Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот samo_levski » 18 ное 2014 13:57

1982 написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=518891

Айде, още един палячо .... :lol: :lol:


Дам, още от същото. Хаха, Коко Тайсъна ще биел Кличко...

Потребителски аватар
riak4
Мнения: 6322
Регистриран на: 24 мар 2012 13:47
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот riak4 » 19 ное 2014 00:35

"Снощи, в минутите след мача, а за мое нещастие и днес се убедих, че ние, българите сме малък, но много прост народ. И заслужаваме съдбата си. Веднага заваляха критики към едно златно момче. Едно момче, което се бие за България. Замислете се, колко от вас ще излязат не за пари и за слава, а за чест срещу тази машина за убиване Кличко? Колко? Аз знам отговора. Няма да има нито един. Разбирачи и критици обаче винаги ще има. За да критикуваш един човек, трябва да си минимум на неговото ниво. Да извършиш неговия път, да водиш неговите битки. Ако е така – критикувай. Всичко останало е просто хейт. Нещо, в което сме на първо място в света и никой не може да ни настигне! На мен Кубрат ми прилича на един от онези българи, за които сме чели в учебниците по история. Силен, със смело сърце и високо достойнство. В интервюто след мача имах чувството, че гледам на живо генерал от Първата Световна. Мислех, че тези гени вече са се изтрили, но той е пример, че човек не трябва да се отказва да вярва. Който каквото и да говори след мача, ясно е едно – Кобрата изстреля България в космоса, взриви залата и накара всички пред малкия екран да треперят от вълнение. Истината е, че Кубрат сбъдна мечтата си. Обедини ни около една обща кауза. Такава, каквато само той може да ни даде. Цяла България е зад теб, Кобра! И да, продължаваме напред, защото ти си роден победител!"
[center][wrapimg=]http://puu.sh/fjKd5/6ced854970.jpg[/wrapimg]
ONCE A BLUE, ALWAYS A BLUE[/center]

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот samo_levski » 19 ное 2014 00:59

riak4

От тоя цитат лъха на поп-фолк :roll:

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот Der Führer » 19 ное 2014 01:02

danielzarev написа:
Много хубави изрази са "Загубих заслужено. Той беше наистина по-добрият боксьор тази вечер. Моите поздравления." от един човек който е загубил от достоен противник, но в този случай не смятам, че Кличко заслижава да ги чуе от Пулев.
Защо?
- ,,Железния чук'' не пожела да даде дори и една допинг проба, а нашето момче даде поне 6 такива по принуда. Какво ти говори това? Първо: Аз определям правилата даже и федерацията, но може да ме накара да дам проба, защото тя е ,,моя''. Второ: Аз съм много по-велик от теб и ти не си никой да ми казваш и определяш как и кога да давам проби. Къде виждаш уважение и спортсменство от страна на Кличко? Или един вид излиза следното: Кличко се друса здраво така, че даже и да не го боли докато го удря, а на 38 години издържа 12 рунда( в предишни срещи) и дори не му личи, че е изморен. Изводите са за теб.
- В този спорт, за съжаление всичко е пари и общо взето бокса беше истински( за мен лично) някъде от Али и завърши с Тайсън и Люис. От там нататък нещата се изродиха и по-подобие и футбола, визирам ,,шампионска лига''. Пулев бе принуден да се бие с ръкавици, които произвежда фирмата на Кличко( не, че ръкаиците са супер голям фактор, но все пак), а дори и да се беше стигнало до съдийско решение нямаше как Кубрат да спечели( Кличко има 3 загуби и всичките които са го победили кават в интервюта, че единствения начин да победиш Кличко е с нокаут).
- Отлагането на срещата определено също повлия и допълнително превъзбуди и надъжа Пулевм, но за съжаление се получи обратен ефект от това. Дали наистина Кличко беше контузен? Не знам , но мога да преценя, но защо като толкова уважава противниците си и ги учи на респекте, не показа поне един медицински документ с който да удостовери, че е контузен.

Има и още факти, но според мен няма вече смисъл да ти ги изтъквам. Не твърдя, че Кубрат е по-силен и по-добър боец, но нали ставаше въпрос за уважение... или просто защото има пояси и медали ние всички трябва да му се кланяме! Няма как да стане и тук Кобрата наистина е прав, Кличко не заслужава уважение!!!

Недей да се възшищаваш на Пулев никой не те кара, но не е и редно да го съдиш. Нямаш право на това най-малкото, защото той носи малка националана гордост на тази измъчена и разединена страна!

Предполагам можеш да ни дадеш линкове , където да прочетем подчертаното в червено казано от Кличко ;)
Но да карам поред :
1. Правилата на IBF предвиждат допинг проба след мача . Всъщност допинг пробата след спортно събитие е задължителна . Всички останали проверки се наричат извънредни . Единствената организация имаща право да извършва допинг контрол е WADA ( Световната Антидопингова Агенция ) . Само и единствено WADA определя , дали , кога , къде и колко често един спортист да бъде проверен извънредно за допинг . Това не може да се определя нито от Пулев , нито от Кличко , нито от Обама , Папата , Путин или от който и да е друг . А само и единствено от WADA . В този ред на мисли - дори и Кличко да беше поискал да го тестват , WADA не е длъжна да извърши проверката . Особено като се има предвид , че самите тестове въобще не са евтини . По правило WADA прави повече извънредни проверки на спортисти когато :
-вече са хващани с допинг или има силни съмнения , че състезателя употребява забранени субстанции.
-състезателят е от държава която е в "черния списък" на WADA , поради много на брой положителни проби на нейни спортисти . България е в този списък , а Кубрат е българин . Съвсем между другото - Кубрат няма как да знае дали и колко пъти е проверяван Кличко извънредно , защото WADA не може да разгласява тази информация . Може да го направи Кличко , ако има желание . А когато те потърсят допинг ченгетата не можеш да им кажеш , няма да дам проба , защото гориш за 2 години .
2. Ръкавиците с които се боксираха са марка "EDIROC" . Компанията е американска . Причината Кличко да ползва тези ръкавици е съвсем прозаична - пари . Той е рекламно лице - плащат му да се боксира с тази марка . Други по известни лица ползващи тази марка са - Флойд Мейуедър , Дани Гарсия , Виктор Ортис и Еди Чеймбърс . Мисля че това изчерпва "конспирацията" с ръкавиците . Ще добавя , че Кубрат знае още от средата на май месец , че ще се боксира с такива ръкавици . Защото това е залегнало в договора между неговия промоутър и този на Кличко .
3. Контузията ... за да се отложи среща , е необходимо странта отлагаща срещата да представи в съответната федерация ( в случая IBF ) убедителни доказателства ( разбирай медицински изследвания ) , че боксьора наистина има травма . Ако има съмнения в истинността на изследванията , федерацията изисква повторен преглед в посочено от тях медицинско заведение . Нали не мислиш , че Кличко просто е казал - "абе нещо ме наболява ръката , дай да изместим мача за друга дата" . Разбира се - противниковата страна има пълното право да се запознае с тези изследвания и федерацията им ги предоставя за разглеждане при поискване . Защо е нужно Кличко да организира специална пресконференция за да доказва каквото и да е .
Ще добавя и още нещо , без да го адресирам към теб . Много се спекулира ( особено във Фейсбук ) дали Кличко е имал нещо в ръкавиците . Бинтовете , се навиват в присъствие на човек от щаба на противника . В случая Тервел .
За мен по-важните въпроси са :
1. Защо Зуерланд ( промоутъра на Кубрат ) не му осигури читав треньор , който да го подготви за мача ?
2. Защо Пулев нямаше нито един спаринг партньор , който дори бегло да наподобява Кличко ?
3. Но не на последно място - защо Зуерланд отказа да плати необходими такси , за да стане Кубрат претендент и за 4-те пояса ?
Все неща на които Кличко няма как да повлияе по никакъв начин .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот Der Führer » 19 ное 2014 01:09

Кировец написа:
Кой е Владимир Кличко? Влад е велик майстор на боксовите ръкавици. Влад е велик шампион. ДОКТОР ПО ПЕДАГОГИКА СЪС ЗАЩИТЕНА ДИСЕРТАЦИЯ В УКРАЙНА И ДОКТОР ПО ФИЛОСОФИЯ СЪС ЗАЩИТА В ГЕРМАНИЯ. Втората образователна титла и написването на дисертацията му отнемат 4 и половина години. Без да слезе от трона.

Всъщност е доктор по Спортна медицина , специалност "Физиология на човешкото тяло" от Украйна ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот Der Führer » 19 ное 2014 01:23

iliyan написа:Кировец въпроса беше какъв е този смешник който си цитирал , но явно и те знаеш нищо за този никому неизвестен драскач.
Да ми цитираш Тайсън , Форман , Холифилд разбирам , а ти цитираш някакъв турски драскач !

Майк Тайсън за "Пулев – Кличко": По-тъп мач в тежка категория не бях гледал
Що се отнася до Пулев - ясно се видя, че той все още не е готов за голямата сцена", коментира Тайсън пред "Лос Анджелис Таймс"

Ленъкс Люис: Пулев е един обикновен побойник
Британецът, който постигна успехите си под канадски флаг, е на мнение, че българинът не е бил сериозен претендент за титлата. "Лесна работа за Кличко срещу един масивен побойник."

Дон Кинг : "Беше ми интересно. Знаех, че Владимир ще победи, защото има повече опит и е много по-техничен. Въпреки това тайно се надявах на изненада от страна на Пулев. За съжаление обаче българинът е еднообразен боксьор"

Шанън Бригс : „Мениджърът на Кличко ми каза, че не изключват възможността той да се бие с мен през март-април следващата година. Ще избират между няколко кандидати, като имената на другите не ми говорят нищо. Явно шампионът набра смелост, след като нокаутира онова бедно момче, което имаше 20 мача.

;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот kingofpop » 19 ное 2014 03:23

riak4 написа:
"Снощи, в минутите след мача, а за мое нещастие и днес се убедих, че ние, българите сме малък, но много прост народ. И заслужаваме съдбата си. Веднага заваляха критики към едно златно момче. Едно момче, което се бие за България. Замислете се, колко от вас ще излязат не за пари и за слава, а за чест срещу тази машина за убиване Кличко? Колко? Аз знам отговора. Няма да има нито един. Разбирачи и критици обаче винаги ще има. За да критикуваш един човек, трябва да си минимум на неговото ниво. Да извършиш неговия път, да водиш неговите битки. Ако е така – критикувай. Всичко останало е просто хейт. Нещо, в което сме на първо място в света и никой не може да ни настигне! На мен Кубрат ми прилича на един от онези българи, за които сме чели в учебниците по история. Силен, със смело сърце и високо достойнство. В интервюто след мача имах чувството, че гледам на живо генерал от Първата Световна. Мислех, че тези гени вече са се изтрили, но той е пример, че човек не трябва да се отказва да вярва. Който каквото и да говори след мача, ясно е едно – Кобрата изстреля България в космоса, взриви залата и накара всички пред малкия екран да треперят от вълнение. Истината е, че Кубрат сбъдна мечтата си. Обедини ни около една обща кауза. Такава, каквато само той може да ни даде. Цяла България е зад теб, Кобра! И да, продължаваме напред, защото ти си роден победител!"


ти си свестен пич, стига се залъгва по тия чалгаджийски истории и патриорични пародии...кво подкрепяте тая мутра Пулев и му лижете задника се едно е васил левски...тая мутра ни направи за смях пред целия свят...виж кво пишат медиите възмутени са от поведението му извън ринга и на ринга...извън ринга само говори, пребиха го като мръсно псе и му направиха лицето на плондир, после вика че паднал с късмет...на ринга още по-зле, най некадърия претендент на Кличко играл някога...и тоя представялва цяла България и лошото е, че мислят, че всички сме като него страхливци, които не могат да губят...и с право......и ми е много чудно някой като гаже той е гордостта на България...каква гордост, кви 5 лева...2 нокдауна за 1 рунд, измислихa му прякор Голямата уста и стана за смях пред света, потрошиха му чутурата и вика, че Кличко не заслужава уважение...е ти ли зслужаваш уважение vе палячо . Световен шампион с 10 години без загуба, олимпийски, световен и европейски шампион, на върха от 20 години.....не заслужавал уважение.....Единствено го запомних с многото нокдауни и нежеланието на Кличко да го нокаутира още в 1-вия рунд. И с друго - онова типично селско изпълнение след 1-вия нокдаун, стана и се направи на жерав , само, че след 2 секунди се намери отново по задник и през ум не му мина да се облизва, хили и що не си вдигна другия крак...и отделно олигофрените в залата освиркаха химна на Украйна и още повече накараха света да ни мислят за палячовци...от тоя мач извлякохме само негативи заради тая мутра, към която аз загубих всякакво уважение, както и всеки зрял и реално преценяващ нешата човек...


ShooterMan написа:
Досега не бях се бил с по-голям простак от Кубрат Пулев. Това заяви световният шампион по бокс Владимир Кличко след мача му с Кобрата. Кличко защити титлата си, като победи Пулев с нокаут.


"Такъв простак като Кубрат Пулев досега не бях имал за съперник. Честно ви казвам, такова поведение, такива несъответстващи с реалността жалби, такива изказвания, които, извинете ме, но не желая да повтарям, никога не бях виждал и не бях чувал досега. И изобщо не очаквах да видя и да чуя в изпълнение на Пулев", заяви украинецът пред "Советский спорт"
.
За гордеещите се с родната ни мутра, която стана за смях пред целия свят, не толкова с никаквите си умения и едната гора бой, което изяде, а с поведението си на примат и полу-идиот :idea:
Последна промяна от kingofpop на 19 ное 2014 03:26, променено общо 1 път.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот kingofpop » 19 ное 2014 03:32

samo_levski написа:riak4

От тоя цитат лъха на поп-фолк :roll:


тоя цитат мисля, че е от фейсбука и има много повече лъхане на поp--фолк, отколкото си мислиш...риакч момчето да ме поправи ако греша...и доколкото си спомням автора му и бъкел не вдява от бокс и се съмнявам да е гледал мача, а просто е написал тоя цитат да се направи на патриот и да събере лайковете на момичетата, а всъщност не осъзнава колко е жалък :shock: :shock: като защитава родната ни мутра, която между дурогото не може да си напише името(КОбрат) :lol: :lol:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 ное 2014 08:23

kingofpop написа:и тоя представялва цяла България и лошото е, че мислят, че всички сме като него страхливци, които не могат да губят...

Ами братле, прав си, че по-принцип в Европа, а и в света, нямат добро мнение за нас.
Но това не е заради Пулев, или заради който и да било друг наш спортист.
Григор Димитров, като е джентълмен, какво ?
Просто пример ...
И като писах за Гришо... Трябва да стане лошо момче, ако иска да се мери с мръсници като Ноле, Роджър и Рафа.

Пренебрежението на Кубрат към загубата, и към Кличко, е правилно.
В индивидуалните спортове няма място за уважение.
Като погледнеш, най-великите спортисти са били гадняри и идиоти, не уважаващи не-само противниците, но и който и да било друг.
Има разбира се и изключения, които просто потвърждават правилото.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот boabbb » 19 ное 2014 09:44

Ти да не би да си виждал Федерер да се кара или да обижда някого :roll: Аз съм го виждал все на все 2-3 пъти да се ядоса :mrgreen: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта