Поветкин заловен с мелдониум

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

rossi67
Мнения: 50
Регистриран на: 21 окт 2011 22:01
Контакти:

Re: Поветкин заловен с мелдониум

Мнениеот rossi67 » 14 май 2016 11:50

chiphead написа:и тоя меладониум стана кат списъка с офшорките - всички имали, ама или било преди години, или било в рамките на законното - няма за какво да отменят мача, след като изследването е в границите на законното ;)


Не всички колега, Хамериканците нямат офшорки и не ползват допинг. Те са кристално чисти, като момина сълза :) Иначе мачът ще е доста интересен, и по скоро бих заложил на Поветкин. Дано се състой.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Поветкин заловен с мелдониум

Мнениеот GOLEADOR » 14 май 2016 11:56

Нашия защо ревеше на всяка пресконференция преди мача му с Кличко за допинг тест,явно е бил наясно,че Кличко зоби яко.Оня така и не даде допинг тест до срещата с Кубрат,слОчаЕност - не мисля. ;)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

chiphead
Мнения: 303
Регистриран на: 16 май 2014 20:08
Контакти:

Re: Поветкин заловен с мелдониум

Мнениеот chiphead » 14 май 2016 12:21

rossi67 написа:
chiphead написа:и тоя меладониум стана кат списъка с офшорките - всички имали, ама или било преди години, или било в рамките на законното - няма за какво да отменят мача, след като изследването е в границите на законното ;)


Не всички колега, Хамериканците нямат офшорки и не ползват допинг. Те са кристално чисти, като момина сълза :) Иначе мачът ще е доста интересен, и по скоро бих заложил на Поветкин. Дано се състой.


напълно съм съгласен с теб, колега, за Хамер'канците - те си имат щата Делауер и лабораториите на НАСА за тази цел :)

а за мача мисля, че шум няколко дни преди него си е чист ПР за вдигане на приходи :mrgreen:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Поветкин заловен с мелдониум

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 14 май 2016 12:27

rossi67 написа:
chiphead написа:и тоя меладониум стана кат списъка с офшорките - всички имали, ама или било преди години, или било в рамките на законното - няма за какво да отменят мача, след като изследването е в границите на законното ;)


Не всички колега, Хамериканците нямат офшорки и не ползват допинг. Те са кристално чисти, като момина сълза :) Иначе мачът ще е доста интересен, и по скоро бих заложил на Поветкин. Дано се състой.

Ти очевидно пак не си разбрал (не е за учудване, ако се съди по правописа ти)!... :lol: В офшорните фирми и офшорните зони няма нищо незаконно. Дори един цял американски щат (Делауеър) е офшорна зона, в която броят на регистрираните фирми (от цял свят) е по-голям от този на неговите граждани!... :lol: Тук въпросът опира до морала на някои публични личности (най-вече политици) - дано сега разбереш... 8-)
Що се отнася до допинга - всички взимат, само че (х)американците са доста по-напред от руснаците във всяко едно отношение, включително и в това - затова не ги хващат. ;)
Иначе от бокс не се интересувам (нещо повече, за мен това не е никакъв спорт), така че и да се състоЙ, и да не се състоЙ въпросният мач ми е все тая... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: Поветкин заловен с мелдониум

Мнениеот 4au6 » 14 май 2016 13:15

chiphead написа:и тоя меладониум стана кат списъка с офшорките - всички имали, ама или било преди години, или било в рамките на законното - няма за какво да отменят мача, след като изследването е в границите на законното ;)

Съгласен съм напълно с теб. Мога само да добавя че за високи резултати без значение от спорта(шаха не го включвам) се пие здраво. Въпроса е колко бързо се чисти и лабораториите на Китай и Сащ дали са успели да го маскират. Много странно само нас бедните хващат. Съветските друзя са на друга основа.

vpered_aleksandrov77
Мнения: 8
Регистриран на: 14 май 2016 14:30

Re: Поветкин заловен с мелдониум

Мнениеот vpered_aleksandrov77 » 14 май 2016 14:36

Това е поредната гнусна евроатлантическа манипулация и жалък опит на на САЩ за атака срещу братска и православна Русия!
Изведнъж почти всички руски спортисти ги "хванаха" с мелдоний , който до 31.12.2015г. не беше забранен , а изведнъж мафията WADA, коятто е подчинена на САЩ и техните подлоги от ЕС го забрани!
Питам - кога мафията WADA ще започне да разследва за допинг американски и западноевропейски спористи?
Кога?

stratega77
Мнения: 44
Регистриран на: 14 май 2016 20:33

Re: Поветкин заловен с мелдониум

Мнениеот stratega77 » 14 май 2016 20:59

vpered_aleksandrov77 написа:Това е поредната гнусна евроатлантическа манипулация и жалък опит на на САЩ за атака срещу братска и православна Русия!
Изведнъж почти всички руски спортисти ги "хванаха" с мелдоний , който до 31.12.2015г. не беше забранен , а изведнъж мафията WADA, коятто е подчинена на САЩ и техните подлоги от ЕС го забрани!
Питам - кога мафията WADA ще започне да разследва за допинг американски и западноевропейски спористи?
Кога?


Много точно мнение, просто няма какво да добавя!


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта