Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 06 юни 2018 00:50

1982 написа:Джоко си е същият труп, какъвто си е отдавна, умрял чеп. Да те бие някакъв жабарски клоун .........

Дам, ама това го заявяваш сега, вчера не посмя да го напишеш, когато kingofpop те пита. Комуникацията върви с казаното, но и с премълчаното. Или си очаквал Чечинато да вземе повече от сет на сърбина? Айде, моля, напиши, че си очаквал Чечинато да вземе повече от сет на сърбина :lol: Преди днешното отпадане ти самият не беше сигурен Ноле чеп ли е, труп ли е. Затова не отговори на kingofpop категорично.

Иначе, за твоето "Джокович е сършил за големия тенис" съм готов да се обзаложа. 1 към 6 ти давам, че Новак ще спечели поне още един ГШ до края на кариерата си. В бутилки "Jack Daniel's" примерно. Приемаш баса, казваш, че няма да спечели повече нито един турнир от категория ГШ и ти пращам 6 бутилки, ако се случи. Ако вземе ГШ, аз получавам 1 бутилка.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 06 юни 2018 03:11

Стига си се оправдавал, Гручо :lol: :lol: , още вчера ви предупредих, че много бързате с фанфарите. :mrgreen:

1982 написа:Това че се е запътил нищо не значи още.

Иначе много ще съм доволен да ме опровергае напълно. Въобще не държа да се окажа прав в този случай. :P :P Но още е много рано за каквито и да е изводи.


Просто нищо не разбираш от тенис, няма какво да се лъжем, преориентирай се към някой друг раздел. :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34872
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 06 юни 2018 09:02

Рафа през 2015 го пребиваха на куче всеки турнир, но не се отказа и 2017 успя да вземе цели 2 Шлема. Защо и Ноле да не се съвземе? Обаче при Мъри и Стан е друга ситуацията.....да видим дали при тях ще е обратим процесът.

п.п. Треволякът за дедо изглежда повече от сигурен. С един сервис и рано взет бекхенд, отново ще им го подава стабилно 8-)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24560
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 06 юни 2018 09:04

Чикиджията не ми се вярва да преодоле Тийм :roll: Виждам финал Надал - Тийм и незнам вече коя поредна за испанския циганин :lol: :lol: При жените е по-интересно ... Там Кийс може да вземе реванш на Стивънс и да отиде на финала, но си мисля, че фаворитката ще е от другата половина, даже от четвъртфинала на Маша и Мугуруса :roll: Там за мен е непредсказуемо, въпреки че давам леко предимство на испанката, все пак ми е любимка 8-) Джобната румънка според мен ще бие Кербер, тя в Австралия я би, та тука ли няма ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 06 юни 2018 09:59

1982 написа:Стига си се оправдавал, Гручо :lol: :lol:

Къде видя да се оправдавам? Според мен Джоко си е добре в момента, може да вдигне формата си още, но не е чеп за зеле, както ти представяш нещата. Според теб Новак е труп. Различни хора, различни мнения. Казах ти, ако си сигурен за "Свършил за големия тенис", може да се обзаложим.

Иначе, нямам претенции, че разбирам от тенис :lol:

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3222
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 06 юни 2018 10:47

Нещо сгрешено имаше в поведението на сърбина. Профука в минорен стил първите два сета. Може би го тормозеше стара контузия. Събуди се в третия и когато трябваше да нанесе удара , появи се стара слабост -не можа да си вземе своето. Италианецът има перфектна игра , намира се в отлична серия и като нищо може да попари австрийчето , това за което се съмнявах , че ще се случи и с Джокович. За сведение коефициента за Чекинато преди началото на мача бе 9.0. Честито на спечелилите!
Някой трябва да посъветва Джокович да не отказва тревата. Разбира се , ако няма здравословни причини. Възраждането е налице.

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2419
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 06 юни 2018 11:59

Журналистите са го нападнали с въпроса непосредствено след края на мача с Чекинато. Бил е под влияние на емоциите, защото в тайбрека имаше точки да изравни сетовете, а защо не и после да има шанс за петия, и е казал само „ Не знам дали ще играя на трева. Не знам какво ще направя. Съжалявам, хора, не мога да ви дам този отговор сега." Не е лесна работа с пътя на възстановяването, но повишава нивото и не вярвам да откаже Уимбълдън
Според мен Чекинато е като фойерверк и сензацията ще приключи в мача с Тийм, въпреки че показа отличен тенис и здрава психика. Просто няма опит.
Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Red_Neck » 06 юни 2018 14:28

Groucho написа:Преди днешното отпадане ти самият не беше сигурен Ноле чеп ли е, труп ли е.....

То и аз не съм сигурен, ..... ама добре, че не снесе на корта :)

Изображение

Едит: Решителния тайбрек го загуби в Гриша стайл - три елементарни грешки, едната от които при сетбол :!:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Tiberius » 06 юни 2018 14:51

Red_Neck написа:
Groucho написа:Преди днешното отпадане ти самият не беше сигурен Ноле чеп ли е, труп ли е.....

То и аз не съм сигурен, ..... ама добре, че не снесе на корта :)

Изображение

Едит: Решителния тайбрек го загуби в Гриша стайл - три елементарни грешки, едната от които при сетбол :!:

Дори и в това си състояние стигна по-далеч от чоукъра Гришо.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 06 юни 2018 15:05

Red_Neck написа:
Groucho написа:Преди днешното отпадане ти самият не беше сигурен Ноле чеп ли е, труп ли е.....

То и аз не съм сигурен, ..... ама добре, че не снесе на корта :)

Едит: Решителния тайбрек го загуби в Гриша стайл - три елементарни грешки, едната от които при сетбол :!:

Това и аз си мислех, че ако Гришо беше загубил така мача с такива грешки, тука щеше да има 6 страници хейт :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост