WWE Wrestlemania 31

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12797
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот Eminem » 31 мар 2015 14:36

pomiqr257 написа:Брок Леснар е голяма душичка. Колкото и да се мъчат да го изкарват чудовището на федерацията на мен ми прилича на меченце, което иска да го гушкат.

Това меченце ще ти прави суплеси от София до Ню Йорк.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12797
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот Eminem » 31 мар 2015 14:46

hajitsu написа:Жалко, че Дийн не победи Сина, който вече се изтърка.

ImageImage


:lol:

Уж трябва да изглежда страшен, нали е хийл, а той изглежда смешен. Може само да уплаши някоя котка.
Дори и на снимка е скучен.

pomiqr257
Мнения: 161
Регистриран на: 26 фев 2015 16:33

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот pomiqr257 » 31 мар 2015 14:57

hajitsu написа:
pomiqr257 написа:Брок Леснар е голяма душичка. Колкото и да се мъчат да го изкарват чудовището на федерацията на мен ми прилича на меченце, което иска да го гушкат.

На мен ми прилича на руснак, излезнал от дискотека в Слънчев бряг след обърнати 2 бутилки водка, но това няма значение. :lol:


По-скоро на датчанин.

pomiqr257
Мнения: 161
Регистриран на: 26 фев 2015 16:33

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот pomiqr257 » 31 мар 2015 14:59

Сина какво направи, за да стане лош, че не ги следя много.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12797
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот Eminem » 31 мар 2015 16:27

Сина не е лош. Той е фейс номер 1 на федерацията. Винаги готов да помогне на добрите, говори за уважение, лоялност и т.н. Той е герой за малките деца.

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот nghcvth » 31 мар 2015 20:03

Шеймъс изглежда покъртително зле с прическата и тия плитки на брадата.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот MaRTo1233 » 02 апр 2015 23:27

Гледахте ли отразяването на кеча по БТВ сутринта в спортния блок на Петър Бакърджиев... тотална обида към нашия и феновете, които гледаме кеч.

Бяхме наречени "неинтелигентни, непрочели и една книга през живота си" .... каза също, че и се радвал, че БТВ не давали вече шоуто в телевизиите си ... а в същото време то се предава и по РИНГ и по Бтв Комеди. Другото интересно беше изказването му за отсъствието вече на "бурафорните" Скалата и Грамадата. А те участваха в същото шоу :lol: Мен адски ме разгневи тоя ..
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот kingofpop » 03 апр 2015 00:06

MaRTo1233 написа:Гледахте ли отразяването на кеча по БТВ сутринта в спортния блок на Петър Бакърджиев... тотална обида към нашия и феновете, които гледаме кеч.

Бяхме наречени "неинтелигентни, непрочели и една книга през живота си" .... каза също, че и се радвал, че БТВ не давали вече шоуто в телевизиите си ... а в същото време то се предава и по РИНГ и по Бтв Комеди. Другото интересно беше изказването му за отсъствието вече на "бурафорните" Скалата и Грамадата. А те участваха в същото шоу :lol: Мен адски ме разгневи тоя ..


е тоя Бакърджиев отдавна е доказан като получовек...пълен кретен :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот TEDIMAR99 » 03 апр 2015 00:18

MaRTo1233 написа:Гледахте ли отразяването на кеча по БТВ сутринта в спортния блок на Петър Бакърджиев... тотална обида към нашия и феновете, които гледаме кеч.

Бяхме наречени "неинтелигентни, непрочели и една книга през живота си" .... каза също, че и се радвал, че БТВ не давали вече шоуто в телевизиите си ... а в същото време то се предава и по РИНГ и по Бтв Комеди. Другото интересно беше изказването му за отсъствието вече на "бурафорните" Скалата и Грамадата. А те участваха в същото шоу :lol: Мен адски ме разгневи тоя ..

Абсолютни лайнарски изказвания от един лаик.Много грешна информация и хейт,страшен боклук е този.Толкова много глупости на едно място на тема WWE и от разбирачите във форума не съм виждал :lol:
[center][/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12797
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: WWE Wrestlemania 31

Мнениеот Eminem » 03 апр 2015 00:47

Трябва да се притисне бтв, за да ни даде право да отговорим. Работи се по въпроса. Този е пълен нещастник, само глупости говореше. По-неподготвен е и от три годишен. Пращайте им имейли на тия, ама нека да са без обиди. Какъв е тоя, че обижда десетки милиони в национален ефир ?


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта