Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот rebel » 08 май 2016 15:25

По скучен и безличен мач не бях гледал. Ужас.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15053
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот miro_rz » 08 май 2016 16:36

Бием и пак не се радваме . И от Бокс взехме да разбираме , ама това си е наша запазена марка .
Аз се радвам и се изкефик максимално . За мен се получи не лош мач и логично по-добрия спечели . Някой усетили емоцията и подкрепата от трибуните ?
Поне малко бъдете горди , че сте българи и ако не Ви харесва как се боксира нашето момче не си правете труда да го гледате повече !
Изображение

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот mirodes » 08 май 2016 16:50

Някой знае ли кои бяха боксьорите в другият мач за определяне на претендент и кога ще се състои?И кога Пулев ще се бие с победителя от този мач?

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот moreto vn » 08 май 2016 17:09

miro_rz написа:Бием и пак не се радваме . И от Бокс взехме да разбираме , ама това си е наша запазена марка .
Аз се радвам и се изкефик максимално . За мен се получи не лош мач и логично по-добрия спечели . Някой усетили емоцията и подкрепата от трибуните ?
Поне малко бъдете горди , че сте българи и ако не Ви харесва как се боксира нашето момче не си правете труда да го гледате повече !

Абсолютно си прав.Представям си какъв хейт щеше да има ако беше паднал Кубрат и колко повече страници изписани с плюене срещу него.
Много правилно тактически изигран мач от Кобрата.
Успех на Кубрат и в следващите двубои!

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот Вълчан » 08 май 2016 20:22

Малко повече бутане и прегръщане но това е във тези килограми.Няма го Таисън за съжаление.Доволен съм....дори и само заради бутилката по тиквата на този клоун Чисора...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот 1982 » 08 май 2016 20:37

iliev72 написа:Не го гледах мача защото не очаквай да е нещо интересно. Надявах се Кубрат да победи. Няма вече боксьори на Холифилд , Тайсън и т.н.
И затова мачовете не са във Вегас и не ги излъчват по HBO. Колко от вас са гледали мач на живо(по тв) на Тайсън , Холифилд , Л.Люис и Дж.Форман ?!
За разлика от вас аз съм висял до 5 сутрина за да гледам 1 рунд на Тайсън и не съжалявам за това , а вие съжалявате ли че гледахте мача снощи ?!


Не пиши така, бий се в гърдите и викай "булгар, булгар", че тук има много спецове по бокс и патриотизъм. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот 1982 » 08 май 2016 20:45

miro_rz написа:Бием и пак не се радваме . И от Бокс взехме да разбираме , ама това си е наша запазена марка .
Аз се радвам и се изкефик максимално . За мен се получи не лош мач и логично по-добрия спечели . Някой усетили емоцията и подкрепата от трибуните ?
Поне малко бъдете горди , че сте българи и ако не Ви харесва как се боксира нашето момче не си правете труда да го гледате повече !


Извинявам се официално, че "лаишките" ми боксови критерии не са в съответствие с 12 рунда, изпълнени с мъжки прегръдки. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Де да знам, сигурно наистина нищо не разбирам от бокс ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Mitko-Levskar
Мнения: 593
Регистриран на: 25 ное 2012 08:45
Местоположение: Плевен д,ге
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот Mitko-Levskar » 08 май 2016 21:39

1982 написа:
miro_rz написа:Бием и пак не се радваме . И от Бокс взехме да разбираме , ама това си е наша запазена марка .
Аз се радвам и се изкефик максимално . За мен се получи не лош мач и логично по-добрия спечели . Някой усетили емоцията и подкрепата от трибуните ?
Поне малко бъдете горди , че сте българи и ако не Ви харесва как се боксира нашето момче не си правете труда да го гледате повече !


Извинявам се официално, че "лаишките" ми боксови критерии не са в съответствие с 12 рунда, изпълнени с мъжки прегръдки. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Де да знам, сигурно наистина нищо не разбирам от бокс ....

Мислиш ли че има човешки организъм,който да издържи на тази умора без клинчове? :?

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2821
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот futbolqga » 08 май 2016 22:24

1982 написа:
miro_rz написа:Бием и пак не се радваме . И от Бокс взехме да разбираме , ама това си е наша запазена марка .
Аз се радвам и се изкефик максимално . За мен се получи не лош мач и логично по-добрия спечели . Някой усетили емоцията и подкрепата от трибуните ?
Поне малко бъдете горди , че сте българи и ако не Ви харесва как се боксира нашето момче не си правете труда да го гледате повече !


Извинявам се официално, че "лаишките" ми боксови критерии не са в съответствие с 12 рунда, изпълнени с мъжки прегръдки. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Де да знам, сигурно наистина нищо не разбирам от бокс ....

Не "сигурно", а "със сигурност" си нямаш понятие от бокс. Клинчовете бяха част от отличната стратегия на Пулев за мача. Чисора има здрава глава, няма кой да го нокаутира, освен ако не направи някоя глупост сам. Нормално беше Кубрат да търси победа по точки, като пази дистанция и се възползва от отличния си ляв, за да нанася удари. Прекрасните му комбинации ляв-десен логично завършваха с клинч, за да не остави възможност на Чисора да се възползва и да контраатакува. Винаги боксьорът с по-сериозни габарити е този, който търси клинчовете, защото освен всичко друго, клинчовете са и изморителни за по-дребния съперник. Това са елементарни неща, не знам как не ви идват на акъл.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот 1982 » 08 май 2016 22:44

Хубаво, не разбирам нищо от професионален бокс, така да е ..... просто съм свикнал на едни други играчи, дето излизаха и се трепеха наистина, а не се гушкаха по цял мач. ;) Едно време беше истинският профи бокс, сега е пълен цирк. Режисирани маймунджулъци преди "мачовете", а на ринга основно нежности и ласки ....

И не го приемай толкова навътре, не пиша само за Пулев, а като цяло за днешния "профи бокс". Просто двубоят снощи бе повод да си припомня колко зле са нещата, затова го пиша сега. ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта