Не за футбола Но Отново за Мафията

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
los7
Мнения: 201
Регистриран на: 23 сеп 2008 11:07

Не за футбола Но Отново за Мафията

Мнениеот los7 » 23 сеп 2008 15:48

Момчета колкото и да ми е болно в момента за футбола и спорта в България искам да ви обърна внимание върху нещо друго - Журналист изповядващ свободното слово и критикуващ правителството беше брутално осакатен и с опасност за живота лежи в момента в Военна Болница. Моля обърнете внимание на по належащия проблем в момента. Знам че не е на спортна тема това но има една по важна тема - Мафията в Държавата и как осакатиха един от малкото които говорят истината.

http://frognews.bg/Frog/index.php?optio ... #josc34232
От утре съм локомотивец!

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Не за футбола Но Отново за Мафията

Мнениеот Blue_Lion » 23 сеп 2008 16:28

Темата която си пуснал,макар и косвено,засяга спорта.Държавата ни олицетворява и културата,и манталитета,и спорта ! Тези хора не знам дали някога ще се махнат,но поне може да се сетят за хората,който ги избират.Тук трябва да се намесим ние !
Изображение

Потребителски аватар
los7
Мнения: 201
Регистриран на: 23 сеп 2008 11:07

Re: Не за футбола Но Отново за Мафията

Мнениеот los7 » 23 сеп 2008 16:36

Незнам човек. Болно ми е гневно имам едно буца в гърлото. Пребили са го с чукове и железа само защото си казваше истината. За какво се борим с дребните дрязги наши докато онея в парламента ни гаврят по цял ден. Пълна измишльотина. Ще се видим на 2ри в сектор Б отново, ама ми е мн болно сега да се занимавам с дребните мафиотчета Батков И Томов.
От утре съм локомотивец!

Krachun
Мнения: 11
Регистриран на: 28 авг 2008 10:40
Контакти:

Re: Не за футбола Но Отново за Мафията

Мнениеот Krachun » 23 сеп 2008 17:08

Най-после мислещи хора в тоя форум! Аз съм отявлен фен от сектор "Г" но не това е най-важното сега...
Докато нещата са на това дередже,няма да гледаме истински футбол а ще се дърлим заради боклуци като наш Лупи и Боратков,които само прибират дивидентите от нашите крамоли :evil:
Те са същите като хората изпратили мутрите с чуковете-изобщо не са различни,като ги настъпят по мазола-или бълват глупости и злобеят или пращат"бригадите"!!!

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Не за футбола Но Отново за Мафията

Мнениеот Deliba6 » 23 сеп 2008 17:08

Мъжки, точно се чудех как се пуска тема във форума!?
Познавам Оги Стефанов от времето, когато работехме във в. "Народна армия" /той млад журналист, аз млад линотипер/. Много точно и свястно момче. Още тогава ми харесваше острото му перо и стилът, които ми импонираха. От началото на т. нар. демокрация го знаех като журналист в "24 часа", а от доста време не го бях срещал по вестникарските медии, защото спрях да следя лизаческата официална /"сериозна"/ преса. Сутринта по БТВ научих за станалото и се разрових по сайтовете да разбера защо се е получил този опит за убийство на журналист. Хванах се за главата от това, което прочетох до момента. Все едно не сме в началото на ХХІ век, а по времето на Йосиф Хербс. Само фашистити са други и се водят за съратници на същият този Хербс. Гнусна държава, с долнопробни политици и нагли престъпници - за съжаление това е вече родината ни!
На Оги пожелавам, от все сърце, да е силен духом и да се възстанови по най-бързия начин!!! В българската журналистическа гилдия /ако все още има такава/ призовавам да се вземат в ръце, защото те ще са следващите жертви на политически и човешки геноцид от страна на политическата върхушка! Днеска Оги, утре Томето или някой друг...
А оялите се да знаят, че ще им стане страшно "на стълбата"!!! Да не продължават да ни изпитват търпението като народ! ЩЕ БЪДАТ СМАЧКАНИ И ИЗЧЕГЪРТАНИ ОТ ИСТОРИЯТА от същият този народ, който не спряха за употребяват по най-долен и безскрупулен начин!!!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: Не за футбола Но Отново за Мафията

Мнениеот yasen » 23 сеп 2008 17:37

Нямам много време да пиша, но като видях НАЙ-СЕТНЕ едни интелигентни мнения в този форум (за съжаление във тези форуми има само глупости и омраза). Нашето общество трябва да се научи да МИСЛИ. Има много събития, които ни водят към обратното - да деградираме. Най-големите манипулатори са медиите, затова не приемайте мненията от тях за достоверни, мислете!

Мисля, че този линк ще ви отведе при много въпроси. Това, което е отдолу е документ, не е теория или хипотеза... прочетете я!
http://www.bgsviat.narod.ru/

Krachun
Мнения: 11
Регистриран на: 28 авг 2008 10:40
Контакти:

Re: Не за футбола Но Отново за Мафията

Мнениеот Krachun » 23 сеп 2008 18:08

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Драги ми Ясене това все пак е форум за футбол и спорт,като цяло, а не за политика,мисля че тук пичовете просто изразиха съпричастност и омерзение от поредната свинщина в болното ни общество,която не е пряко свързана със спорта но е показател и за неговото състояние-просто тук(В БГ) нещата са оплетени като свински черва :lol:
Само че твоя линк е няква смес между Досиетата Х и Зоната на здрача-та не му е мястото тук... ;)
П.С :Инересно защо само Запада е виновен-че мигар си нямаме достатъчно алчни мутри тука и не им се нагледахме за тия близо 20 години?!? :evil:
Май си на Лупи от хората, Ясенчо,хвърляй тия отрови другаде моля!
П.С.2 : Или на Боратков- и той все теории на конспирацията мисли :evil:
Със Здраве...

Потребителски аватар
los7
Мнения: 201
Регистриран на: 23 сеп 2008 11:07

Re: Не за футбола Но Отново за Мафията

Мнениеот los7 » 23 сеп 2008 18:14

Конспирацийте си ги има колко и невероятно да звучи. Всяко нещо си има причина. Чета форума от 1 месец насам и все се карах да се регистрирам но сутринта като ме удари тази новина не издържах. Благодаря ви за положителните отзиви. Надявам се да спрем малко малко дрязгите помежду ни и да погледнем към тези които ги създават. Всичко е Прах В очите ни а ние допълнително ослепяваме от безсилен и неправилно насочен гняв. В края на крайщата всички сме хора всички сме българи. Още онзи ден останах отвратен от нападението на фенове на цска срещу сини такива някъде в надежда. Днес пък един от малкото истински българи почти си замина. Утре може и нашия ред да дойде. Подклаждат омразата малко по малко.
От утре съм локомотивец!

Потребителски аватар
1913
Мнения: 2235
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: Не за футбола Но Отново за Мафията

Мнениеот 1913 » 23 сеп 2008 18:29

Добра тема. Хубаво е да се коментират вечните тоталитарни прийоми, които сегашната власт използва, както винаги го е правила. Подобно посегателство над журналист в цивилизования свят предизвиква огромен отзвук, да видим сега по реакциите на обществото докъде сме стигнали в развитието си. На Стефанов пожелавам много кураж и бързо възстановяване.
[center][wrapimg=]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s350x350/1782155_10203359119959520_2077530093_n.jpg?oh=d835df5c333af43a2432f0d8305f9166&oe=586C0965[/wrapimg][/center]

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: Не за футбола Но Отново за Мафията

Мнениеот yasen » 23 сеп 2008 19:09

Krachun, аз мисля, че рибата се вмирисва откъм главата, не може едното да ни е добре, другото да ни е зле... Искам да ти кажа, че всичко тръгва отнякъде... това че съм дал такъв линк е за да се види основата, нима Батков, Томов и другите не са свързани с политиката, нима не са поставени лица????!!!!!! Надявам се, че ще помислиш малко върху това. Аз мразя да смесвам политика и спорт, ама за съжаление отдавна вървят ръка за ръка. Щом Румъния може за кратко време, значи и ние можем, въпроса е, че някой не иска!
Само ЛЕВСКИ!!!


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта