NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 22 ное 2018 07:51

Happy days
Уориърс спукаха гума, а Ръсел храни Кевин... безценно!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 22 ное 2018 08:11

obi4am_pirin написа:Happy days
Уориърс спукаха гума, а Ръсел храни Кевин... безценно!

А Кливлънд без Краля го бият като тъпан на сватба...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 22 ное 2018 09:04

Drunken_Master написа:
obi4am_pirin написа:Happy days
Уориърс спукаха гума, а Ръсел храни Кевин... безценно!

А Кливлънд без Краля го бият като тъпан на сватба...

Те поне не се изживяват като голямата работа. Но като афишираш амбиции, когато се подиграваш на противника когато биеш и те бият верно като тъпан с 30 и си в серия от загуби... Е това вече е интересно. Дано усещаш разликата... Дано
А иначе помня "славния" отбор на уориърс от ранните 90 когато след 82 мача имаха 7-8 победи. Така че колелото се върти днес си горе утре долу
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 22 ное 2018 15:11

Ае, нема кво да ги мислим Уориърс. Ако не станат пак някакви вътрешни драми, ще стабилизират нещата. Нищо фатално не е станало при тях.

Лейкърс се подобряват с всеки изминал мач, включително и Лонзо, върху когото се изсипва доста помия от феновете на други отбори. Ако са здрави, ЛеБрон ще ги докара до плейофите, което е напълно достатъчно този сезон.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19810
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Истината

Мнениеот Drunken_Master » 22 ное 2018 16:47

Понеже писах в един друг форум, реших да го копна и тук...

Не може да се търси сравнение между преминаването на ЛеБрон в Хийт през 2010-та и това на Кевин Дюрант в Голдън Стейт Уориърс през 2016-та просто защото не е същото. Брон дълго време чакаше ръководството на Кавс да му докара "сайдкик", но това така и не се случваше. За седем сезона в Кавалиърс успя да добута през 2007-ма отборът до протоколен финал срещу Спърс на светата тройца и те бяха буквално отнесени,защото вторият най-добър играч на Кавалерите бе минаващият тридсетте Илгаускас. Не може и да се търси голяма вина и у ръководството, обаче... Защото Кливлънд е ужасен град за американските стандарти. Замърсен въздух, престъпления... Американският Перник, общо-взето. Глупаво бе интервюто, когато съобщи, че ще премине в Маями... признавам!Още малко и фанфари щеше да извика. Просто бе необмислена постъпката, защото с въпросното интервю показа неуважение към бившият си клуб. Хийт по това време се крепеше на сизифовите усилия на Уейд и едвам креташе в плейофите. Биеха ги като тъпан на сватба тогава... Сформира се силна петица... и слаба пейка, която после бе и ахилесовата пета на горещите. Тъй... стигаме и до Кевин Дюрант. Още през 2012-та изпусна златната възможност да вземе пръстен срещу Хийт. Отборът на Скот Брукс разполагаше, освен с Дюрантула и с младите Уестбрук, Хардън и Ибака, опитните Пъркинс и Дерик Фишър,както и Реджи Джаксън. След престъпното изпускане на Брадата, който премина в Рокетс, Тъндър драфтнаха сърцатият Стивън Адамс... Резултатът бе загуба от Мемфис на Марк Гасол през 2013-та на полуфиналите, загуба от шампиона Спърс през 2014-та,а в следващия сезон пропуснаха плейофите главно,защото Кей Ди бе контузен през целия сезон. На финалите на Запад, Оклахома бяха на път да ритнат столчето на рекордьорите Уориърс, но нелеп обрат провали Адамс, Кантер, Ибака, Дюрант и Уестбрук. Останалото вече е ясно... Загубен финал, ЛеБрон, бесен Грийн, телефон, паркинг, кандърдисване, Дюрант... Змия!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 22 ное 2018 17:52

Изчакай да видиш какви ще ги пишат за него, ако вземе че премине в Лейкърс през лятото. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2561
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Истината

Мнениеот rmfan5 » 22 ное 2018 18:46

Drunken_Master написа:Понеже писах в един друг форум, реших да го копна и тук...

Не може да се търси сравнение между преминаването на ЛеБрон в Хийт през 2010-та и това на Кевин Дюрант в Голдън Стейт Уориърс през 2016-та просто защото не е същото. Брон дълго време чакаше ръководството на Кавс да му докара "сайдкик", но това така и не се случваше. За седем сезона в Кавалиърс успя да добута през 2007-ма отборът до протоколен финал срещу Спърс на светата тройца и те бяха буквално отнесени,защото вторият най-добър играч на Кавалерите бе минаващият тридсетте Илгаускас. Не може и да се търси голяма вина и у ръководството, обаче... Защото Кливлънд е ужасен град за американските стандарти. Замърсен въздух, престъпления... Американският Перник, общо-взето. Глупаво бе интервюто, когато съобщи, че ще премине в Маями... признавам!Още малко и фанфари щеше да извика. Просто бе необмислена постъпката, защото с въпросното интервю показа неуважение към бившият си клуб. Хийт по това време се крепеше на сизифовите усилия на Уейд и едвам креташе в плейофите. Биеха ги като тъпан на сватба тогава... Сформира се силна петица... и слаба пейка, която после бе и ахилесовата пета на горещите. Тъй... стигаме и до Кевин Дюрант. Още през 2012-та изпусна златната възможност да вземе пръстен срещу Хийт. Отборът на Скот Брукс разполагаше, освен с Дюрантула и с младите Уестбрук, Хардън и Ибака, опитните Пъркинс и Дерик Фишър,както и Реджи Джаксън. След престъпното изпускане на Брадата, който премина в Рокетс, Тъндър драфтнаха сърцатият Стивън Адамс... Резултатът бе загуба от Мемфис на Марк Гасол през 2013-та на полуфиналите, загуба от шампиона Спърс през 2014-та,а в следващия сезон пропуснаха плейофите главно,защото Кей Ди бе контузен през целия сезон. На финалите на Запад, Оклахома бяха на път да ритнат столчето на рекордьорите Уориърс, но нелеп обрат провали Адамс, Кантер, Ибака, Дюрант и Уестбрук. Останалото вече е ясно... Загубен финал, ЛеБрон, бесен Грийн, телефон, паркинг, кандърдисване, Дюрант... Змия!


Титлата от 2012-та е адски сладка,особено серията срещу Бостън,мач номер 6 може би най-важния в кариерата на ЛеБрон.

Ако Дюрант мине в Лейкърс,за мен ще е тъпо,защото и да печелят двамата това няма да помогне на "legacy-то" на Брон.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 22 ное 2018 19:06

Е, Брон надали ще спечели нещо сам с Лейкърс, така че......Дали ще е Дюран, Клей, Ленърд, все тая. Освен ако не стане магия и младите да избухнат до края на сезона.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2561
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rmfan5 » 22 ное 2018 19:28

rhaegar написа:Е, Брон надали ще спечели нещо сам с Лейкърс, така че......Дали ще е Дюран, Клей, Ленърд, все тая. Освен ако не стане магия и младите да избухнат до края на сезона.


Въпроса е да не е с КД,щото и двамата са топ 3,идеалният вариант е Дюрант остава при ГСУ,а ЛеБрон и още някой ги бият и печелят пръстените.

Пеликаните ако не вървят добре,е възможно Лейкърс да трейднат за Дейвис.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот bilyaletdinov » 23 ное 2018 13:05

ГСУ ще си вземат пръстена тази година. Те са способни да направят серия от 14-15 поредни победи. Конференцията ще си я вземат с точно такава серия. Къри ще се завърне до 3-4 седмици и нещата ще се оправят. Да не говорим, че след НГ, Буги ще започне да влиза в ритъм.
Бъдещето на КД го виждам на Изток или като франчайз играч. Той сайдкик на Леброн няма как да стане. Това го играеше в ГСУ и въпреки, че взе 2 МВП-та това си отбора на Стеф Къри.
КД има пръстени вече, не му трябват количество, за него е важно да е абсолютен лидер на тима, в който иде да играе.
Няма да се изненадам да иде в НЙ Сити и да градят отбор около него.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта