NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Tiberius » 21 юни 2018 11:33

Лейкърс правят и невъзможното, за да ми станат най-антипатичния отбор в лигата. По принцип и само двама от тримата да вземат, си е нещо колосално за лигата и автоматично ще ги направи топ фаворита за спечелването на титлата, но тримата заедно е лакомия. Надявам се, че Поп ще ги изиграе някак. Той знае как. :mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Tiberius » 21 юни 2018 12:36

Колкото до Дончич- аз съм силно пристрастен към него ( а и към всички европейските играчи) и се надявам някак моите хора от Далас да го изберат. Друг играч, който искам да бъде избран е Майкъл Портър младши.
Радвам се, че разбрах мнението на сър Чарлз за Дончич и с нетърпение очаквам да чуя какво мисли по въпроса другия голям разбирач- Стивън Ей Смит. Оставам това видео тук:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FoTPqLmqwyY[/youtube]
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19833
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 21 юни 2018 17:37

В Кливланд се надяват да задържат Кевин Лав в състава си, без значение от това какво решение за бъдещето си ще вземе ЛеБрон Джеймс. Лав може да бъде включен като разменна монета в евентуални сделки, включвалщи Краля, но желанието на Кавалиърс е той да продължи да играе за тях.
Крилото ще навърши 30 години през септември, а през сезон 2017/2018 имаше средно по 17.6 точки, 9.3 борби и 41.5% успеваемост в стрелбата от тройката в общо 59 мача през редовния сезон, но пропусна доста голяма част от него заради травма в ръката. В плейофите статистиката му падна до 14.9 точки и 10.2 борби при 39.2% успеваемост отдалеч, а Кливланд игра финал за четвърат поредна година.
Лав пристигна в Кливланд през 2014 година, когато бе изтъргуван от Минесота в замяна за №1 в Драфта тогава - Андрю Уигинс.

[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cUk8ntEMpsk[/youtube]
TAKE HIS GOSPELL TO THE FURTHEST CORNERS OF THE GLOBE AND NOTHING ELSE MATHERS...![/offtopic]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43848
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 21 юни 2018 17:53

Какви "сделки включващи Краля" го гонят автора на статията?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 21 юни 2018 19:32

С малко късмет Мохо Бамба в Кливланд и ще стане чудесно
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот 1982 » 21 юни 2018 22:12

Drunken_Master написа:За "некролога",всяко привличане на ЛеБрон Джеймс,в който и да е отбор би бил тотален бъст.Вече сме му се наслушали (начели) на глупостите...Ако го питаш сигурно Лейкърс с този ростър са претенденти за титла в следващият сезон и евентуален Кинг Брон би развалил атмосферата вътре.Абсолютен трол,на който постовете му са едно към едно с тези на "SSS" от Sportal.bg,който беше писал,че ЛеБрон след 51 точки в първата среща от тазгодишните финали бил "стабилен от гледна точка на точките" или,че "ако Джеймс издаде книга,ще закупи двадесет екземпляра и ще ги раздаде на м*нгалите"...Започвам да се замислям,дали не са един и същи...ид*от !?


Съвсем откровено - ти не си добре, лекувай се !!!!!

Мнението ми за Лейкърс е съвсем нормално и няма нищо с никакви чувства към никого, но ти приемаш всичко на нож. Виж как нормално си комуникирах с Ръгъра, изведнъж се появяваш ти и почваш да се заяждаш и да сипеш огън и жупел ........ сигурен съм вече, че така правиш и в останалите 1456 форума, в които пишеш, заяждаш се с всеки, който има дързостта да се отклони от фанатичното благоговеене пред тоя пуст ЛеБрон Джеймс ....

п.п.: и не пиша в никакъв Спортал ..... за разлика от теб. ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот 1982 » 21 юни 2018 22:24

Pichichi написа:Сър Чарлс е изразил съмнение към Дончич и е казал че не мисли че заслужава да е в топ 3 на драфта.
Това че бил МВП в Европа означавало че просто и играл с/у слаби играчи, нямало как да е МВП
на 18 в конкурентен турнир. Дори и Коби,Кевин Гарнет и Джеймс не биха могли да станат МВП на 18
в НБА.


Аз силно се съмнявам, че Баркли е изгледал и 1 мач от Евролигата въобще някога ....... само ще кажа, че оттам дойде играч като Ману Джинобили и стана супер звезда в НБА ...... а един Никола Йокич, който даже не е и помирисвал Евролига, ами най-високото му стъпало, преди да дойде в НБА, беше Адриатическата лига, сега прави супер игри в Лигата .....

Аджеба, същият клоун беше казал, че Джордан не е чак толкова добър, просто бил маркетингово преекспониран. :lol: :lol: :lol: :lol: Сър Чарлз беше голям играч, но като анализатор е същият палячо, като Пеле и Матс Виландер ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19833
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 21 юни 2018 23:32

1982 започна да пише толкова много глупости,че вече не мога да ги поема.Чак антивирусната ми започна да пищи,след поредното "аргументирано" мнения на този супер компетентен съфорумец,който сигурно не е играл никога баскетбол през живота си и на всички въпроси отговаря с "Ами Джордан ?".
Не знам Лука Дончич,колко голям талант е,но знам само,че ЕвроЛигата не е абсолютно никакво мерило.Веднага ще ви дам и съвсем пресен пример - Милош Теодосич.Реши да приеме предизвикателството "Лигата на извънземните" на идеална възраст - 30 години.Бе смятан за "най-класният европеец за последните 5-6 години" от доста анализатори и бе редовен член на "Идеалният отбор на ЕвроЛигата"...
Много добре знаем,колко "достойно" представи ЕвроЛигата,а срещите му срещу Крис Пол (който трябваше да замести) завършваха със счупен кръст след поредният кросоувър на гардът от Хюстън.
Джинобили бе страхотен пример,но в същото време най-великият играч на Евролигата за всички времена - Хуан Карлос Наваро също тотално се провали в Мемфис през 2007-08.Примерите са много,а изводът е съвсем прост.Евролигата не е никакво мерило.Нивото е ниско.Да не навлизаме и в темата,за това ,колко различен е баскетбола зад океана,като например играта в защита и т.н.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43848
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 21 юни 2018 23:36

За европейците винаги е било повече въпрос на адаптация към живота и стила на игра в САЩ, а не толкова липса/наличие на качества. Ясно е, че има все повече класни баскетболисти от Европа, но не всички могат да свикнат с интензитета на НБА.

https://www.reddit.com/r/nbastreams/ тук предполагам ще пуснат стриймове за драфта, около час преди началото.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот 1982 » 21 юни 2018 23:51

Drunken_Master написа: най-великият играч на Евролигата за всички времена - Хуан Карлос Наваро също тотално се провали в Мемфис през 2007-08.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Лекувай си, ти си болен ..... наистина.

rhaegar написа:За европейците винаги е било повече въпрос на адаптация към живота и стила на игра в САЩ, а не толкова липса/наличие на качества.


Абсолютно е така .......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 12 госта