"Левски" разкова ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот warhead » 21 ное 2016 12:09

blue_lagoon_1914 написа:Втория отбор на баскетболния "Левски" унижи със 114 на 58 новия създаден по утъпкания от ФК ЦСКА-София (София) баскетболен отбор на ЦСКА! Рядко се случва в баскетбола единия отбор да победи с два пъти по-голяма разлика,но това е положението. Само може да се досещаме как би свършил мач между Левски 1 и единствения ЦСКА...;).Вчера пък от Купата на БФС по футбол отпаднаха юношите на ЦСКА-София(София) и затвърдиха лошия Уикенд за ЦСКА-София (София) започнат от мача на мъжете победили с автогол Славия и след неотсъдена за Славия дузпа !



Ти си много нагъл!Как може вашият отбор да завлече НАП с над 13мил. ,оня ревльо да направи чисто нов отбор ,който по изключение да е допуснат до 1-а лига от първият си сезон , и ти да пишеш за отъпкани пътища ,ти даже и не си нагъл ти си шизофреник ...без нужда от лечение безмислено е!

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот MJ23 » 21 ное 2016 12:36

Абе да се чуди човек какви хора и капацитети има тук. Някой си пуска изключително провокативна тема, насочена към най-първичните и плиткоумни фенове, и видиш ли те веднага се вързват и почват някакви гениални заключения и морални уроци. Всички левскари били двулични, били сме безсрамни. Ами ще ви разочаровам - много сте елементарни и малко ви трябва, за да "отпушите" душевните си терзания поради безумията, които се случиха в ловешкия гранд, наречен в днешно време ЦСКА, с произход от Етро поле. Имате кофти късмет да се оптитвате да се измиете с доста по-непопулярен в спортно отношение отбор на Левски. Огромната част от феновете на Левски не припознават както вашето оранДжево ГМО, така и новосформирания Левски.

Но е редно да се каже също така, че все едно сравнявате кон с магаре - БК Левски 2014 НЕ заличи съществуването на нито един друг отбор, от както съществува. Просто създадоха нов отбор и прецакаха държавата с едни пари.
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 21 ное 2016 13:39

MJ23 написа:Абе да се чуди човек какви хора и капацитети има тук. Някой си пуска изключително провокативна тема, насочена към най-първичните и плиткоумни фенове, и видиш ли те веднага се вързват и почват някакви гениални заключения и морални уроци. Всички левскари били двулични, били сме безсрамни. Ами ще ви разочаровам - много сте елементарни и малко ви трябва, за да "отпушите" душевните си терзания поради безумията, които се случиха в ловешкия гранд, наречен в днешно време ЦСКА, с произход от Етро поле. Имате кофти късмет да се оптитвате да се измиете с доста по-непопулярен в спортно отношение отбор на Левски. Огромната част от феновете на Левски не припознават както вашето оранДжево ГМО, така и новосформирания Левски.

Но е редно да се каже също така, че все едно сравнявате кон с магаре - БК Левски 2014 НЕ заличи съществуването на нито един друг отбор, от както съществува. Просто създадоха нов отбор и прецакаха държавата с едни пари.

ЦСКА 1948 колко отбора прецака?А Левски-1914 колко отбора затри,един ли , два ли?Или викаш да не те питам такива неща щото няма как да ми отговориш?!
Апропо,защо се намесва БК Левски и двуличието в темата,а?Като ги вадехте големи при обсъждането на възраждането на ЦСКА сега защо се учудваш,че ви се напомня какви ги говорехте!Двуличници,това сте вие!
[center]Изображение[/center]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот MJ23 » 21 ное 2016 15:03

GOLEADOR написа:
MJ23 написа:Абе да се чуди човек какви хора и капацитети има тук. Някой си пуска изключително провокативна тема, насочена към най-първичните и плиткоумни фенове, и видиш ли те веднага се вързват и почват някакви гениални заключения и морални уроци. Всички левскари били двулични, били сме безсрамни. Ами ще ви разочаровам - много сте елементарни и малко ви трябва, за да "отпушите" душевните си терзания поради безумията, които се случиха в ловешкия гранд, наречен в днешно време ЦСКА, с произход от Етро поле. Имате кофти късмет да се оптитвате да се измиете с доста по-непопулярен в спортно отношение отбор на Левски. Огромната част от феновете на Левски не припознават както вашето оранДжево ГМО, така и новосформирания Левски.

Но е редно да се каже също така, че все едно сравнявате кон с магаре - БК Левски 2014 НЕ заличи съществуването на нито един друг отбор, от както съществува. Просто създадоха нов отбор и прецакаха държавата с едни пари.

ЦСКА 1948 колко отбора прецака?А Левски-1914 колко отбора затри,един ли , два ли?Или викаш да не те питам такива неща щото няма как да ми отговориш?!
Апропо,защо се намесва БК Левски и двуличието в темата,а?Като ги вадехте големи при обсъждането на възраждането на ЦСКА сега защо се учудваш,че ви се напомня какви ги говорехте!Двуличници,това сте вие!
[center]Изображение[/center]


Това да твърдиш, че Левски е затрило не един и два отбора, а да си фен на ЦСКА е меко казано нелепо. Червения отбор в цялата си история (до 1989 г., щото след това се вижда колко успешен е клуба) е бил съпътстван от една фалшива изкувстевност. Цялата държавна машина е била с вас и в този период сте си "направили" история, съсипвайки всички други отбори, на които не е било позволявано да се развиват. Толкова елементарно се изказваш! Какво сте направили след падането на комунизма, а?
И аз не говоря за ЦСКА 1948, защото смятам, че там е истината за червената част от България. Аз говоря за масово подкрепяния и лансиран проект на един бизнесмен, който строи множество къщички за птиченца. Сигурен съм, че се сещаш кой е отбора и кой е бизнесмена.
И понеже аз съм от онези, глупавите реалисти, виждам че и на нас скоро ни предстои това, което се случи с вас. И повярвай ми - никога не бих припознал преименуван отбор за моят Левски. Ако е нов, то той трябва да почне от дъното. Всичко друго е менте с лош дъх.
Също така - не съм от тези левскари, които се радват на това, че ЦСКА буквално си замина. Защото съм на мнение, че за да го има Левски е необходим ЦСКА, както и обратното. За да си добър трябва да имаш добри противници. Инъче тъпчеш на едно място и не се развиваш. Няма я и тръпката.
Но не ми говори за някакви такива несправедливости за вас, защото съдбата ви показа какво се случва - след толкова години комунистическа подкрепа и закрила дойде време да се види колко струвате. Скоро предстои и на нас да видим кои сме и колко струваме.

И последно помни: ЛЕВСКИ значи свобода, ЦСКА е създаден от властта!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 21 ное 2016 15:29

MJ23 написа:
GOLEADOR написа:
MJ23 написа:Абе да се чуди човек какви хора и капацитети има тук. Някой си пуска изключително провокативна тема, насочена към най-първичните и плиткоумни фенове, и видиш ли те веднага се вързват и почват някакви гениални заключения и морални уроци. Всички левскари били двулични, били сме безсрамни. Ами ще ви разочаровам - много сте елементарни и малко ви трябва, за да "отпушите" душевните си терзания поради безумията, които се случиха в ловешкия гранд, наречен в днешно време ЦСКА, с произход от Етро поле. Имате кофти късмет да се оптитвате да се измиете с доста по-непопулярен в спортно отношение отбор на Левски. Огромната част от феновете на Левски не припознават както вашето оранДжево ГМО, така и новосформирания Левски.

Но е редно да се каже също така, че все едно сравнявате кон с магаре - БК Левски 2014 НЕ заличи съществуването на нито един друг отбор, от както съществува. Просто създадоха нов отбор и прецакаха държавата с едни пари.

ЦСКА 1948 колко отбора прецака?А Левски-1914 колко отбора затри,един ли , два ли?Или викаш да не те питам такива неща щото няма как да ми отговориш?!
Апропо,защо се намесва БК Левски и двуличието в темата,а?Като ги вадехте големи при обсъждането на възраждането на ЦСКА сега защо се учудваш,че ви се напомня какви ги говорехте!Двуличници,това сте вие!
[center]Изображение[/center]


Това да твърдиш, че Левски е затрило не един и два отбора, а да си фен на ЦСКА е меко казано нелепо. Червения отбор в цялата си история (до 1989 г., щото след това се вижда колко успешен е клуба) е бил съпътстван от една фалшива изкувстевност. Цялата държавна машина е била с вас и в този период сте си "направили" история, съсипвайки всички други отбори, на които не е било позволявано да се развиват. Толкова елементарно се изказваш! Какво сте направили след падането на комунизма, а?
И аз не говоря за ЦСКА 1948, защото смятам, че там е истината за червената част от България. Аз говоря за масово подкрепяния и лансиран проект на един бизнесмен, който строи множество къщички за птиченца. Сигурен съм, че се сещаш кой е отбора и кой е бизнесмена.
И понеже аз съм от онези, глупавите реалисти, виждам че и на нас скоро ни предстои това, което се случи с вас. И повярвай ми - никога не бих припознал преименуван отбор за моят Левски. Ако е нов, то той трябва да почне от дъното. Всичко друго е менте с лош дъх.
Също така - не съм от тези левскари, които се радват на това, че ЦСКА буквално си замина. Защото съм на мнение, че за да го има Левски е необходим ЦСКА, както и обратното. За да си добър трябва да имаш добри противници. Инъче тъпчеш на едно място и не се развиваш. Няма я и тръпката.
Но не ми говори за някакви такива несправедливости за вас, защото съдбата ви показа какво се случва - след толкова години комунистическа подкрепа и закрила дойде време да се види колко струвате. Скоро предстои и на нас да видим кои сме и колко струваме.

И последно помни: ЛЕВСКИ значи свобода, ЦСКА е създаден от властта!

Сините мантри са ти промили мозъка.Вие като отбор на всяка власт няма да умрете.Ще ви пратят служебни спонсори които да ви изплатят дълга и да ви построят стадион.За "фалшива изкувстевност" направо ме срази,сякаш забрави миналия сезон какво се случи?Ако това което казваш бе истина и ЦСКА е "фалшива изкувстевност",сега никой нямаше да се сети за него.А то какво стана,макар и от трета дивизия ЦСКА спечели "Купата на България" и бе най- посетения отбор в републиката!Това никой друг в България не го е правил,а в света отборите постигали такъв успех са по-малко от пръстите на двете ти ръце. "Фалшива изкувстевност" вика.....
А кога Левски-Спартак значи свобода,когато футболистите му викаха "Зиг хайл",когато сложихте в емблемата си петолъчка,когато правехте шествия за защита на един престъпник и клубния ви стадион бе окичен с транспаранти от рода "Пуснете престъпника (или там както се казва човечеца) - спасете Левски"?Или когато станахте еничари и позволихте ДПС да провежда предизборна агитация на стадион ГА?Както и да е,вие си присвоихте името на Левски и го използвате по мерзък начин.Ако Апостола бе жив лично би се изправил срещу вас и бил с шутове докато не му върнете името.
А ти последно помни:Левски е отбора на всяка власт,а за ЦСКА народа на България има следната поговорка :"Титли и мачове в България се купуват,но на "Анфийлд" побеждават само силните"!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 21 ное 2016 15:40

GOLEADOR написа:
1982 написа:Баскетболният Левски на Тити Паляка е чисто нов клуб, дали го припознават или не, не знам, ама няма нищо общо с това да прекръстиш чужд клуб и да обявиш, че той е някой друг всъщност. :mrgreen: :mrgreen:

ЦСКА 1948 също е чисто нов клуб,но сините ни приятелки признаха ли го?Или викаш и ти пя с тях "А ЦСКА умре,але,але"?


Не знам дали са го припознавали, мен те не ме вълнуват чак толкова, колкото вас ви вълнуват. А те може и да са пяли "А ЦСКА умре, але, але", но вие ги надминахте, като лично одобрихте убийството на ЦСКА и пристанахте на онази гнусна мутра и престъпник, който открай време ясно е показал, че желае да убие ЦСКА и да го подмени със селското си тимче.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 21 ное 2016 15:46

GOLEADOR написа:ЦСКА 1948 колко отбора прецака?


Не разбирам защо постоянно намесваш ЦСКА 1948, ти нали си припозна Литекс, какво се оправдаваш само с тях ??! Те, за разлика от вас, постъпиха мъжки - нов клуб и от началото, нищо общо с вашите гнусотии.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 21 ное 2016 15:51

1982 написа:
GOLEADOR написа:ЦСКА 1948 колко отбора прецака?


Не разбирам защо постоянно намесваш ЦСКА 1948, ти нали си припозна Литекс, какво се оправдаваш само с тях ??! Те, за разлика от вас, постъпиха мъжки - нов клуб и от началото, нищо общо с вашите гнусотии.

Аз ясно съм казал какво смятам за възраждането на ЦСКА и там няма как да не замеся ЦСКА 1948,ама ти едно си знаеш - едно си баеш!То за това и "изтръпна" когато поисках обединение на двата клуба.Стане ли това умреха ти мантрите срещу ЦСКА!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 21 ное 2016 17:45

Не знам за кое съм изтръпнал, но обединение няма как да има между ЦСКА 1948 и Литекс. Тук говорим за различни виждания и ценностни системи - едните искат честно и почтено начало от нулата, другите искат далавери и измами, за да играят веднага в "елита", с цената на всякакви средства.

А аз мантри нямам, има си факти - вие сте прекръстен Литекс, това не е мантра, а факт, подплатен с всички нужни документи черно на бяло. ;) Мантри са вашите глупости как Литекс не е Литекс, а ЦСКА .... но без дълговете на ЦСКА, само което ви изнася от ЦСКА. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот Вълчан » 21 ное 2016 18:31

Относно резултата това наистина е впечатляваща победа.Спокоино могат да пуснат сините юбилеини фланелки със тези цифри.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта