Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Boyko68
Мнения: 5
Регистриран на: 30 мар 2016 10:09
Контакти:

Re: ATP ranking

Мнениеот Boyko68 » 12 фев 2017 01:20

rmfan5 написа:Няма ограничение за турнирите.
Взема се всичко от ГШ,1000,500 и 6-те най-добри за годината от 250 и надолу.

Бъркаш brmfan - не се вземат всички турнири , но не мога да разбера колко се вземат - мисля че са 17 или 18 като в тях задължително влизат четирите ГШ и деветте 1000 и после се допълват с най-добрите резултати от 5 или 6 представяния в 500 и 250 . но ще трябва още да се поразровя в гугъла да открия бройката и задължителните !

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2592
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ATP ranking

Мнениеот rmfan5 » 12 фев 2017 10:02

Boyko68 написа:
rmfan5 написа:Няма ограничение за турнирите.
Взема се всичко от ГШ,1000,500 и 6-те най-добри за годината от 250 и надолу.

Бъркаш brmfan - не се вземат всички турнири , но не мога да разбера колко се вземат - мисля че са 17 или 18 като в тях задължително влизат четирите ГШ и деветте 1000 и после се допълват с най-добрите резултати от 5 или 6 представяния в 500 и 250 . но ще трябва още да се поразровя в гугъла да открия бройката и задължителните !


На прав път си.
И аз проверих по-детайлно 4 ГШ + 9 Мастърса + 6-те най добри.
Общо 18.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Boyko68
Мнения: 5
Регистриран на: 30 мар 2016 10:09
Контакти:

Re: ATP ranking

Мнениеот Boyko68 » 12 фев 2017 10:18

4 ГШ , 9 Мастърса и 6 най-добри прави 19 , не 18 ! Гледам че на Григор точките от Мастърса в Монте Карло не се вземат впредвид , тъй че предполагам са останалите 8 Мастърса !

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2592
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ATP ranking

Мнениеот rmfan5 » 12 фев 2017 10:42

Boyko68 написа:4 ГШ , 9 Мастърса и 6 най-добри прави 19 , не 18 ! Гледам че на Григор точките от Мастърса в Монте Карло не се вземат впредвид , тъй че предполагам са останалите 8 Мастърса !


Аз спирам да пиша щото очевидно пиша все по-грешни работи.

Ето достоверно инфо:
A player's ATP Ranking is based on the total points he accrued in the following 19 tournaments (18 if he did not qualify for the ATP World Tour Finals):

The four Grand Slam tournaments
The eight mandatory ATP World Tour Masters 1000 tournaments,[a]
The previous ATP World Tour Finals count until the Monday following the final regular-season ATP event of the following year.[6]
The best six results from all ATP World Tour 500, ATP World Tour 250, ATP Challenger Tour, Futures Series and Davis Cup tournaments played in the calendar year[b]
The requirement to play in four ATP World Tour 500 events does not apply to a player who was outside the top 30 in the previous year-end ranking; however, no more than four of his results from 500 level events may be counted.[1] For a better result within the same tour type to be transposed one has to wait for the expiry of the first worse result from previous year. It only expires at the drop date of that tournament and only if the player reached a worse result or hasn't entered the current year.

The Monte-Carlo Masters 1000 became optional in 2009, but if a player chooses to participate in it, its result are counted and his fourth-best result in an ATP 500 event is ignored (his three best ATP 500 results remain). If a player doesn't play enough ATP 500 events and does not have an ATP 250 or Challenger appearance with a better result, the Davis Cup is counted in the 500's table.[7] The World Team Cup was also included before its cancellation in 2012.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

chiphead
Мнения: 303
Регистриран на: 16 май 2014 20:08
Контакти:

Диа Евтимова спечели ...

Мнениеот chiphead » 12 фев 2017 15:30

айде бре, не е само Гришо тенесист ?

Диа Евтимова спечели първата си титла на сингъл за сезона. Това се случи на турнира в Анталия (Турция) с награден фонд 15 000 долара.


ся, може да не е голям шлем, ама момичето си заслужава да бъде поздравено ...

Диа, честито!

статията:
https://gong.bg/tenis/jeni/evtimova-specheli-titlata-v-antaliia-418487

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1178
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот redhooligan » 14 фев 2017 17:55

Актьорът Иван Ласкин излезе с коментар на стената си във "Фейсбук". Звездата от "Васко да Гама от село Рупча" изглежда ядосан от шума, създаден около титлата, която спечели Григор Димитров на международния тенис турнир в "Арена Армеец" в София. Публикуваме коментара на Ласкин без редакторска намеса:

"Вече малко гришорясах, тенесясах и байгънясах! Ебати нацията от тенесисти се оказахме! Що никой не е написал в лайняните вестници и сайтове в последно време нещо за Чочо, Велко, Наум, Апостол, Малък Пацо, Асен Миланов, Гълъбов, Нейчо, Господинов, Г. Русев, Гец, Коканова, Паскалева, Горчев, Парцалев,Цонев, Станев, Радичков, Азарян, Йовков, Пелин, Вазов, Вачков, Калоянчев, Колев, Андонов, другия Андонов,БОТЕВ, КУНЧЕВ, СТОЯНОВ!...колко още да пиша?!?!?! Да ви таковам в тенесистите! Е , сега ми вземете шерцингованите ми прашки, топките и ракетата! Баси опростачването!

Източник: sportal.bg

И тоя нещо изперка! Сигурно си е казал,чакай да кажа някоя простотия за да може и мен малко да ме обсъждат, защото ме позабравиха!!! Тъп Арменски идиот!!!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 14 фев 2017 21:04

Ми, прав е ..... отвсякъде ни заливат с информация какво е ял, кога е срал и дали се е къпал говорещият развален български ..... на всеки нормален му идва малко в повече тоя водопад от преклонение и обожествяване ...... а Ласкин може да е "тъп арменски идиот", но дори "тъпият арменски идиот" говори чист и хубав български, за разлика от някои нови идоли на опростачения български народ .... нови идоли, дето утре, като пак почнат да падат, същият този народ ще ги плюе като за последно. :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 14 фев 2017 21:51

1982 написа:Ласкин може да е "тъп арменски идиот", но дори "тъпият арменски идиот" говори чист и хубав български, за разлика от някои нови идоли на опростачения български народ...

Е, да не би да бори опростачаването, като говори чист и хубав български :arrow:

"Вече малко гришорясах, тенесясах и байгънясах! Ебати нацията от тенесисти се оказахме! Що никой не е написал в лайняните вестници и сайтове в последно време нещо за Чочо, Велко, Наум, Апостол, Малък Пацо, Асен Миланов, Гълъбов, Нейчо, Господинов, Г. Русев, Гец, Коканова, Паскалева, Горчев, Парцалев,Цонев, Станев, Радичков, Азарян, Йовков, Пелин, Вазов, Вачков, Калоянчев, Колев, Андонов, другия Андонов,БОТЕВ, КУНЧЕВ, СТОЯНОВ!...колко още да пиша?!?!?! Да ви таковам в тенесистите! Е , сега ми вземете шерцингованите ми прашки, топките и ракетата! Баси опростачването! "

Два пъти е написал "тенесисти" и веднъж "тенесясах". Дано е нарочно, защото червеното е точно толкова далеч от речника на повечето изброени от него имена, колкото далеч е и Ласкин от актьорския талант. Рупчев да се върне в спомените си и да се сети колко пъти е говорил със съквартирантите си в Big Brother за Карамитев или Горчев.
Там имаше широк амвон да алармира за липсата на култура в българското общество. Сигурен съм, че ако потърся някое видео с него от въпросното предаване, репликите му ще се въртят около "кой изпи водката".

Имам чувството, че българите физически ги боли от желание за някакъв успех, в каквото и да е поле на изява. Затова публиката се държа селски на мача с Янович. Накрая успех се постига и излиза някакъв да се оплаква и да гледа в паница, която няма нищо общо с него.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 14 фев 2017 21:56

Под "чист и хубав български" имам предвид, че не ми мяка с калифорнийски акцент, а си говори с нормален български. И не вика на Дева Мария Върджин Меъри по Нова Телевизия. :lol: :lol: Иначе всички знаят, че Ласкин има бая пиперлив език, но пък е и изключително начетен човек. Лично аз не го харесвам особено, но в случая го адмирирам, един от малкото, които не са ветропоказатели, а си отстояват позициите, щото и разни като Томенцето плюеха доскоро, а сега лижат земята, по която е стъпвал Григи. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 14 фев 2017 22:09

1982 написа:Под "чист и хубав български" имам предвид, че не ми мяка с калифорнийски акцент, а си говори с нормален български. И не вика на Дева Мария Върджин Меъри по Нова Телевизия. :lol: :lol: Иначе всички знаят, че Ласкин има бая пиперлив език, но пък е и изключително начетен човек. Лично аз не го харесвам особено, но в случая го адмирирам, един от малкото, които не са ветропоказатели, а си отстояват позициите, щото и разни като Томенцето плюеха доскоро, а сега лижат земята, по която е стъпвал Григи. :mrgreen: :mrgreen:

Знам, че имаш предвид произношението. Ласкин начетен? Може, не си личи от горната му словесна диария. Не виждам позиция, която актьорът защитава с този си пост. Смешно е участник в "Big/VIP Brother" да говори за опростачаване 8-)


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта