Перфектен Хамилтън

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Перфектен Хамилтън

Мнениеот mike28 » 06 юли 2008 17:18

-
Последна промяна от mike28 на 03 окт 2009 23:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Перфектен Хамилтън

Мнениеот Apostola » 06 юли 2008 18:33

Трябва да призная невероятното каране на англичанина.Определено е един от най-талантливите млади в този спорт.Да не забравяме и грешките,които допуснаха пилотите зад него,Хайдфелд например,който на два пъти се завъртя и това доста спомогна на Люис да избяга напред.Иначе аз лично видях едни крайно неподготвени Ferrari днес,което страшно много ме учуди и то имайки предвид на коя писта ще се кара.Да се състезаваш на Силвърстоун и да не си подготвен за дъжд,това според мен е недопустимо.Те го имаха впредвид,за да бъдем точни,но по-скоро за влажно,но в никакъв случай мокро.Едно време Шумата ако можеше някой да върви отпред и да му мокри пистата щеше да е на 7-то небе.Иначе много добро впечатление ми направиха пилотите на BMW и като цяло целия тим.Личи си,че в този отбор се работи и то сериозно.Жалко за Кубица,който след победата малко сякаш прегоря в желанието си да се покаже.Определено ни очаква много интересна втора полувина на сезона,а се надявам и да оставят в календара нощното състезание.Нямам търпение да дойде момента "джентълмените пак да запалят двигателите" ;)
Дела трябват,а не думи!

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43882
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Перфектен Хамилтън

Мнениеот rhaegar » 06 юли 2008 20:45

Като фен на Макларън и Хамилтън не мога да не съм доволен.Май трябва във всяко състезание да вали за да виждаме истинско шоу,а не скука и изпреварвания само в бокса.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Перфектен Хамилтън

Мнениеот msm » 07 юли 2008 07:35

Аз пък като фен на Кими съжалявам, че заваля по средата на сътезанието. Видя се, че след като го блокираха на старта, до като заваля отново, Кими беше най-бързия пилот на пистата. Просто рискът дали ще завали или няма да завали, даде предимство на Люис и той не го изпусна до края. Челната позиция ти дава доста предимства в такова време при положение, че всички ти правят път, а другите трябва да се борят за място. За това и Хамилтън направи най-малко грешки. Все пак той си заслужи мястото още на старта и наистина бе бърз по мократа писта. Поздравления и за това, че на собствена писта успя да победи, въпреки огромното психическо напрежение.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта