Кличко за Кобрата: Той е още зелен между ушите.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
drakata
Мнения: 305
Регистриран на: 23 юли 2009 08:50
Контакти:

Re: Кличко за Кобрата: Той е още зелен между ушите.

Мнениеот drakata » 12 май 2014 23:28

въпреки, че не ми се иска
ми се струва, че нашият ще хапне шамарите
Според 1/3 от британските ученици СИРЕНЕТО расте по дърветата.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Кличко за Кобрата: Той е още зелен между ушите.

Мнениеот Tommi » 12 май 2014 23:49

Времето е в полза на Пулев. Кличко не е в първа младост и колкото повече се отлага този мач, толкова по-добре за Пулев. Според мен към момента украинецът все още е по-добрият боксьор и ако нашият избърза с мача ще сгреши.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Voin
Мнения: 41
Регистриран на: 05 яну 2013 22:56
Контакти:

Re: Кличко за Кобрата: Той е още зелен между ушите.

Мнениеот Voin » 12 май 2014 23:59

"Дори да се изправя срещу него"...?

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Кличко за Кобрата: Той е още зелен между ушите.

Мнениеот mironi88 » 13 май 2014 01:19

Някой ще ме светне ли само, кога за последно Кобрата се би с някой поне близко до класата на Кличко. И кога за последно се би с някой който знаеше, че ще излезе срещу него повече от 2 седмици преди мача? Ще си призная едно - в живота си съм гледал два мача на Кубрат. Първия бе в Пекин 2008, когато бе нaсран още в първите кръгове на Олимпийския турнир. Втория бе последния му засега мач срещу един човечец, който беше разбрал че играе срещу него няколко седмици преди срещата и в който мач Кубрат се държа супер неспортменски и подигравателно със съперника. Пожелавам му успех срещу Кличко, но не е истина колко сте си повярвали всички, че едва ли не е фаворит в този двубой нашенеца.
ИзображениеИзображение

adv_petrov
Мнения: 34
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:51
Контакти:

Re: Кличко за Кобрата: Той е още зелен между ушите.

Мнениеот adv_petrov » 13 май 2014 02:10

mironi88 написа:Някой ще ме светне ли само, кога за последно Кобрата се би с някой поне близко до класата на Кличко. И кога за последно се би с някой който знаеше, че ще излезе срещу него повече от 2 седмици преди мача? Ще си призная едно - в живота си съм гледал два мача на Кубрат. Първия бе в Пекин 2008, когато бе ****** още в първите кръгове на Олимпийския турнир...

Много добре си личи, че не се интересуваш от бокс и не си гледал мачове на нашия. Например Тони Томпсън, дето нашия го отупа миналата есен, е бил претендент 2 пъти на Владимир Кличко (предходната 2012 и 2008). Непобедения Димитренко, дето беше спаринг на Кличко, и него го му нанесе първа загуба. Освен това, не сравнявай аматьорския бокс, т.е. загубата от оня кубинец в Пекин в 1вия кръг (дето го бутаха напред), с профимачовете. И явно не си гледал мачовете на Европейското в Ливърпул на същата година, където Кубрат става европейски шампион (сигурно за тебе и това е лесно и незначително?)
То затова държавата ни е на това дередже, щото всеки подочул нещо и вече раздава класирания. За някакъв бегъл патриотизъм да не говориме. За да си компетентен в нещо и да редиш предварително резултати от мачове, първо трябва много, ама много да се интересуваш и да се информираш.
Според мене Кличко говори така, защото е решил да оваканти титлата. Надали ще се стигне до така искания от нас мач.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Кличко за Кобрата: Той е още зелен между ушите.

Мнениеот Devian » 13 май 2014 02:49

blanco написа:А бе то и Фьодор Емеляненко се мислеше за непобедим, ама Багата не мислеше така. ;)

Хахах,Емеляненко се мислел за непобедим,объркал си човека.Точно Емеляненко е един от малкото спортисти в бойните спортове,който е стъпил здраво на земята и се отнасяше с уважение към всичките си съперници.Отделно на финала играе с температура,а след това известен на целия свят като Императора,а нашия с какво е известен :lol: Колкото до Кличко,подобни изказвания са глупави при положение,че това е спорт при който един случаен удар може да разреши битката в полза на зеления между ушите,а примери за това колкото искате 8-)
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Кличко за Кобрата: Той е още зелен между ушите.

Мнениеот Zaash » 13 май 2014 08:46

Колкото и да не им се вярва на много хора, аз смятам наблюдавайки мачовете на Кобрата последните 2 години, че нашия ще бие. Ще бъде страхотен спектакъл, но Пулев определено в момента е по- добър...
Колкото и да звучи пристрастно на някои.
И според мен Кличко си дава сметка затова и отлагаше толкова време!!!

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Кличко за Кобрата: Той е още зелен между ушите.

Мнениеот zuekaa » 13 май 2014 09:13

Кличко е най- некадърнияи безинтересец ШАМПИОН по БОКС за всички времена ..... Няма как да харесваме човек който постоянно си избира супер леки съперници и който се срастнал с боксовата федерация и правят хиляди машинаций за да се задържи на въхът БОКСА трябва да е зрелище, шоу , а не машинаций измами и тем подобни глупости
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
batkovstyle
Мнения: 87
Регистриран на: 04 апр 2014 13:27
Skype: nemam

Re: Кличко за Кобрата: Той е още зелен между ушите.

Мнениеот batkovstyle » 13 май 2014 09:24

Става интересно 8-) В момента топнивото в категорията са нашия и Кличко :!: Въпреки, че взе титла, Стивърн за мен е леко посредствен, още следващия мач ще отнесе боя от дървото Уайлдър :lol: Кубрат е доста умен боксьор, Кличко просто се заяжда, ако наистина го мисли, значи между неговите уши няма никой :mrgreen: Американеца Уайлдър има 30-тина победи, 80% са срещу такива, дето ги няма и в Wikipedia :lol: Витяза отече, с украинеца се видя, че никакъв го няма, а явно и няма много между ушите и той :lol: Общо взето Пулев-Кличко ще е дербито между най-добрите в категорията. Англичаните Фюри, Хей и Чисора са опасни, но повече на думи, с уговорката, че от тях Хей е най-способния и опасен играч. Кличко няма как да не си прави сметката, че времето му изтича и гледа да изкара кеш, а той се прави от мачове с американци, затова напира натам. Все пак има сериозна вероятност да си тръгне победен от мач с нашия, което значи намаляване на цифрата в договорите ;)

П.П. Последния Император е един ! Кажете друг толкова успешен боец в самбото, джудото, бойното самбо, ММА, К-1 и какво ли още не. Има загуби - това е ясно, но аз лично не съм виждал друг толкова комплексен и опасен боец :!:
Евроидиотът пред УЕФА хлопа,
пак иска вместо ЦСКА в Европа!
Но там го дебнат всякакви заплахи
от сараевци, търнавци и казахи!
Всички дружно в Павлодар искат гавра с юбиляр!

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Кличко за Кобрата: Той е още зелен между ушите.

Мнениеот warhead » 13 май 2014 09:30

mironi88 написа:Някой ще ме светне ли само, кога за последно Кобрата се би с някой поне близко до класата на Кличко. И кога за последно се би с някой който знаеше, че ще излезе срещу него повече от 2 седмици преди мача? Ще си призная едно - в живота си съм гледал два мача на Кубрат. Първия бе в Пекин 2008, когато бе нaсран още в първите кръгове на Олимпийския турнир. Втория бе последния му засега мач срещу един човечец, който беше разбрал че играе срещу него няколко седмици преди срещата и в който мач Кубрат се държа супер неспортменски и подигравателно със съперника. Пожелавам му успех срещу Кличко, но не е истина колко сте си повярвали всички, че едва ли не е фаворит в този двубой нашенеца.


Понякога е по - добре да замълчиш,вместо да напишеш простотиите,които си избълвал тук!Първо Кубрат имаше смелостта да излезе срещу Устинов (27победи26 с нокаут27-0),нещо ,което Кличко няма да направи никога!И точно след този мач ,в който всеки не броеше нашия за жив той го отнесе с невероятен бокс!Всички в боксовия свят ,включиха такава задна ,че трябваше Адамек ,да го заплашват(точно това е думата),че ще го извадят от топ10,в момент ,в който той беше 2-и,за да се бие с Кубрат....и познай той пак отказа и беше смъкнат извън 10-е в листата!
П.С.Видно е колко следиш и мачовете на Кличко ...защото тоя последния му съперник ме съмнява дали и във форума тука няма да има хора, които да не го набият! Това пък че Кубрат се държал неспортсменски в мача си е апогея на тъпотията ти,кое е неспортсменско че Кубрат го удряше ли,а вместо това може би трябваше да го помоли да се нокаутира оня сам...това е бокс не гимнастика????????
Не казвам ,че Кубрат ще бие Кличко ,но някакви лаици и антибългари, да се правят на разбирачи и да омаловажават успехите на един БЪЛГАРИН,това вече е дразнещо!


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта