Джошуа - Кличко

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Джошуа - Кличко

Мнениеот stoyankd » 30 апр 2017 01:25

paceto написа:Кобрата се натиска да играе с един от двамата само заради парите.
Ей ги вижте ги тези двамата сега май по 50 млн ще си поделят и то само от наградният фонд, а да не говорим колко пари ще дойдат от спонсори и реклами. Той нашият май толкова горе долу взема и срещу Кличко, така че сега се натиска за още и ако има мач срещу Джошуа то ще се разберат да го направят малко по-дълъг и малкият ще му направи една такава атака като в 6-ят рунд или като тази в 11 и всичко ще приключи.

Ако федерацията ги натисне обаче само заради правилата може и да допуснат такъв мач.

Поделиха си около 7млн. долара, от които 1,5млн. за Кубрат.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Джошуа - Кличко

Мнениеот 1982 » 30 апр 2017 01:26

Мхм, и на мен Джошуа не ми изглежда никак навит за мач срещу Пулев ........ ще си избере или Фюри, или реванш с Кличко, и в двата мача ще има голям интерес/шоу и много пачки. А професионалният бокс е на първо място именно бизнес и шоу. За съжаление, Кубрат с мачовете си напоследък никак не си помага за това да трупа рейтинг и имидж, а без тях трудно би убедил някого от големите за сблъсък. Трябва да търси качествени противници и да ги бие, само така би привлякъл внимание.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Джошуа - Кличко

Мнениеот sapio0o » 30 апр 2017 01:27

Това, което му трябва на бокса сега е един мач между Джошуа и Уайлдър.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Джошуа - Кличко

Мнениеот paceto » 30 апр 2017 01:28

Ако случайно някой е забравил мача на нашият срещу Кличко и да види с каква защита излиза срещу него.
Разперва ръце като мелници и няма никаква защита, което беше най-голямата глупост от негова страна и не знам на колко рунда е смятал да издържи с тази си игра. До колкото си спомням думите му бяха, че се е целял да нокаутира Кличко в началните рунодве, но това трябва да си доста заблуден, за да го вярваш, че може да го направиш.

С тази защита срещу Джошуа няма никакъв шанс ако малкият реши да играе и да го свали бързо.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aPZrvNRi-ro[/youtube]

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Джошуа - Кличко

Мнениеот marco_bailey » 30 апр 2017 01:34

paceto написа:Ако случайно някой е забравил мача на нашият срещу Кличко и да види с каква защита излиза срещу него.
Разперва ръце като мелници и няма никаква защита, което беше най-голямата глупост от негова страна и не знам на колко рунда е смятал да издържи с тази си игра. До колкото си спомням думите му бяха, че се е целял да нокаутира Кличко в началните рунодве, но това трябва да си доста заблуден, за да го вярваш, че може да го направиш.

С тази защита срещу Джошуа няма никакъв шанс ако малкият реши да играе и да го свали бързо.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aPZrvNRi-ro[/youtube]


Хахахаххахахах, Кобрата въобще не може да се "класира" за мач с Джошуа. Неговите промотъри да не са некви малоумни...
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Джошуа - Кличко

Мнениеот marco_bailey » 30 апр 2017 01:36

Наистина брутален мач. Бих казал едно от петте най-велики спортни събития, които съм гледал някога! :shock: :shock: :shock: Изключително феноменално от страна и на двамата, че в края си бяха на краката след боя, който си хвърлиха.
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Джошуа - Кличко

Мнениеот stoyankd » 30 апр 2017 01:37

И според мен няма да има мач на Пулев на най-високо ниво. Дионтей Уайлдър е вече възстановен, а няма загуба и е американец.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Джошуа - Кличко

Мнениеот paceto » 30 апр 2017 01:40

Може да има само ако федерацията ги натисне както натисна Кличко да се изправи срещу нашият. Не знам там как са точно правилата, ама Пулев все пак според класацията, статистики, титли и т.н. си се явява претендент за такъв двубой и не може да се бяга вечно от него.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Джошуа - Кличко

Мнениеот 1982 » 30 апр 2017 01:44

paceto написа:Може да има само ако федерацията ги натисне както натисна Кличко да се изправи срещу нашият. Не знам там как са точно правилата, ама Пулев все пак според класацията, статистики, титли и т.н. си се явява претендент за такъв двубой и не може да се бяга вечно от него.


Никой не може да го задължи за мач срещу Пулев, могат най-много да му вземат пояса. Но надали ще е голяма трагедия, наградният фонд на Кличко - Пулев беше смешен в сравнение с този за днешното шоу, мисля че Джошуа няма как да се прeeбе за такъв евтин двубой, 99% следващият му противник ще е или Фюри, или реванш с Кличко ..... а защо не и Уайлдър, там също ще има много пачки и шоу.
Последна промяна от 1982 на 30 апр 2017 01:46, променено общо 1 път.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Джошуа - Кличко

Мнениеот blue avalanche » 30 апр 2017 01:45

matador1 написа:
blue avalanche написа:Браво на Джошуа!!!
Укропът от "Правый сектор" беше размазан пред погледа на украинския нацист Виталий Кличко! :mrgreen:


Не можем да го твърдим. В смисъл, чак размазан.

На 4 нокдауна какво му викаш??? :?
Или трябваше да го прати в болницата, че да е "размазан"???


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта