Бокс : Антъни Джошуа срещу Чарлс Мартин

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Бокс : Антъни Джошуа срещу Чарлс Мартин

Мнениеот Teo » 10 апр 2016 09:42

mirodes написа:Много сериозен боксьор е Джошуа,но срещу по-едри боксьори като Кличко,Фюри и Уайлдър не се знае как ще действа.Ако Фюри не е толкова мързелив и тренира като Кличко и Джошуа няма кой да му се опре,но не вярвам дълго да задържи титлите заради несериозното отношение.


Фюри е перде и ако се стегне и не се държи като клоун ще победи Джошуа. Много повече работи с крака и е изключително подвижен на ринга, докато Джошуа е тромав и вдървен, но за сметка на това има силни удари. Уайлдър и Джошуа пак би стана хубав мач. Тежката се раздвижи най-накрая след като Кличко не е фактор вече.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Бокс : Антъни Джошуа срещу Чарлс Мартин

Мнениеот pomiqr272 » 10 апр 2016 11:59

Уайлдър не е нищо особено.

RESPECT
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2014 15:05
Контакти:

Re: Бокс : Антъни Джошуа срещу Чарлс Мартин

Мнениеот RESPECT » 10 апр 2016 13:51

Teo написа:
mirodes написа:Много сериозен боксьор е Джошуа,но срещу по-едри боксьори като Кличко,Фюри и Уайлдър не се знае как ще действа.Ако Фюри не е толкова мързелив и тренира като Кличко и Джошуа няма кой да му се опре,но не вярвам дълго да задържи титлите заради несериозното отношение.


Фюри е перде и ако се стегне и не се държи като клоун ще победи Джошуа. Много повече работи с крака и е изключително подвижен на ринга, докато Джошуа е тромав и вдървен, но за сметка на това има силни удари. Уайлдър и Джошуа пак би стана хубав мач. Тежката се раздвижи най-накрая след като Кличко не е фактор вече.


"докато Джошуа е тромав и вдървен" - Това твое изказване направо кърти !!! :)
Ако Антъни Джошуа е тромав и вдървен, то тогава не знам какви трябва да са останалите от Тежка категория според теб. ;)
Не знам защо всички изказали се преди мен споменават само Владимир Кличко, Тайсън Фюри, Дионти Уайлдър и Антъни Джошуа, а пропускат руската бойна машина Александър Поветкин. На руснакът скоро му предстои двубой с Уайлдър и все си мисля, че той няма да пропусне шанса си да го размаже и да триумфира със световната титла във версия WBC.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2797
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Бокс : Антъни Джошуа срещу Чарлс Мартин

Мнениеот futbolqga » 10 апр 2016 14:01

Teo написа:
mirodes написа:Много сериозен боксьор е Джошуа,но срещу по-едри боксьори като Кличко,Фюри и Уайлдър не се знае как ще действа.Ако Фюри не е толкова мързелив и тренира като Кличко и Джошуа няма кой да му се опре,но не вярвам дълго да задържи титлите заради несериозното отношение.


Фюри е перде и ако се стегне и не се държи като клоун ще победи Джошуа. Много повече работи с крака и е изключително подвижен на ринга, докато Джошуа е тромав и вдървен, но за сметка на това има силни удари. Уайлдър и Джошуа пак би стана хубав мач. Тежката се раздвижи най-накрая след като Кличко не е фактор вече.

Джошуа тромав и вдървен?! Колега, ти на километри от боксова зала в живота си не си припарвал май. Джошуа има невероятен потенциал - стила му на игра е бърз и интригуващ. Бие се като момчетата от по-ниските категории - пласира успешно страхотно количество удари, за боксьор в тежка категория.

А относно това, че не знаеш, как би действал срещу по-едри боксьори - ами, погледни боя му срещу Гари Корниш (няма да ти отнеме много време, Джошуа спечели в стил "минута е много" :lol: ). Корниш е над 2 метра и макар далеч да не е от класата на Кличко или Фюри, все пак беше с 22 победи от 22 мача преди да срещне Джошуа.

Edit: Колегата над мен ме е изпреварил :)

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Бокс : Антъни Джошуа срещу Чарлс Мартин

Мнениеот Цецо Чука » 10 апр 2016 16:18

Джошуа ми харесва много, умно момче,тоя мач само седя, пази се и изчака няколкото пъти в които оня другия отвори пролуки в гарда и айде чао.
Надявам се да опраска и Фюри,мюри и останалите там смешници...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта