NBA Regular Season 22-23

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19920
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Drunken_Master » 18 мар 2023 22:41

Darvin Ham said LeBron James’ three-a-day workouts have been “intense” and “they’re going well.” Ham added he had a chance to sit with LeBron this morning at shootaround.

“Everything is going according to plan,” Ham said.

Dennis Schroder on LeBron James’ return timeline: “I know. I can’t say too much … But German doctors are great. That’s all I’m saying”
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот rhaegar » 19 мар 2023 01:16

Обичам как следиш Лейкърс с религиозен плам, обаче не си коментирал новина за Бостън от около 4 години.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19920
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Drunken_Master » 19 мар 2023 05:01

rhaegar написа:Обичам как следиш Лейкърс с религиозен плам, обаче не си коментирал новина за Бостън от около 4 години.

Ако за теб, зяпане на нба приложение от телефона за няколко секунди, докато пускам сутрешните фекалобомбардировки е... "следене".
Споко, когато Леброн се махне, няма да го правя. :)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот rhaegar » 19 мар 2023 09:43

Повече време е, отколкото отделяш за Селтикс, така че да, следене е.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19920
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Drunken_Master » 19 мар 2023 11:04

rhaegar написа:Повече време е, отколкото отделяш за Селтикс, така че да, следене е.

Ми, виж сега... Аз и на ЦСКА-София (щях да напиша ФК Тире, ама сигурно щях да получа бан) хвърлям едно око, дори на мениджъра играя седем-осем сезона с тях, ама... не мога, да кажа, че съм им особен фен.
Както и да е, все тая...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

ReBorn1982
Мнения: 7981
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот ReBorn1982 » 19 мар 2023 11:20

Drunken_Master написа:
rhaegar написа:Обичам как следиш Лейкърс с религиозен плам, обаче не си коментирал новина за Бостън от около 4 години.

Ако за теб, зяпане на нба приложение от телефона за няколко секунди, докато пускам сутрешните фекалобомбардировки е... "следене".
Споко, когато Леброн се махне, няма да го правя. :)


Не знам що отричаш очевадното ..... ти не си фен на Бостън, а на отборите в които играе ЛеБрон Джеймс (по-рано така следеше непрекъснато Кливланд, откак се махна оттам, си ги отебал напълно). И в Левски 2016 на Тити да отиде, ще станеш от тях. Изображение

Няма лошо, само защо го отричаш ....

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15059
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот miro_rz » 19 мар 2023 13:39

Споко, сега ЛеБрон като направи франчайз в Лас Вегас, ще бъде за тях!
Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19920
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Drunken_Master » 19 мар 2023 13:44

Mирку Вучинич реши и той да се изреди на опашката... Следва пост и от Помияра.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

LeCommie

Мнениеот pill » 19 мар 2023 14:09

Леброн Джеймс е измамник и експлоатира жени в Азия да шият нискокачествени обувки за жълти грошове, докато той пълни гушата си с банкноти, като в същото време претендира да е защитник на малцинствата и правата на жените.

Истински комуняга. :)))
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19920
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: LeCommie

Мнениеот Drunken_Master » 19 мар 2023 14:17

pill написа:Леброн Джеймс е измамник и експлоатира жени в Азия да шият нискокачествени обувки за жълти грошове, докато той пълни гушата си с банкноти, като в същото време претендира да е защитник на малцинствата и правата на жените.

Истински комуняга. :)))

A MJ е защитник на правата на тайванци/китайци и си ги шие сам-самичък като печалбата я дарява за бедните, нали? :)
дето викаше Граучо, на хамериканските обуща, трябва да пише ''Made in USA, manufactured in evil and dangerous China'' Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта