Левски е новия носител на Купата на България!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот Синьо сърце » 03 мар 2014 22:19

ИРТИШ2013 написа:
Левски_с_дубъла написа:Баси Левски не спира да рине трофеи на всякакви фронтове. Честита купа на всички - точно на 3ти март за ужас някои тъмни субекти красноармейци :lol:

MАЛКО КУПИ,МНОООООООГО КАЛЪФКИ,ЯКО РИЕНЕ ПАДА.....

Разкарай се оттука, бе, кенеф! Кажи нещо смислено за мача и за баскетбол, кво сереш само?
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот tprodanov » 03 мар 2014 22:25

peliforewer написа: Варчев реагира защото съдията си затвори очите за фаул срещу центъра на Варна,още бяха отсъдени и два-три пъти спорни крачки все в ущърб на Варна.Левски взе купата благодарение на фамозния Хиит,който беше енигма за баскетболистите от морето.Левски имаше доста фенове ,но тези момчета не са баскетболна агитка,повечето от тях не разбират играта ,атмосферата в залата не е баскетболна,отидете на следващата среща на Левски и ще видите само роднините и приятелите на играчите.А след изпълненията на Тити от събота БФБ беше длъжна да го отстрани от отбора до събирането на Изпълкома.Днес той отново беше всичко друго но не и треньор,повечето време беше на площадката,пречеше на съдиите,защото беше много близо до тях,дирижираше агитката,накрая целуваше площадката и т.н.


От доста време ходя на мачове на Левски и далеч не виждам роднините и приятелите на играчите, а именно ако не същата, то близка до тази атмосфера. Да, днес залата беше много пълна, но дясната част почти на всеки мач е изпълнена докрай именно от същите хора, които бяха днес.
Колкото до Хийт, имаше чудесни отигравания, но имаше и моменти, в които бих го набил. Ниво на пубертет.
Значително по-полезен беше Върбанов, благодарение на който Левски натрупа първоначалната разлика, без която нямаше да вземе купата.

Потребителски аватар
ИРТИШ2013
Мнения: 185
Регистриран на: 11 юли 2013 23:22

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот ИРТИШ2013 » 03 мар 2014 22:30

Синьо сърце написа:
ИРТИШ2013 написа:
Левски_с_дубъла написа:Баси Левски не спира да рине трофеи на всякакви фронтове. Честита купа на всички - точно на 3ти март за ужас някои тъмни субекти красноармейци :lol:

MАЛКО КУПИ,МНОООООООГО КАЛЪФКИ,ЯКО РИЕНЕ ПАДА.....

Разкарай се оттука, бе, кенеф! Кажи нещо смислено за мача и за баскетбол, кво сереш само?

БАСКЕТБОЛА НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КАТО СПОРТ,СКУЧЕН МИ Е.ТУК БЯХ ДА СЕ ПОЗАЯЖДАМ С НЯКОЙ ОПРЕДЕЛЕНИ ИНДИВИДИ ОТ ФОРУМА.НА ТЕБ СПЕЦИАЛНО ИЗВИНЯВАЙ И ЧЕСТИТА ТИ КУПА... :mrgreen:
Апостолът е вечен-петното върху името му е на 102 години...

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот Синьо сърце » 03 мар 2014 22:34

[quote="ИРТИШ2013
БАСКЕТБОЛА НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КАТО СПОРТ,СКУЧЕН МИ Е.ТУК БЯХ ДА СЕ ПОЗАЯЖДАМ С НЯКОЙ ОПРЕДЕЛЕНИ ИНДИВИДИ ОТ ФОРУМА.НА ТЕБ СПЕЦИАЛНО ИЗВИНЯВАЙ И ЧЕСТИТА ТИ КУПА... :mrgreen:[/quote]
Благодаря! ;)
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот vratar4eto » 03 мар 2014 22:39

Честита купа! Във всяка зала, на всеки стадион - само Левски шампион! Виждам, че има много озлобели червени симпатяги, които ги боли винаги щом Левски бие на какъвто и да е спорт. Така е - ние си обичаме отбора, други обичат да мразят. :mrgreen:

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот Синьо сърце » 03 мар 2014 22:40

tprodanov написа:От доста време ходя на мачове на Левски и далеч не виждам роднините и приятелите на играчите, а именно ако не същата, то близка до тази атмосфера. Да, днес залата беше много пълна, но дясната част почти на всеки мач е изпълнена докрай именно от същите хора, които бяха днес.
Колкото до Хийт, имаше чудесни отигравания, но имаше и моменти, в които бих го набил. Ниво на пубертет.
Значително по-полезен беше Върбанов, благодарение на който Левски натрупа първоначалната разлика, без която нямаше да вземе купата.

За Върбанов - много съгласен! А ако си видял в централната зона над ложата един с детенце на гърба, веещо синьо шалче-те това бях аз!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот dido1302 » 03 мар 2014 22:44

В България има два вида запалянковци - левскари и антилевскари


Ето това вече е чутовна тъпотия. Ако искате вярвайте, но има и такива на които не им пука и грам за Левски ? Странно ли е , че има МНОГО българи, които не симпатизират нито на Левски, нито на ЦСКА ? Мен например грам не ме вълнува дали ще победи Черно Море или Левски. ЗА мен е важно да играят повече талантливи българи и да имаме национални успехи. Това, че Левски са спечелили някаква Купа благодарение на десетина американци, докато българите са ги гледали от пейката, честно казано, не ме радва особено. Щом за вас хора е от грандиозно значение дали отбора победител се казва Левски или ЦСКА и това е смисълът на живота ви искрено ви съжалявам. А това да пееш по време на баскетболен мач, за личности, които нямат нищо общо с конкретното събитие, говори за лишено от всякакъв смисъл присъствие на публиката на Левски. На домакинствата в редовния сезон и при мъжете и при жените косъм да падне ще се чуе, толкова е тихо в Универсиада. Да ви припомня, че фенството не се изразява само в това, да подкрепяш някого, когато печели титли, ама какво да обяснявам. Два милиона град, а пък една заличка не могат да напълнят. Примери бол. Правят Ол Стар с желание да поканят Айвърсън и други световни звезди, ама хората се хванаха за главата като видяха колко билети са купени. Как да викат сериозни имена да играят пред 500 човека. Бият се в гърдите колко фенове имат софийските отбори, а нито залите са пълни, нито стадионите.
Последна промяна от dido1302 на 03 мар 2014 22:52, променено общо 1 път.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот tprodanov » 03 мар 2014 22:49

Дидо, залата е пълна на почти всеки мач. Мини да видиш някой път. Като цяло, коректно изказване, само дето накрая преминава в една злобичка към сините фенове, които уж са ти безразлични...

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот dido1302 » 03 мар 2014 22:56

Дидо, залата е пълна на почти всеки мач. Мини да видиш някой път. Като цяло, коректно изказване, само дето накрая преминава в една злобичка към сините фенове, които уж са ти безразлични...


Не злобата не е към феновете на ЦСКА или Левски. Напротив. Симпатизирам на всеки, който подкрепя и уважава отбора си. Но всички останали простотии, които се случват ме отвращават. Опита за намесване на политика в спорта, още повече. Не можете ли да отидете и да пеете само за отбора си, да ръкопляскате на съперниците без да пеете против другия градски противник и да намесвате политиката поне веднъж. Вместо да се превърне в празник подобно събитие то се превръща в грозна махленска свада, която настройва хората едни срещу други.
Последна промяна от dido1302 на 03 мар 2014 22:59, променено общо 1 път.

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Левски е новия носител на Купата на България!

Мнениеот валкареджио » 03 мар 2014 22:57

ИРТИШ2013 написа:
валкареджио написа:
ИРТИШ2013 написа:
валкареджио написа:
ИРТИШ2013 написа:ЧЕСТИТА ВИ КУПА ЛИЛАВИ .ДА ОЧАКВАМЕ ЛИ СКОРО И КУПИТЕ ПО ПИНГ-ПОНГ,САНТАСЕ,БРИДЖ-БЕЛОТ,КЪРЛИНГ,СОФТБОЛ,ДАМА,ПЕЙНТБОЛ,КРИКЕТ,БЕЙЗБОЛ И ДРУГИ МНОООООООГО ПОПУЛЯРНИ СПОРТОВЕ? :mrgreen:

РОЗОВИ,а вие кога купа?
на какъв спорт?

КАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО ЩЕ РАЗБЕРЕШ ЛИЛАВИ...

Бареков избърши слюнките и пяната........
.............................................
а сега клекни!

БАРЕКОВ Е ОТ "БОТЕВЪ",ЛИЛАВИ.А ЗА КЛЯКАНЕТО НА ВСИЧКИ ВЛАСТИ ИМА ЕДИН 100 ГОДИШЕН СПЕЦИАЛИСТ...

ти клекни,пък после ще видим кой е Бюреков и коя е МАЯ Манолова


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта