Кубрат Пулев (фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот Thsmith » 02 апр 2019 20:03

Е тва е друг въпрос: ) Аз като цяло за грима говорех :lol:

Иначе чак грозна не е, просто не е красива или нещо особено. И е дебеличка.... грозна е цецка цачева и елена йончева примерно.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот Tiberius » 02 апр 2019 20:21

Всеки си има вкус, но аз ти казвам, че тая дори не бих я погледнал, ако я срещна на улицата или където и да е. Единствено цици има, като хората, ама те не могат да компенсират останалите и недъзи.
Последните стожери на републиканците в Ел Ей- дедо Клинт, бате Арни и наш Паце. Аз ако съм на мястото на Пацето ще се преместя в точния щат- Тексас и в точния град при истинските американци. :lol:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8sKX3tWaOew[/youtube]
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот paceto » 02 апр 2019 20:48

А не мерси, там са диваци и все още живеят в Дивият Запад. :lol: В щата дори се разкарват свободно с пистолети на кръста, а ако навлезеш по дълбоко в щата ще помислиш, че си попаднал в някой уестър филм само че малко по модерен. Гледат добитък в големи имения (ранчо), почти всеки има сонда за нефт и полицаите се разкарват с каубойски шапки. :mrgreen:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот Tiberius » 02 апр 2019 20:59

Нормално. Хората си защитават собствеността. Така и трябва да бъде. По време на атентатите в Париж, ако всеки един от невинните жертви на арабите имаше по един пистолет, щяха да се защитят и в никакъв случай нямаше да се стигне до толкова много жертви.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот paceto » 02 апр 2019 21:22

Разбираемо е да си защитават собствеността понеже живеят на отдалечени места, а и не в апартаменти. Плюс това законите са други, а не като у нас или в Европа, където самозащитата се приема като престъпление. Ето нали наскоро един нашенец уби някакъв циганин в опит да му открадне колата и го съдят в момента, друг пък преди години беше убил някакъв циганин с ток понеже пуснал тока по оградата си против крадци и онези като отишли да крадат единият се изпържил на оградата. :mrgreen: Възрастен човек беше собственика на имота и дори лежа някъде 2-3 години в затвора за убийство, така че у нас да имаш оръжие и да решиш да стреляш по друг при подобни обстоятелства закона не те защитава и трябва да решаваш в такъв момент дали да стреляш и така да отидеш след това в затвора или да ги оставиш да те ограбят и после закона пак няма да е на твоя страна.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот Thsmith » 02 апр 2019 21:57

Tiberius написа:Всеки си има вкус, но аз ти казвам, че тая дори не бих я погледнал, ако я срещна на улицата или където и да е. Единствено цици има, като хората, ама те не могат да компенсират останалите и недъзи.
Последните стожери на републиканците в Ел Ей- дедо Клинт, бате Арни и наш Паце. Аз ако съм на мястото на Пацето ще се преместя в точния щат- Тексас и в точния град при истинските американци. :lol:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8sKX3tWaOew[/youtube]



Dont Mess with JR! : )

---
Аз не съм казал, че е хубава, а че не е грозна. Ако тя е грозна, Цецка каква трябва да е? : ) И Пацето е магаре, а не слон. Отдавна се майтапя с него за това.

paceto написа: все още живеят в Дивият Запад. :lol: полицаите се разкарват с каубойски шапки. :mrgreen:


Хубави шапки! Вземи и ти една такава. Ще ти отива!
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот paceto » 02 апр 2019 22:43

По добре кажи за какво говориш, че така като казваш магаре и слон и няма да те разберат повечето. :lol:
Аз имам такава шапка и не казвам, че не им прилича на хората или пък на мен, ама не бих я носил постоянно. И тя ми беше подарък точно от тексасец при едно мое посещение там преди 2-3 години. :lol:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот Tiberius » 02 апр 2019 22:56

Не би трябвало да има хора, които да не знаят какво има предвид Смит под магаре и слон.
Паце, как може да си магаре? :lol: :(
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот Thsmith » 02 апр 2019 23:42

Има много, мнозинството да не кажа 95% : ) Иначе и аз това го питам. Вече 10+ години се занасям с него след едно "Forward" което беше плеснал в подписа си. :lol: Country First щеше да му отива много повече. :lol:

paceto написа:По добре кажи за какво говориш, че така като казваш магаре и слон и няма да те разберат повечето. :lol:
Аз имам такава шапка и не казвам, че не им прилича на хората или пък на мен, ама не бих я носил постоянно. И тя ми беше подарък точно от тексасец при едно мое посещение там преди 2-3 години. :lol:

Еми нормално да ти подари такава, няма да ти подари негърска шапка и верига за врат я : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот damyanov1963 » 06 апр 2019 11:15

ХИЩНАТА ДЖЕНИ СУШИ ИЗНУДВА КОБРАТА ЗА 600 000 ДОЛАРА
05.04.2019 | 08:01
FACEBOOK
LINKEDIN
TWITTER
EMAIL

Скандалната Джени Суши и адвокатката й Глория Олред са поискали 600 000 долара от боксьора ни Кубрат Пулев, за да не се стига до съд. Това написа „Уикенд”, позовавайки се на сигурен източник от обкръжението на братя Пулеви.
Затова, че награби и целуна „Кралицата на голото суши” пред камерата след мача си в Лас Вегас, Кобрата ще трябва да й плати обезщетение в размер на $ 300 000. С още толкова го изнудват да се бръкне, за да бъде оттеглена жалбата на Суши пред боксовата комисия на щата Калифорния, която вече отне лиценза на Пулев да се боксира на територията на Щатите.
По всичко личи, че изпълнението на Кубрат Пулев да целува пред камерата разгърдената Джени Суши ще му излезе скъпо и прескъпо. Особено след като с него се е заела Глория Олред - 77-годишна адвокатка, специализирана в делата за сексуално насилие, пише marica. За последните четири десетилетия кантората й е изкарала от подобни случаи повече от един милиард долара. Сега на прицел е Кобрата, от когото се искат общо 600 хилядарки.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта