Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 18 фев 2021 14:18

boabbb написа:А пък за това да отиде сам беше казал на шефа на турнира : "Приятел, аз съм на 39 и имам 20 титли от "Шлема", минало ми е времето да съм далеч от семейството за 5 седмици" ... Това е положението :lol: Евала, за което, все пак това не е на живот и смърт - нека играят и блъскат здраво. Разликата между психологията на тъмните балкански субекти и европейците се вижда тука ... Плевскавеца и той има 2 деца, ама усеща, че времето му изтича и хвърля всичко :|

E, сега ще иде в Дубай и Доха. На 250 и 500 турнири. Би трябвало да вземе и децата в пустинята, след като не иска да се отделя от тях :lol:
Знае, че има малки шансове да спечели, затова не му се седи карантина в Австралия на Федерер. А и когато швейцарецът беше на годините, на които в момента е Джокович също хвърляше всичко. След като би Надал през 2017-а на финала в Мелбърн имаше бая голям поток от емоции, доколкото си спомням награждаването :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 18 фев 2021 14:54

То винаги е хубаво да печелиш. Обаче не съм съгласен, че има малък шанс да спечели ако участва - на какво се основава това твърдение :?: Че няма титли от Шлема, че не е печелил в Австралия преди, че е слаб на хард :?: :lol: Това в Австралия беше нечовешка работа и аз да съм на мястото на швейцареца няма да отида ... Ти знаеш ли какво значи да затвориш 4 деца за 14 дена вкъщи ? Вътре ще става мармалад :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13342
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sapio0o » 18 фев 2021 14:59

Вероятно на това, че балансът му срещу Джокович и Надал на АО е 2:7 като специално над Джокович единствената му победа датира от 2007 (по това време Ноле е извън топ 10 и няма финал от ГШ), а за да спечели турнира ще трябва да мине поне през единия. Само една от шестте титли на Федерер е след мач срещу един от тях.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 18 фев 2021 15:15

boabbb написа:То винаги е хубаво да печелиш. Обаче не съм съгласен, че има малък шанс да спечели ако участва - на какво се основава това твърдение :?:

Eми, на това, че гони 40-те години вече, на какво друго според теб да се основава това твърдение?
Медведев, Циципас... заредени с големите гаубици да играят четири часа. Според мен 40 годишен играч има малки шансове на хард срещу такива състезатели в 3 от 5 сета.
На "Уимбълдън" е друго положението, последният финал изпусна Джокович. Тази година за мен Федерер отново е втори фаворит за титлата, ако е здрав. Да сложат карантина за "Уимбълдън", та да видим дали ще пропусне турнира, за да е с домочадието.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 18 фев 2021 15:21

Ся тръгнахте пак да ровите прашлясали статистики. ОК, съгласен съм, човекът с 20 титли от Шлема няма шанс да спечели в Австралия :lol: Ъпдейтвайте се на "контузиите" на вашите любимци и лек ден ви пожелавам
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 18 фев 2021 15:29

boabbb написа:Ся тръгнахте пак да ровите прашлясали статистики. ОК, съгласен съм, човекът с 20 титли от Шлема няма шанс да спечели в Австралия :lol: Ъпдейтвайте се на "контузиите" на вашите любимци и лек ден ви пожелавам

ОК, има големи шансове за крайна победа на АО на 40 години. Както и на "Ролан Гарос". Спечелил е 20 титли, ако го няма Надал, може и да закачи втора тенджера в Париж, след като тия 20 титли парират напредналата възраст :lol:

А и ти се присмиваш на Джокович, че се бъхти здраво да чупи рекорди, ама Федерер правеше същото на 35-36-37 години.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1158
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот redhooligan » 18 фев 2021 15:46

Най важното е, че контузният Джокович гази наред. Очаквам още една победа на финала. По този начин ще станем свидетели на нещо не типично за световният тенис! Контузен играч да спечели АО без особенни проблеми. Чак Худини би завидял!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2369
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 18 фев 2021 16:25

Според Муратоглу сърбинът често използва този трик с мними контузии. Игра и с някакъв си велико неизвестен на полуфинал. Както беше писал един фен на тениса в Тролтенис пътищата му в турнирите от Шлема са гладка магистрала. ;)
Онова перде Мечето не ми е много приятен, но му пожелавам успех срещу Циципас.
Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 19 фев 2021 13:04

Много силен Медведев. Очаквам да бие и Джокович на финала. Сърбинът може би трябва да опита повечко слайсове и къси топки, за да разбалансира руснака.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 19 фев 2021 13:37

Джоко , е друага бира. Ще се постарае , да не остави на произвола нещата. Не си спомням сега , срещу кого руснака , произведе цирк с треньора си. Между другото , Рафа , щеше както до сега да му види сметката. Извади късмет с испанеца. Сега Рафа и всички негови фенове ще се молят , сърбина , да загуби , за да има дистанция. В това , опират нещата общо взето.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта