"Левски" разкова ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 23 ное 2016 13:47

1982 написа:За какво обединение се бориш, кого ще обединяваш, хора с морал с такива без морал ли ??!

И 100 пъти ти казах, никога не съм плюл ЦСКА, плюя Литекс, това че ти викаш на Литекс ЦСКА, вече не е мой проблем.

Писал си в темата ми за обединението на ЦСКА,знаеш моята позиция.За това се учудвам,че ми лепваш някакви етикети с лека ръка ,това ме кара да те съжалявам.Знам,лесно се руши,трудно се гради.Ти си избрал лесния начин за да може да плюеш и така рушиш всички мостове за обединение.Аз избирам трудния път и си нося кръста за това.За мен обединението носи силата , искам силен ЦСКА и се надявам това скоро да стане.За това лоша дума за ЦСКА аз няма да кажа,а ти си го плюй колкото искаш!

[center][offtopic]Даже и накрай света...
Изображение[/offtopic][/center]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 23 ное 2016 16:08

Първо, никакви мостове за обединение не съм рушил, те бяха разрушени в момента, в който Литекс дойде на Армията и вие го приехте за ЦСКА. Оттам нататък обединения няма как да има, жалко, че още не си го разбрал. Хората, които създадоха ЦСКА 1948 и почнаха от окръжните, не искат Литекс, не го ли разбра ??! Твоята мечта е те да се обединят именно с ...... Литекс. Което е абсурдно.

Второ, би ли ми посочил къде съм плюл срещу ЦСКА, след като твърдиш вече 134 пъти това ??
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот Alexx » 06 дек 2016 09:59

GOLEADOR, що тогава Абрамович не реши да прекръсти Челси на Ливърпул за да го приемат феновете на Пуул като силен отбор наследник на Ливърпул? А се мъчат сега с куци коне?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 06 дек 2016 10:40

Alexx написа:GOLEADOR, що тогава Абрамович не реши да прекръсти Челси на Ливърпул за да го приемат феновете на Пуул като силен отбор наследник на Ливърпул? А се мъчат сега с куци коне?

Що Избра Челси а не Дунав Русе,там поне примера е налице.Отделно тук става въпрос за възраждането на ЦСКА.Сега сме разделени (ЦСКА-София и ЦСКА 1948),обединим ли се ставаме отново силни.А обединението е неизбежно.Единия тим вече е приет в семейството на ЦСКА,ако ЦСКА 1948 искат да се присъединят към него това минава през обединение,а няма как да не искаш да си в това семейство ако се смяташ за армеец.Дано съм бил ясен.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот Alexx » 06 дек 2016 12:37

Приет в семейството? КАкво семейство бе? Вие сте като тъпите либерали които не се интересуват от фактите,а от чувствата.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 06 дек 2016 12:42

Alexx написа:Приет в семейството? КАкво семейство бе? Вие сте като тъпите либерали които не се интересуват от фактите,а от чувствата.

Смени тона иначе не ме занимавай с глупостите си!Бе,ме може да викаш на майка си,тук се дръж прилично!
п.п.
Обединени спортни клубове "ЦСКА" - семейството на ЦСКА!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 06 дек 2016 13:46

Ама това е Литекс, бе, човек, където и да иде, както и да се кръсти, това е шибаният Литекс, и на лиценза ви го пише.

Какво възраждане, какви 5 лева ?! Възраждане се прави с ново дружество и поемане на дългове, не като хванеш някой чужд клуб и му смениш името.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 06 дек 2016 14:09

1982 написа:Ама това е Литекс, бе, човек, където и да иде, както и да се кръсти, това е шибаният Литекс, и на лиценза ви го пише.

Какво възраждане, какви 5 лева ?! Възраждане се прави с ново дружество и поемане на дългове, не като хванеш някой чужд клуб и му смениш името.

Дълговете се изплащат с имуществото на ЦСКА.Второ,отбора е приет в ОСК ЦСКА,Литекс няма как да е там.3.При неизбежното обединение на отборите на ЦСКА-София и ЦСКА 1948 и тази мантра отпада,трябва да мислиш за друга.Съгласен съм единствено за откупуването на емблемата от съда и спечелването на концесията на Армията.За тях компромиси не трябва да се правят.В момента отбора ползва неправомерно емблемата,а това е неприемливо за мен.При положение,че може да ползва безвъзмездно емблемата на ОСК ЦСКА му се чудя на акъла на Гришата.Но приемам това като заявка за сигурно закупуване на емблемата от съда.Изпусне ли я да му мисли.Все пак емблеми ЦСКА има много.важни са три неща които феновете искат от собствениците на отбора - "Стадион,школа,адекватно управление"!Всяко едно нарушение на тези искания ще изкара армейците на протест.Тесен ще му се види света тогава и никой няма да може да го спаси от червения гняв.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 06 дек 2016 14:23

Напротив, по всички документи, това е Литекс, който на 2-и юни 2016-а година си е сменил името и адреса, никакви ОСК ЦСКА не могат да променят тези факти и документи. ЦСКА-София и Литекс-Ловеч са едно и също дружество, всичко други са басни и приказки от Хиляда и една нощ. Фактите са болезнено ясни, съжалявам.

Относно дълговете - нищо няма да се изплати, ЦСКА нямаше имущество, което да покрие и 20% от тях.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 06 дек 2016 14:39

1982 написа:Напротив, по всички документи, това е Литекс, който на 2-и юни 2016-а година си е сменил името и адреса, никакви ОСК ЦСКА не могат да променят тези факти и документи. ЦСКА-София и Литекс-Ловеч са едно и също дружество, всичко други са басни и приказки от Хиляда и една нощ. Фактите са болезнено ясни, съжалявам.

Относно дълговете - нищо няма да се изплати, ЦСКА нямаше имущество, което да покрие и 20% от тях.

Парите са гарантирани само в банките и то до 200 000 лева.Кредиторите да бяха седнали със собственика на ЦСКА и да се договорят за намаление на дълга.Сега предстои търг за емблемата,парите от откупуването и ще идат да покрият част от дълга.Относно басните и приказките - нека двете дружества се обединят пък ти после разправяй,че са басни и приказки,на никого няма да пречиш!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98 и 20 госта