Страница 1 от 1

Подигравка с баскетбола в Бургас!

Публикувано: 19 мар 2011 21:25
от Klaatu
Никога не съм харесвал Лукойл - нито мъжкия, нито женския, но с този цирк, който спретнаха днес с Левски, надминаха себе си! Единственият човек, когото съм уважавал от този отбор досега беше Петко Маринов, но днес компрометира всичко, което е постигнал в кариерата си и името си като треньор.

В пародия на баскетболен мач, достойна за "Най-доброто от Канал 3" Лукойл "сензационно" допусна обрат в последната четвърт, като допусна серия от 0-9 в самото й начало и в крайна сметка я загуби с 9-25 в едни 10 игрови минути, които продължиха достатъчно дълго, за да се разбере крайният резултат от Дунав-Монтана и да се реагира адекватно.

Браво Петко! Браво Стефчо! Затова на вашите мачове ходят само длъжностните лица и роднините на състезателките. С фетиша си към титли на всяка цена, както при мъжете, така и при жените, Лукойл убива българския баскетбол и днес го доказа още веднъж.

Re: Подигравка с баскетбола в Бургас!

Публикувано: 19 мар 2011 23:45
от smo
Такива неща се случват навсякъде.

Re: Подигравка с баскетбола в Бургас!

Публикувано: 20 мар 2011 14:21
от Klaatu
Навсякъде, където играят Лукойл и Левски, може би. Защото вчера и на волейбол са направили подобно представление.