Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 10 юни 2021 14:40

Groucho написа:
sirius123 написа:Предполагам , няма да отпада преди 1/4 финалите , както преди няколко дни.

Кой това, Джоко ли? Има 2200 точки да губи от титлата в Рим и финала на РГ, а въобще не е ясно дали е в добра форма за клей-турнирите.

Да и сега направи ли сметката ? Въпросът е сега , не дали Джоко , няма спечели РГ , а дали манакуреца , ще го направи :)

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 10 юни 2021 14:54

sirius123 написа:Да и сега направи ли сметката ? Въпросът е сега , не дали Джоко , няма спечели РГ , а дали манакуреца , ще го направи :)

Да, сметката беше и е ясна. Медведев и с финал можеше да се качи на първото място в ранкинга, стига да беше стигнал до него, а Джокович същевременно отпаднеше на полуфинала от Надал. Руснакът не можа да изпълни неговата част от условието.
Вероятността сърбинът да загуби утре срещата си с Надал си остава много голяма. Медведев ще има нов шанс около "Уимбълдън", защото е близо до точките на Новак.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 10 юни 2021 15:04

Groucho написа:
sirius123 написа:Да и сега направи ли сметката ? Въпросът е сега , не дали Джоко , няма спечели РГ , а дали манакуреца , ще го направи :)

Медведев ще има нов шанс около "Уимбълдън", защото е близо до точките на Новак.


Джоко , ще е един от претендентите за неофициалната световна титла в Уимби . Така , че следващата ти спирка вероятно , ще е USO. ;)

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 10 юни 2021 15:20

sirius123 написа:Джоко , ще е един от претендентите за неофициалната световна титла в Уимби . Така , че следващата ти спирка вероятно , ще е USO. ;)

И ко ша рече, че следващата ми спирка ще е USO :?: :lol:

Aко не се случи на "Уимбълдън", няма да се случи на "Уимбълдън". Като не се случи на "Уимбълдън", мое да дойдеш и пак триумфално да ме питаш за сметките :lol:
След "Уимбълдън" Медведев ще има малки шансове за първото място, защото ще му падат много точки от резултата.

А "Уимби" с нищо не е над другите ГШ, че да се обявява за "неофициална световна титла" :lol:
Но... Свобода на словото.

Кажи сега една прогноза за Надал - Джокович утре.
Доста по-близкото събитие от "Уимбълдън" ;)

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34783
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 10 юни 2021 15:25

От нахален Джоковист какво да каже - победа в 3 сета с 3 геврека :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

На линия
Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18053
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот kingofpop » 10 юни 2021 15:27

Groucho написа:Максимум сет за Джоко срещу Надал според мен. Два сета за сърбина ще е изненада, три - огромна изненада.

kingofpop написа:Е той Рафа си е такъв от години. Гадно е доста ама вече сме му свикнали :mrgreen:

Зарежи гащите на испанеца. Кажи ще заложиш ли стотици до хиляди пари за Новак, както миналата година :?: :lol:



Не не. Играл съм Циципас шампион на 7 коеф още след жребия :mrgreen: убеден съм, че ще бие Зверев и на финала нещо може да подсигурявам
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17571
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот pomiqrat » 10 юни 2021 15:34

Зверев бил германче :lol: Пак бързо го разбрах
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 10 юни 2021 17:10

Groucho написа:
Кажи сега една прогноза за Надал - Джокович утре.


Не виждам някой до сега , въпреки многобройните привърженици на известния клейкортър , да е проявил смелост да каже - нашия взема тенекето. Тъй като въпроса е директен , веднага казвам - Джоко. :mrgreen: Хич не се надявайте , че всичко е вързано в кърпа. 8-) . Естествено , Рафа е фаворит.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22636
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 10 юни 2021 21:44

Нормалността в женския тенис се завърна.
Чехкиня срещу рускиня на финала на Ролан Гаро.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот rhaegar » 10 юни 2021 22:58

NOMER14 написа:Нормалността в женския тенис се завърна.
Чехкиня срещу рускиня на финала на Ролан Гаро.


Като се имат предвид видните чешки успехи на РГ, по-скоро е аномалия.

Кво значи нормалността се е завърнала? Кое в последните 20 (примерно) финала на женските шлемове не е било нормално?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта