Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 ное 2014 09:58

boabbb написа:Ти да не би да си виждал Федерер да се кара или да обижда някого :roll: Аз съм го виждал все на все 2-3 пъти да се ядоса :mrgreen: :lol:

Не, но съм го виждал стотици пъти да запраща от близко разстояние топката към главата на противника, което е всичко друго, но не и "джентълменско".
При това, някак си го прави почти винаги, когато губи.

Също така, за него са запазени ироничните физиономии, подвикване след успешна топка с поглед към съперника, въобще, все "джентълменски" провокациики. ;)

Да, на фона на други идиоти, това е нормално, ама както посочих, винаги има изключения, но те са малцинство.
Последна промяна от THE G.A.M.E на 19 ное 2014 09:58, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот samo_levski » 19 ное 2014 09:58

kingofpop написа:
samo_levski написа:riak4

От тоя цитат лъха на поп-фолк :roll:


тоя цитат мисля, че е от фейсбука и има много повече лъхане на поp--фолк, отколкото си мислиш...риакч момчето да ме поправи ако греша...и доколкото си спомням автора му и бъкел не вдява от бокс и се съмнявам да е гледал мача, а просто е написал тоя цитат да се направи на патриот и да събере лайковете на момичетата, а всъщност не осъзнава колко е жалък :shock: :shock: като защитава родната ни мутра, която между дурогото не може да си напише името(КОбрат) :lol: :lol:


Еми то е ясно, хората, на които живота им е поп-фолк вечно някой ги мрази и им завижда и никой не може да ги съди, освен ако не са постигнали колкото тях. Клише. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот 0007 » 19 ное 2014 15:52

THE G.A.M.E написа:
boabbb написа:Ти да не би да си виждал Федерер да се кара или да обижда някого :roll: Аз съм го виждал все на все 2-3 пъти да се ядоса :mrgreen: :lol:

Не, но съм го виждал стотици пъти да запраща от близко разстояние топката към главата на противника, което е всичко друго, но не и "джентълменско".
При това, някак си го прави почти винаги, когато губи.

Също така, за него са запазени ироничните физиономии, подвикване след успешна топка с поглед към съперника, въобще, все "джентълменски" провокациики. ;)

Да, на фона на други идиоти, това е нормално, ама както посочих, винаги има изключения, но те са малцинство.

Е вие избихте рибата с тия сравнения между тениса и бокса :lol: Единият е джентълменски спорт(с изключение на някои "образи" като Фонини и Гулбис),докато другият си е малко по-хуманна версия на диво млатене(или хайде - на гладиаторските битки).И все пак - Роджър може да гори в играта,но преди и след мач винаги е проявявал уважение,дори на корта се е извинявал,когато се е случвало да уцели съперник.Елементарно уважение е това,което в тениса е почти задължително.
Иначе и Али е бил известен с голямата си уста,Тайсън също,само че и двамата са имали с какво да защитят думите си и след загуба са показвали уважение към съперника.Докато нашият не спря да говори дори и след мача(преди мача е разбираемо - психология,интерес).Само че на ринга най-ясно се вижда класата,а там Кубрат не подкрепи думите си,а по-скоро се показа като плямпало без покритие.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот 1982 » 19 ное 2014 16:08

riak4 написа:
"На мен Кубрат ми прилича на един от онези българи, за които сме чели в учебниците по история. Силен, със смело сърце и високо достойнство. В интервюто след мача имах чувството, че гледам на живо генерал от Първата Световна."


Изображение Изображение
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот haha » 19 ное 2014 16:15

http://gong.bg/oshte-sport/drugi-sporto ... tta-305741
Що за глупост е това?
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот kingofpop » 19 ное 2014 16:28

1982 написа:
riak4 написа:
"На мен Кубрат ми прилича на един от онези българи, за които сме чели в учебниците по история. Силен, със смело сърце и високо достойнство. В интервюто след мача имах чувството, че гледам на живо генерал от Първата Световна."


Изображение Изображение


:shock: :shock:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот 1982 » 19 ное 2014 16:35

Жалко, че авторчето не е уточнило на кой българин от учебниците му приличал Кубрат. Може би на Хан Аспарух или пък на цар Симеон. А може и на Васил Левски ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот cska-632 » 20 ное 2014 22:01

Едно време бях гледал един ММА двубой в САЩ. Всъщност бяха много мачове. Различни клубове от страната изправени един срещу друг. Имаше една среща, в която единият състезател според всички победи по точки безапелационно и отсъдиха победа за другия и знаете ли какво каза загубилия след мача при въпрос на рефера как се чувства след такава загуба? Ще тренирам повече и следващия път ще го нокаутирам.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
Image

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот boabbb » 21 ное 2014 09:37

Дивото млатене е UFC 8-) Там са откаченяците, като най-големия е Кейн Веласкес

Изображение

:lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Spielberg
Мнения: 118
Регистриран на: 08 сеп 2009 11:00
Контакти:

Re: Победа за Кличко срещу Пулев с нокаут

Мнениеот Spielberg » 22 ное 2014 20:24

Те там и жените правят по-голямо шоу от скуката в професионалния бокс в най-тежката категория.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bOAs68YcTzs[/youtube]


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта