Куала Лумпур | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Бенямин Бекер 13:30ч.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1535
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Куала Лумпур | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Бенямин Бекер 13:30ч.

Мнениеот moreto vn » 02 окт 2015 17:25

blue avalanche написа:Той не се интересува от Б-я.Защо Б-я трябва да се интересува от него?
Какво го прави "наше момче"?Това,че срещу името му пише BUL???Че то и срещу името на Прийст Лодърдейл,примерно,пишеше BUL.И той ли е "наше момче"???

Как разбра че не се интересува от България?Виждаш ли разликата на примера които си дал Пишеше на Лодърдейл,а на Григор Димитров Пише BUL откакто играе тенис.Малко успешни спортисти имаме и не си ги уважаваме което е много тъжно.Мрази си щом ти харесва така. ;)

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Куала Лумпур | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Бенямин Бекер 13:30ч.

Мнениеот ehh » 02 окт 2015 17:35

Море, а ти как разбра, че се интересува? Аз, като се замисля, не виждам нито едно потвърждение, че се.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1535
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Куала Лумпур | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Бенямин Бекер 13:30ч.

Мнениеот moreto vn » 02 окт 2015 17:46

ehh написа:Море, а ти как разбра, че се интересува? Аз, като се замисля, не виждам нито едно потвърждение, че се.

Оф всичките левскари ли ще се изсипете тук.Да бе знам не е ли от ФК Левски,значи не е българин.Гледай не си го измислям.

http://tennis.actualno.com/Grigor-Dimit ... 85057.html
Погледни и първата страница на темата снимката.На олимпиадата за коя страна ще играе?А бе знам че нищо няма да ви убеди,нали сте от ФК Левски вечно вие сте прави.Повече няма да се обяснявам на коне с капаци,защото явно сте такива. ;)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Куала Лумпур | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Бенямин Бекер 13:30ч.

Мнениеот blue avalanche » 02 окт 2015 17:48

Ех, какъв излезе наш Григор!

Автор: Станил Йотов

Преуспелите в чужбина българи винаги са били кумири за обруления от живота среден нашенец. При днешния остър дефицит на кумири такъв се явява Григор Димитров. Млад, богат, кадърен, готин, прокопсал, истинска звезда. Сбъднал мечтата на средния българин да изкарва много пари със собствените си ръце. С тънката подробност, че този Григор май не носи България в сърцето си. Не май, ами си е направо така.

Има неща, които не бива да се правят. И едно от тях е да откажеш да застанеш под знамето на родината си, дори да става въпрос за някакъв мач на тенис срещу унгарците в долните дивизии за купа „Дейвис". На това му се казва откровено дезертьорство. Особено когато си бил обявен за най-добър спортист на България.

Отдавна се знае, че Григор много-много не обича да се появява в родината си. Дори на „Спортист на годината" не дойде да си вземе наградата. Пусна едно приветствие хъката-мъката на развален български език и толкоз. Хайде, да кажем, че е бил ангажиран с нещо. Ами сега с какво беше зает? Оказа се, че нашият предпочел да иде на море. Дори си пусна снимка как се чекне на плажа, докато клетите тенисисти от националния ни отбор се мъчеха с маджарите на кортовете в София. Това вече намирисва и на откровен цинизъм.

Забележете, че докато Гришо си развява гащите по морета и океани, ред други звезди в тениса играха с националните си отбори за купа „Дейвис". Федерер предвождаше Швейцария срещу Холандия. Анди Мъри изведе Великобритания чак до финала за трофея. Рафаел Надал игра в състава на Испания рамо до рамо с момчета, които даже не са в световния топ 100. Да не говорим пък за Новак Джокович, който целува навсякъде сръбското знаме и се бие в гърдите, че националният отбор по тенис на родината му е по-важен от всичко друго.

Впрочем точно за Джокович няма как да бъде иначе. Той е от поколението, останало без кортове заради бомбардировките и тренирало по принуда в изпразнени плувни басейни. Истински символ на днешна Сърбия, Ноле никога няма да откаже не само да играе за родината си, ами и след това да поздрави хилядите си сънародници и почитатели от балкона на кметството в Белград, докато отдолу някой е надул до дупка „А сад адио", прочутата песен от филма „Горещ вятър". Ех, Сърбийо, вашият юнак какъв е, наш Григор какъв излезе!
Както се разбра от воплите на капитана на България Тодор Енев, пресметливото хасковлийче е взело участие в предишния мач с Люксембург за купа „Дейвис" само и само да получи квота за участие на олимпиадата в Рио догодина. А най-вероятно Енев деликатно е пропуснал да отбележи това, че става дума и за едни пари, които Гришо ще вземе от спонсори за гастрола си на игрите. Ето затова Григор Димитров ще си остане просто един добър тенисист, но не и голям човек. Не и поне голям българин. Има си хора и хора, българи и българи. По всичко личи, че Гришо е от вторите.

pomiqr270
Мнения: 358
Регистриран на: 13 авг 2015 19:04

Re: Куала Лумпур | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Бенямин Бекер 13:30ч.

Мнениеот pomiqr270 » 02 окт 2015 19:29

За тоя Григор пиша и приказвам от първия му Уимбълдън, че никога няма да стане голям тенисист, та камо ли велик и е същия като Божито, ама не, та не, бил съм антибългарин. Това са реалностите.
"В повечето случаи, когато човек твърди, че любовта не се купува, то той не притежава собствен самолет и яхта, а тя никога не е попадала на човек собственик на самолет и яхта", Николай Николаев известен кът помияра у форуму на гонг.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Куала Лумпур | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Бенямин Бекер 13:30ч.

Мнениеот 1982 » 02 окт 2015 23:49

blue avalanche написа:Този някой гледа ли го още?


Да, разни псевдо българи.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Куала Лумпур | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Бенямин Бекер 13:30ч.

Мнениеот 1982 » 02 окт 2015 23:52

ehh написа:Море, а ти как разбра, че се интересува? Аз, като се замисля, не виждам нито едно потвърждение, че се.



Е, как по кое, по това че говори по-добре на английски, отколкото на български. Например. Или по това че говори пред всякакви медии по света, само не и пред българските, от тях се крие като мишка от котка.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Куала Лумпур | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Бенямин Бекер 13:30ч.

Мнениеот ehh » 02 окт 2015 23:57

moreto vn написа:
ehh написа:Море, а ти как разбра, че се интересува? Аз, като се замисля, не виждам нито едно потвърждение, че се.

Оф всичките левскари ли ще се изсипете тук.Да бе знам не е ли от ФК Левски,значи не е българин.Гледай не си го измислям.

http://tennis.actualno.com/Grigor-Dimit ... 85057.html
Погледни и първата страница на темата снимката.На олимпиадата за коя страна ще играе?А бе знам че нищо няма да ви убеди,нали сте от ФК Левски вечно вие сте прави.Повече няма да се обяснявам на коне с капаци,защото явно сте такива. ;)

Голям си наивник, моето момче. Сигурно си на около 20
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Куала Лумпур | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Бенямин Бекер 13:30ч.

Мнениеот 1982 » 03 окт 2015 00:04

То и зад името на Андрей Гълъбинов пише BUL.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта