СЕНЗАЦИЯ- Левски Лукойл в баскета...

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИЯ- Левски Лукойл в баскета...

Мнениеот mark1926 » 02 яну 2018 21:58

Лека вечр на всички, изпращам с доста питания.

Кой е по- голям- Ганчев или Литекс, Лукойл или Академик, Домусчиев или Лудогорец; кой е по-голям Крушарски или ЛОКОМОТИВ; Ганчев или цска; Русев или левски :idea:


Какво ги чака ЗАВИСИМИТЕ като Лудогорец :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:


Лека вечер приятели.

...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12815
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИЯ- Левски Лукойл в баскета...

Мнениеот Eminem » 02 яну 2018 22:05

Не може да припознаваш Левски 2014 за оригиналния клуб и в същото време да раздаваш морал на онези. Това не е истинският Левски и нормалните хора не го припознават.
Няма лошо ако се ходи на мачовете им, но да осъзнаваш, че това е напълно нов клуб и да не се оправдаваш като онези.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИЯ- Левски Лукойл в баскета...

Мнениеот koisa » 02 яну 2018 22:11

Не съм баскетболен фен и не се вълнувам от този спорт, но за мен Левски 2014 е нов отбор и няма нищо общо с оригиналния. Дали ще бъде приет от сините фенове, които се интересуват от баскетбол за заместник на оригиналния е съвсем друг въпрос. Все пак не виждам да има преместване, прекръстване и т.н. на чужд отбор. Така, че за припознаване не може да става дума!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИЯ- Левски Лукойл в баскета...

Мнениеот mark1926 » 02 яну 2018 22:13

Eminem написа:Не може да припознаваш Левски 2014 за оригиналния клуб и в същото време да раздаваш морал на онези. Това не е истинският Левски и нормалните хора не го припознават.
Няма лошо ако се ходи на мачовете им, но да осъзнаваш, че това е напълно нов клуб и да не се оправдаваш като онези.



Хехехехех добре ,ч е затова спорим, аз не знам за създаване, нито за закриване! Ние сме ЛОКОМОТИВ Пловдив, оправяйте си се по между си кой е закрит.Ние се интересуваме от феновете.Лудогорец ни бъркат в здравето защото имат 6 титли и шест фена, които издигат лозунга- НИЕ СМЕ ТРЕТИ в България.Да, Домусчиев е трети ,но вие :idea: :?: ...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИЯ- Левски Лукойл в баскета...

Мнениеот mark1926 » 02 яну 2018 22:18

koisa написа:Не съм баскетболен фен и не се вълнувам от този спорт, но за мен Левски 2014 е нов отбор и няма нищо общо с оригиналния. Дали ще бъде приет от сините фенове, които се интересуват от баскетбол за заместник на оригиналния е съвсем друг въпрос. Все пак не виждам да има преместване, прекръстване и т.н. на чужд отбор. Така, че за припознаване не може да става дума!



И аз не съм точно баскет фен, но несправедливостта ме провокира. Феновете на Лудогорец излагат със свеки мач своите играчи, та те са по 10 човека на домакинство агитка, като феновете на ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК, ПО ТОЧНО...


НОРМАЛНО ЛИ БЕШЕ ДА ИМА 14 ГОДИНИ ШАМПИОН ПО БАСКЕТ С 10 ЧОВЕКА ПУБЛИКА :idea: :idea: :idea: ... ... ...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СЕНЗАЦИЯ- Левски Лукойл в баскета...

Мнениеот 1982 » 02 яну 2018 22:51

А на мачовете на Левски 2014, който няма нищо общо с Левски, колко публика ходи ??
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИЯ- Левски Лукойл в баскета...

Мнениеот hydetoshi » 02 яну 2018 23:19

mark1926 написа:
Eminem написа:Не може да припознаваш Левски 2014 за оригиналния клуб и в същото време да раздаваш морал на онези. Това не е истинският Левски и нормалните хора не го припознават.
Няма лошо ако се ходи на мачовете им, но да осъзнаваш, че това е напълно нов клуб и да не се оправдаваш като онези.



Хехехехех добре ,ч е затова спорим, аз не знам за създаване, нито за закриване! Ние сме ЛОКОМОТИВ Пловдив, оправяйте си се по между си кой е закрит.Ние се интересуваме от феновете.Лудогорец ни бъркат в здравето защото имат 6 титли и шест фена, които издигат лозунга- НИЕ СМЕ ТРЕТИ в България.Да, Домусчиев е трети ,но вие :idea: :?: ...

Всъщност Лудогорец са ЧЕТВЪРТИ,защото Славия има 7 титли,7 купи,15 участия в евротурнирите и достигнат полуфинал в турнира КНК през великия сезон за българския футбол 1966/67 г . Така,че лудите ще си останат четвърти,дори ако станат шампиони и този сезон. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИЯ- Левски Лукойл в баскета...

Мнениеот k_oleto » 03 яну 2018 00:10

1982 написа:А на мачовете на Левски 2014, който няма нищо общо с Левски, колко публика ходи ??


остави друго, но съсипаха Лукойл Академик.
Това е едно ГМО
Златев му е тясна залата и иска повече фенове. БГ баскетбола стана боза

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИЯ- Левски Лукойл в баскета...

Мнениеот k_oleto » 03 яну 2018 00:12

mark1926 написа:
koisa написа:Не съм баскетболен фен и не се вълнувам от този спорт, но за мен Левски 2014 е нов отбор и няма нищо общо с оригиналния. Дали ще бъде приет от сините фенове, които се интересуват от баскетбол за заместник на оригиналния е съвсем друг въпрос. Все пак не виждам да има преместване, прекръстване и т.н. на чужд отбор. Така, че за припознаване не може да става дума!



И аз не съм точно баскет фен, но несправедливостта ме провокира. Феновете на Лудогорец излагат със свеки мач своите играчи, та те са по 10 човека на домакинство агитка, като феновете на ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК, ПО ТОЧНО...


НОРМАЛНО ЛИ БЕШЕ ДА ИМА 14 ГОДИНИ ШАМПИОН ПО БАСКЕТ С 10 ЧОВЕКА ПУБЛИКА :idea: :idea: :idea: ... ... ...


Сега сериозно......
ако махнем мачовете с Левски и ЦСКА, на домакинствата на Лудогорец има по-малко фенове, сравнено със Славия. има си статистика

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИЯ- Левски Лукойл в баскета...

Мнениеот Mirosvel » 03 яну 2018 01:20

bobo_13 написа:Май четеш през пръсти...Академик си остава, само че без Лукойл в името си , само като спонсор.
Фирма Лукойл се мести при Левски....пак ще си ги има двата отбора......
Няма нищо общо с Чавдар+Литекс=ЦСКА-София.....


Само тъпак може да си мисли, че Академик - Правец ще го има след края на настоящото първенство! Абе ти вярно си много, ама много тъп!!


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта