Илияна Раева оставка кога?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Илияна Раева оставка кога?

Мнениеот dido1302 » 21 юни 2016 00:27

iliev72 написа:Да те изгонят от отбора точно преди ОИ след като си се борил за ОИ и това защото така е решила шефката на федерацията.
ОИ са си сериозен повод за какво и да било. Особено ако това ти е последна година в спорта. На скоро гледах филм за един плувец(скачач) който премълчава , че е болен СПИН за да участва в ОИ.
И точно тогава прави грешка и си удря глава и дали ако знаеха щяха да му се притекат веднага на помощ.Нямаше ли да спрат целият шампионат докато не сменят водата в басейна ;)
Заради участие в ОИ хората правят всякакви невъзможно неща. И ако ти отнемат такова участие не се знае в какво състояние ще се намира един спортист. Особено ако си се борил със зъби и нокти за него.


iliev говориш пълни глупости. Откъде имаш доказателства, че Цвети Стоянова е изключена от Раева ? Аз досега не видах нито един подкрепен с аргументи твой довод, за да приписваш такива обвинения. Приемам, че си нещастен лъжец, който търси начини да създава интриги и мрази тези прекрасни български момичета.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Илияна Раева оставка кога?

Мнениеот 1982 » 21 юни 2016 00:33

Раева и днес е говорила 3 пъти, аман вече от тая самовлюбена фльорца. Отварям някой сайт и вътре поне 2 заглавия с цитати от Раева ..... разбрахме, че е майка-светица и закрилница, нЕма нужда по 16 пъти да ни го повтаря.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Илияна Раева оставка кога?

Мнениеот dido1302 » 21 юни 2016 00:42

1982 написа:Раева и днес е говорила 3 пъти, аман вече от тая самовлюбена фльорца. Отварям някой сайт и вътре поне 2 заглавия с цитати от Раева ..... разбрахме, че е майка-светица и закрилница, нЕма нужда по 16 пъти да ни го повтаря.


Ами постоянно като я търсят медиите какво да прави. АКо не отговори казват, че се крие , защото е гузна. Тя няколко пъти каза, че няма нужда от повече спекулации. Немалко хора се изказаха в нейна подкрепа и доказаха, че няма вина за случилото се с Цвети, а напротив направила е каквото може за да я върне в отбора.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Илияна Раева оставка кога?

Мнениеот bilyaletdinov » 21 юни 2016 08:12

Аз не вярвам нито на Раева, нито на треньорката Ананиева :!: Още на заминаването в Израел започнаха лъжите и мънкането, че момичето било контузено. Раева е ниско качество човек, моля не ми я хвалете. Медал от Рио ние няма да вземем!
Дано поне Цвети Стоянова се възстанови :!:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Илияна Раева оставка кога?

Мнениеот iliev72 » 21 юни 2016 11:32

Дидо ми вземи прочети изказванията след завръщането на Раева и Ина и ще разбереш. Логика трябва.
Тежко и това, че намесиха семейството ми, по никакъв начин в спортната ми кариера не съм позволявал на родителите ми да се месят в моята кариера. Това, че баща ми е треньор в съвсем различен спорт по никакъв начин не си го обяснявам, че се каза, че е деятел и плаща да съм там. За мен това беше обидно, не знам кой нормален човек би пожелал трагедия, за да влезе в отбора.

Повече какво да обяснявам защо Цвети не е била в отбора и как тати е опънал връзки синчето му да играе на ОИ без да се е борило за тази квота.
Треньорът на ансамбъла Ина Ананиева също сподели своите емоции: „Много тежко и много емоционално за нас състезание, благодаря на целия екип, на Илиана Раева за неизменната подкрепа в последните дни. Много важно беше това състезание за Любомира Казанова направи страхотен дебют, за което я поздравявам, защото няма как това момиче да отиде на Олимпиада, без да мине през това Европейско първенство.“

Ето и другото изказване което доказва , че Цвети въобще не е влизала в плановете на Раева и Ананиева за ОИ.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Илияна Раева оставка кога?

Мнениеот 1982 » 21 юни 2016 14:52

Отварям току-що Спортала и какво да видя ...... гнусната Раева отново водеща новина, пак се обяснява, ужас, от тая няма спасение. Много обича камерите и микрофоните ....

„Няма по-гледано дете от Цвети в историята на художествената гимнастика. Тя беше мъничка, когато почина майка й. Всеки ден съм й носила сок от ябълки и моркови, когато беше по-малка. Купих й билки, защото не можеше да спи”, разказа още Илиана Раева.


Няма такова самоизтъкване. Ебати Пи Ара си направи на гърба на нещастието на момичето.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Илияна Раева оставка кога?

Мнениеот iliev72 » 21 юни 2016 19:46

1982 написа:Отварям току-що Спортала и какво да видя ...... гнусната Раева отново водеща новина, пак се обяснява, ужас, от тая няма спасение. Много обича камерите и микрофоните ....

„Няма по-гледано дете от Цвети в историята на художествената гимнастика. Тя беше мъничка, когато почина майка й. Всеки ден съм й носила сок от ябълки и моркови, когато беше по-малка. Купих й билки, защото не можеше да спи”, разказа още Илиана Раева.


Няма такова самоизтъкване. Ебати Пи Ара си направи на гърба на нещастието на момичето.

Да каже направо ,че е отгледала като собствена дъщеря и да спират всички спекулации.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Илияна Раева оставка кога?

Мнениеот dido1302 » 23 юни 2016 00:04

http://www.vesti.bg/bulgaria/babata-na-cveti-silni-sme-shte-preodoleem-i-tova-6055375

Гледайте интервюто с бабата на Цвети. Сигурно и тя е била сплашена да мълчи от изродите убийци Раева и Робева. Според iliev сигурно Раева е заплашила с бутане от балкона и бабата на Цвети или и е дала тлъста пачка за да мълчи.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Илияна Раева оставка кога?

Мнениеот 1982 » 23 юни 2016 01:47

Раева не е убиец, но е една самовлюбена нещастница, която си направи евтин Пи Ар на гърба на момичето. Цяла седмица я слушам и чета как я гледала като дъщеря, едва ли не. Поне 15 пъти се обясняваше колко се грижила за нея. Без никой да я пита.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Илияна Раева оставка кога?

Мнениеот Вал » 23 юни 2016 17:35

Напълно съм съгласен, че момичето от всякъде е "обградено" с внимание. Просто няма как да се откъсне от средата. Забележете как всичките и близки - бабата и приятелят и се надпреварват да оневиняват треньорките. Явно много пари падат там. Сигурно дори и гаджето му са подбрали Раева и другата. Гимнастичка-футболист-гумнастичка-футболист.....Звучи познато.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта