Хабиб смаза Конър

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хабиб смаза Конър

Мнениеот rebelheartous » 09 окт 2018 10:57

Brannik82 написа:Браво на дагестанчето и неговите авери!


Руснак е.

nickkal
Мнения: 111
Регистриран на: 07 сеп 2008 10:13
Контакти:

Re: Хабиб смаза Конър

Мнениеот nickkal » 09 окт 2018 12:58

Голям смях! Че прекалява ирландеца е факт - просто бизнес, това е! Ама чак пък клоун, палячо и т.н. ..смешни сте :idea: Такава статистика в двубоите не става току така!

Потребителски аватар
Brannik82
Мнения: 801
Регистриран на: 14 окт 2010 10:48

Re: Хабиб смаза Конър

Мнениеот Brannik82 » 09 окт 2018 14:18

rebelheartous написа:
Brannik82 написа:Браво на дагестанчето и неговите авери!


Руснак е.


Хабиб Нурмагомедов е руски ММА боец от аварски произход, родом от Дагестан. :)

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Хабиб смаза Конър

Мнениеот ivan56 » 09 окт 2018 14:26

rebelheartous написа:
Brannik82 написа:Браво на дагестанчето и неговите авери!


Руснак е.


:lol: :lol:
Сиса №2
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Хабиб смаза Конър

Мнениеот boabbb » 10 окт 2018 08:49

Беше очевидно, че Хабиб ще го бие, просто е по-подготвен и по-гладен за успехи от Конър. Но определенията "клоун" не мисля, че са правилни. Мисля, че Хабиб взе много навътре обидите към семейството и вярата, и затова искаше да го убие в октагона :lol: :lol: Истината, обаче е, че Конър е най-голямата звезда на UFC ( не най-добрия боец :!: , там мисля, че Кокала е номер едно, въпреки проблемите с допинг и закона ) и Хабиб нямаше как да направи подобна сума от един неособено труден мач, ако не беше Конър :!: Хабиб прибира 2 млн. за мача + процент от PPV ( там пакетите по думите на Дейна са минало доста над 2 млн. , а един пакет беше около 40 долара, даже малко повече ) - парите му от мача ще станат поне 5 млн. :!: Тия пари други бойци за цяла кариера не могат да ги докарат :!: Русначето е леко тъпо, ще му трябва време да се усети за какво иде реч. Той по време на самия мач Конър му викаше "It's just business" и е прав, при това добър бизнес ... Аз на негово място веднага бих се съгласил на реванш :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Хабиб смаза Конър

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 окт 2018 12:29

На мен не ми я ясно що това минава за спорт. :roll:
Голяма част от мачовете преминават в търкаляне, душене, клинчове по земята и някви безумни опити да откъснеш или счупиш ръка/крак на опонента. :?
Няма нищо спортно, да не говорим и спортсменско, да риташ или налагаш паднал на земята човек.
Това не е надпревара а жив опит за убийство... В този смисъл се чудя, що има рефери ? :roll:
Ако отидеш в пернишка дискотека Петък вечер, ще станеш свидетел на абсолютно същото безумие - селски кьотек. :lol: :mrgreen:
То не е и смешно де ... :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Хабиб смаза Конър

Мнениеот boabbb » 10 окт 2018 12:58

fcb_bg написа:Ше поря майка ти, ама не се впрягай, тва е само бизнес.....

И аз трябва да се ухиля ли?
Свалям шапка на всеки, защитаващ своята чест.
А тоя пичага как се гмурна в другия щаб без да му дреме...
Това е за възхищение!


Има доста хора, които за 5 млн. са готови тях да ги порят, камо ли за майката :lol: :lol: :lol: Бизнесът си е бизнес, но на мен ми се струва, че до някаква степен Хабиб беше и той в играта, и със скачането в публиката "подготви почвата" за още по-печелившия реванш :lol: Колкото до Играта отгоре - спорт си е и си има правила като например, че не можеш да риташ паднал човек, ударите с лакти на паднал човек също за непозволени, има и още неща ... Това е бой в чистата му форма - всеки може да загуби от всеки. В бокса дали Тервел може да победи Джошуа ? Дедов ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Хабиб смаза Конър

Мнениеот pomiqr272 » 10 окт 2018 19:09

boabbb написа:
fcb_bg написа:Ше поря майка ти, ама не се впрягай, тва е само бизнес.....

И аз трябва да се ухиля ли?
Свалям шапка на всеки, защитаващ своята чест.
А тоя пичага как се гмурна в другия щаб без да му дреме...
Това е за възхищение!


Има доста хора, които за 5 млн. са готови тях да ги порят, камо ли за майката :lol: :lol: :lol: Бизнесът си е бизнес, но на мен ми се струва, че до някаква степен Хабиб беше и той в играта, и със скачането в публиката "подготви почвата" за още по-печелившия реванш :lol: Колкото до Играта отгоре - спорт си е и си има правила като например, че не можеш да риташ паднал човек, ударите с лакти на паднал човек също за непозволени, има и още неща ... Това е бой в чистата му форма - всеки може да загуби от всеки. В бокса дали Тервел може да победи Джошуа ? Дедов ...


В различни категории са. Ще трябва да яде по още една порция след тренировка за такъв мач.

Брок Леснар беше казал на Конър, че за мач прави колкото него за година. Добре, че беше Мейуедър да му вдигне рейтинга. И в ММА е пълно с нискоразрядни бойци, които излизат само заради парите.

Много съжалявам, че не отидох до еврофутбола да сложа една стотачка. Вероятно коефициентът е бил добър. Май е време да си напрая някъде регистрация. Така ще се блазня постоянно да слагам стотачки :-D

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Хабиб смаза Конър

Мнениеот sly » 11 окт 2018 08:57

Вижте клипа как малкия Хабиб тренира с истинска мечка,има го в Гонг - голяма работа :)

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Хабиб смаза Конър

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 11 окт 2018 13:04

Абе и вие да му паднете в ръчичките на Хабиб, след като преди това сте го обиждали на семейство и религия, още по силно щяхте да крещите, че видиш ли, It's just business... Супер ме изкефи как наглия ирландски задник береше душа след като оня го пусна :lol:

Подобни британски надути наглеци винаги и навсякъде трябва да бъдат бити злобно, до посиране !


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта