в 1 мач може да падне от всеки. И най-вече при липсата на ключови фигури. Мачът с мизерния Чикаго го доказа. Същото важи и за Патс :) Канзас пък останаха без Джамал Чарлс, така че не ги пишете на Супербоул, колкото и да е великолепна защитата.

Наблюдавам с интерес, сезонът е прекрасен и много оспорван. Като изключим Кливланд, Чикаго, Вашингтон, може би Тампа, Оукланд и Тенеси, всички други имат шанс за битка за конференцията.

Приятно гледане от мен и GO STEELERS :)


Ако си гледал нощес какво направиха Далтън и Ейфърт срещу Сиатъл ще ти секне оптимизма :) и тяхната програма е абсолютен майтап до края, имат към два мача (в Денвър и в Питсбърг), които евентуално, може би да загубят. Пакърс зависят на 101% от Роджърс, ако гостуват (той играе зле извън Ламбо, добре, де, не толкова извънземно:)), или ако му се обади някоя болежка пак са дотам, Патс зависят от Гронк и Брейди, но повече Гронк, абе всеки отбор, ако му се контузи ключов играч запада, да си пожелаем без повече контузии ;) От изброените от теб Кливлънд, Вашингтон и Тенеси имат съвсем реален шанс за плейофи, най-смешно ще е Чикаго да се промъкнат някакси :)


Гледах го, разбира се. Първо гледам всички мачове от дивизията на Стийлърс, след това за каквото ми стигне време. Е сега примерно приспах детето, взимам конска доза кафе и залягам на МНФ :) Иначе не мога се съглася с мнението ти за програмата им. Даже мисля, че от последните 7 мача са аутсайдери във всеки от тях.

А за последното, верно ще бъде смешно с този клоун №6 :) Но пък той се контузи, което е добра новина за феновете на Чикаго :) За мен обаче най-смешно ще бъде Вашингтон да се промушат, след като им дадох максимум 2 победи за сезона. А те вече ги направиха :)
Пише се Левски, чете се Любов.

pens
Мнения: 153
Регистриран на: 10 юли 2008 10:51
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот pens » 12 окт 2015 21:37

bulldozera написа:
седемнамалко написа:
Да, ама имат 4 мача срещу Чикаго и Детройт


Може да се хванем на бас че от тези 4 мача , Викингите няма да спечелят повече от 2 :) като имам чувство че може и да е само 1 даже .


3 от 4, поне :)
Пише се Левски, чете се Любов.

pens
Мнения: 153
Регистриран на: 10 юли 2008 10:51
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот pens » 12 окт 2015 21:39

saract написа:Между другото Кардиналс трети сезон поред набират страховита мощ но има една малка подробност - точно с този отбор и този треньор още не са спечелили плейофен мач.


Брутална защита имат. Лично на мен ми е любимата в НФЛ и обожавам да ги гледам, а за великия Лари и обещаващите ресийвъри около него няма смисъл да се говори. Но не треньорът е проблемът и даже напротив - той е сплавта на този ростър. Ако QB-то този сезон оцелее до края, ще бъдат много опасни, даже претенденти за титлата според мен. Но с тези 2 ACL-a, трудно може да изиграеш 19 мача в НФЛ. Друг проблем е RB.
Пише се Левски, чете се Любов.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот saract » 12 окт 2015 21:50

Аризона имат Крис Джонсън като RB.Хич не е малко.Куцото им място по скоро е куотърбека.

pens
Мнения: 153
Регистриран на: 10 юли 2008 10:51
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот pens » 12 окт 2015 22:12

Казах проблемен, а не фатален :)

П.С.: Овкусих телешкото филе, заредил съм каса Старопрамен. На мач, като на мач :)

Прогнози? Според мен, под фийлд гол разлика в полза на Чарджърс. За мое съжаление.
Пише се Левски, чете се Любов.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот rhaegar » 12 окт 2015 22:50

Чарджърс са втория отбор, към който имам симпатии. Главно заради Томлинсън, голяма мания беше по него, когато бях в САЩ.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

pens
Мнения: 153
Регистриран на: 10 юли 2008 10:51
Контакти:

Re: НФЛ сезон 2015/6 г.

Мнениеот pens » 12 окт 2015 23:04

rhaegar написа:Чарджърс са втория отбор, към който имам симпатии. Главно заради Томлинсън, голяма мания беше по него, когато бях в САЩ.


Освен велик играч, той е и много стойностен човек. Съдя само по NFL Network, но то си му личи от разстояние. Голямо попадение е за техен кадър.
Пише се Левски, чете се Любов.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта