Браво, г-н димитров

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот petko.h.markov » 20 сеп 2015 17:01

Captain Stottlemeyer написа:
iliev72 написа:Гришо към отбора за Купа Дейвис: Успех, ще бъда с вас
Защо плюете излишно по Гришо !

Чисто хипотетично, iliev72: Ако на теб и на останалите слагачи на пухльото* - предмет на темата се наложи (не дай Боже) да защищават Родината с оръжие в ръка, а аз напиша във Фейсбук "пичове успех, с вас съм", ти как би реагирал!?... :roll:
П.П. Тенисът не е съвсем индивидуален спорт... 8-)
* уличен неологизъм = путьо + мухльо. :)

Не хипотетично,а направо -поредната ти глупост.И с какво право го определяш като "пухльо".Ще имаш ли куража да му го кажеш това директно? Съмнявам се.

Божидар
Мнения: 39
Регистриран на: 29 авг 2008 13:36
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот Божидар » 20 сеп 2015 17:17

Кашчей написа:
PFC Litex написа:
Кашчей написа:Всъщност, всеки ли, който има негативно мнение, задължително е хейтър?!

Същото питане имам и аз, всеки спортист отказал по един или друг начин участие за национален отбор, трябва ли да бъде хулен и упрекван за решението му?


Не, не трябва! Всеки сам си решава дали и кога да участва в национален отбор. Точно за такъв спорт, като тенисът, нещата стоят много различно. Догодина има Олимпиада, да не би тогава Гришо да се сети, че може да играе за България за Купа Дейвис :roll:



Ами тогава и аз не съм "хейтър" заради факта, че не одобрявам постъпката на Димитров. Доста хора, в това число и аз, се отнасят негативно към Бербатов, Казийски, а сега и Димитров не защото са успели, а защото са ги разочаровали. Аз и сега им им пожелавам успех в клубните и индивидуалните състезания, ама няма как да одобря постъпките им спрямо България. Без значение причината. Това обаче е много по-различно от това да съм "хейтър". Някои обаче не мислят така, вероятно защото толкова и могат да мислят.

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2391
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот Esi » 20 сеп 2015 17:21

Божидар написа:

Ами тогава и аз не съм "хейтър" заради факта, че не одобрявам постъпката на Димитров. Доста хора, в това число и аз, се отнасят негативно към Бербатов, Казийски, а сега и Димитров не защото са успели, а защото са ги разочаровали. Аз и сега им им пожелавам успех в клубните и индивидуалните състезания, ама няма как да одобря постъпките им спрямо България. Без значение причината. Това обаче е много по-различно от това да съм "хейтър". Някои обаче не мислят така, вероятно защото толкова и могат да мислят.

+1
Изображение

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот stefani » 20 сеп 2015 17:29

Гришо да им оправя бакиите ли :?: :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот angelco77 » 20 сеп 2015 17:32

iliev72 написа:Относно тениса и Григор вече го казах веднъж. В началото на всяка година всеки си прави програмата и тогава се знае кой тенисист в които турнири играе и кога ще може да се вкл. в купа Дейвис. Не се е вкл. защото такава му е била програмата и не обвинявайте излишно Гришо за глупости. Поне аз не съм срещал негови изказване , че се отказва от национала и няма да играе за купа Дейвис.


Точно!Всичко останало по темата са глупости!Ще играе когато си иска и където си иска!
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот diplomat » 20 сеп 2015 17:39

Бербо нали беше много слаб и само на аматьори вкарвал? :?: Какво е това реване сега, нали никой не го искаше в национала, щото е мърда? :?: Аре да ви еба майката на всичките боклуци тук, за такива неблагодарни нещастници като повечето в темата не си заслужава някой да си хвърля труда. Бербатов се махна и цъфнахме, та вързахме с разните там перуки и останалата неграмотна престъпна паплач.

А вие си трайте и си мислете, че с тия боклуци, дето са начело, ще се промени нещо когато и да е. Един пич го каза по-рано - неслучайно даже на Стоичков му е през кура и за българския футбол, и за ЦСКА - щото знае, че само ще хвърли усилия и пари на вятъра, накрая ще бъде препсуван от разни селяндури и комплексари. :x

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2585
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот rmfan5 » 20 сеп 2015 19:12

Хехе,много е лесно да се обвинява,дали 1/3 от тези дето критикувате Бербо и Матей бихте продължили ако бяхте на тяхно място,съмнява ме.


Колкото до Гришо,човека цяла година е в не добра форма и ако отдалечаването му от корта би му помогнало,защо да не пропусне Купа Дейвис.
Още като обявиха че мачовете ще са на клей,беше 90% ясно че Григор няма да играе,що не ревахте тогава?
Решението и кариерата са си негови.
Ние можем да му се радваме,ядосваме и да го плюем без причинно като правят повечето.
Пред компа всеки е голям разбирач....
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

pomiqr270
Мнения: 358
Регистриран на: 13 авг 2015 19:04

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот pomiqr270 » 20 сеп 2015 20:24

hijack1 написа:Купа Дейвис да не се явява някакъв много важен турнир за Гришо?
Да не говорим, че България не му е дала нищо за да стигне до сегашното си ниво, благодарение на своите качества и труд, тренира в Испания, Франция и т.н. И в един момент когато Гришо беше спечелил даден турнир, министърката на спорта беше казала, че това показва синхрона между министерството и федерацията :lol: :lol: :lol:
Това което искам да кажа е, че Гришо не е длъжен да прави каквото и да е, в крайна сметка тениса е индивидуален спорт.


Кой ли му е давал и продължава да му дава пари?
"В повечето случаи, когато човек твърди, че любовта не се купува, то той не притежава собствен самолет и яхта, а тя никога не е попадала на човек собственик на самолет и яхта", Николай Николаев известен кът помияра у форуму на гонг.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот iliev72 » 20 сеп 2015 21:08

Captain Stottlemeyer написа:
iliev72 написа:Гришо към отбора за Купа Дейвис: Успех, ще бъда с вас
Защо плюете излишно по Гришо !

Чисто хипотетично, iliev72: Ако на теб и на останалите слагачи на пухльото* - предмет на темата се наложи (не дай Боже) да защищават Родината с оръжие в ръка, а аз напиша във Фейсбук "пичове успех, с вас съм", ти как би реагирал!?... :roll:
П.П. Тенисът не е съвсем индивидуален спорт, а пухльото е известен по света повече като приятел (бивш) на Шарапова, отколкото като българин... 8-)
* уличен неологизъм = путьо + мухльо. :)

И да го напишеш капитане нямам как да го прочета защото не ползвам такива тъпотии(социални мрежи).Много се изложи капитане !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

На линия
Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3199
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Браво, г-н димитров

Мнениеот sirius123 » 21 сеп 2015 10:01

Да го е виждал някой да се тупа по сърцето , аз не съм го виждал.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта