Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 27 апр 2018 17:10

то Буста миналия сезон и в Мадрид и на РГ го би чисто Гришо, така че не е сензация този резултат, въпреки подобрената игра на пясъка :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13850
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Pichichi » 27 апр 2018 17:12

Григор с 2 турнира на червено надмина целия си минал сезон на тази настилка.
Като цяло колебливо игра и падна заслужено. Реално неговата работа по тези турнири е да взима по 1/2 победи
поне ако изкочи шанс за повече добре дошло. Аз не го виждам да спечели турнир на червено него или ако
има шанс ще е 250-ка може би.

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2402
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 28 апр 2018 09:52


В тайбрека при 4-2 за Буста, Григор изпълнява начален удар, който испанецът връща в корта, но след това спира да играе. Григор не успява да вкара в корта следващия удар, тъй като мисли, че сервиса е бил в аут и Буста затова е спрял. Според мен поведението на Буста е подвеждащо и Григор има основания за казаното след мача.
:?:
Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот blue avalanche » 28 апр 2018 10:24

Esi написа:
В тайбрека при 4-2 за Буста, Григор изпълнява начален удар, който испанецът връща в корта, но след това спира да играе. Григор не успява да вкара в корта следващия удар, тъй като мисли, че сервиса е бил в аут и Буста затова е спрял. Според мен поведението на Буста е подвеждащо и Григор има основания за казаното след мача.
:?:

Според коментара, който е поместен под клипа - говориш глупости. Сервисът е аут, когато съдията каже, а не когато на Гр.Димитров му хрумне.
Буста, ако иска ще гони топките, ако иска ще играе, ако иска ще връща ударите. Това си е негова работа. "Работата" на Димитров е да вкарва топката в корта. Като не може - събира си чантичката и айде... "Кой откъде е!" :mrgreen:
Не да търси смешни оправдания. Потокът му беше идеален за стигане до финала.
"Авеее, Буста - що не тичаш, веее?"
Ще падна от смях.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19122
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 28 апр 2018 11:13

Григор играе добре на клей тази година. Вчера с тези пробиви мачът приличаше малко на женски двубой. :oops: Буста беше колеблив, но Гришо не успя да го натисне за по-дълъг период от мача. Тази грешка в тайбрека беше и решаваща за изхода на мача. Поведението на Буста е подвеждащо. Очевидно тръгна напред и пусна ракетата, за да провери отпечатъка от сервиса, което може би повлия на Гришо. Имаше проблеми с драй волетата и в мача със Симон... абе като цяла нервна седмица за него, съдиите и те изнервиха положение. И да, съдиите бъркат... и те са хора! В края на сета около линиите има стотици отпечатъци и не винаги се гледа точният! В Монте Карало имаше hawk eye за зрителите и се видяха няколко грешки. И ако системата за оспорване може да хване дори милиметър закачване на линията, то на клей тази топка се свири аут.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот blue avalanche » 28 апр 2018 11:40

Поведението на Буста е такова, каквото ТОЙ си поиска да е! Ако иска ще "пуска ракетата", ако иска - ще я вдига. Ако иска ще тръгва напред, ако иска - назад, настрани, нагоре, надолу...
Защо съдията не се "подведе", а само лапнишарана?
ПП. Преди време едни тенисисти мрънкаха, че при техен сервис Федерер тръгвал напред и ги разсейвал. И кво? Мрън-мрън-мрън... А на Федерер му пука, че му дреме.
Също на един Ролан Гарос Лендъл мрънкаше, че Ченг биел сервисите отдолу. Ми, ако иска ще ги бие между краката си. И т.н.
Очакваме следващия турнир, в който, ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ, "ще се чувства у дома си". :mrgreen: :mrgreen:
Не разбрахме само: неговият "дом" в Монте Карло ли е или в Барселона? Или някъде другаде? :mrgreen:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 28 апр 2018 18:53

TodorT написа:В края на сета около линиите има стотици отпечатъци и не винаги се гледа точният!

Чак стотици... Спорните топки се гледат и след това се трие отпечатъка в повечето случаи.

Надал очаквано смазва всичко мърдащо пред него на червено.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19122
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 28 апр 2018 21:50

Днес първият сет започна изненадващо и на моменти изглеждаше, че Гофен може да вземе сет на Рафа. Лошото е, че Надал вдигаше нивото и после го смачка. Нашият също го подразни в Монте Карло и после му е*а мамата :lol: На моменти е грозно, наистина.... говорим все пак за мач между професионални тенисисти в топ 10.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 01 май 2018 18:04

Надал преспокойно може да изкара целия сезон на клей без изгубен сет даже. При тази пълна липса на конкуренция, а дори смятам, че далеч не е в най-върховото си състояние, гледал съм го и в много по-добра форма на клей, нищо че е губил сетове, а и мачове понякога. Реално всички, които са сила на червено последните години, ги няма - Джокович играе, но е като някакъв призрак по кортовете, Вавринка и Мъри са аут заради контузии, за Нишикори важи същото като за Джокович ..... дъртият мишок също го няма, но за него не съм много сигурен дали би бил фактор, той също не е много убеден и затова, за по-сигурно, се е сврял в дупчицата си. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3208
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 01 май 2018 20:21

Ако Надал , продължава с това темпо , може да се спъне по време на РГ. Не знам някога , дали си е слагал обицата на ухото , но трябва да му мине през главата сега. И той , като швейцареца се е наел да трупа , но Мадрид и Рим няма да ги мине на галоп , без последствия. Все пак , Париж е черешката на тортата. Може и да ме опровергае. :idea:


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта