Страница 1 от 2
За нац.волейбол
Публикувано: 20 фев 2010 09:04
от zokova
Следя успехите на Супер Бобо - Боян Йорданов, и много се радвам на играта му. Много искам феновете на волейбола да разменим мнения за него. Силно се надявам Професора - г-н Пранди, да обърне внимание на това момче и да го вземе в националния отбор по волейбол, защото ще има голяма полза от него. "Поразяващата" лява ръка на Боян е много ценна и не бива да се лишаваме от нея. Какво мислите вие?
Re: За нац.волейбол
Публикувано: 20 фев 2010 09:19
от THE G.A.M.E
Tой мисля, че никога не е преставал да бъде национал ? !
Просто минала година имаше сериозна контузия....и за това Пранди не разчиташе на него.
Иначе и мен много ме радва когато е здрав и играе......определено е един от най добрите диагонали в света !
А лявата му ръка....няма аналог в момента.....
Проблема е, че имаме доста добри диагонали....освен титуляра Владо Николов.....имаме и Цецо Соколов и Дани Милушев....в нашето първенство, също има добри играчи на този пост.
Аз обаче се надявам......Бобо да попадне тази година сред избраниците на Пранди....и да ни радва отново с уникалната си игра......и което разбира се.....не е добре за бъдещите ни съперници ! .....

Re: За нац.волейбол
Публикувано: 20 фев 2010 10:25
от deepblue1963
Щом е бил в Левски не може да е слаб!
Re: За нац.волейбол
Публикувано: 20 фев 2010 10:43
от lubeste
дори и факта че играе с лява ръка е достатъчен за пранди да го викне в нацйоналния отбор отново.иначе качествата му са безспорни.той ни е единственият играч с лява ръка.според мен пранди в никакъв случай не е случаен треньор и си знае работата, така че не се притеснявам за отсъствието на боян в следвашия турнир
Re: За нац.волейбол
Публикувано: 20 фев 2010 11:01
от THE G.A.M.E
lubeste написа:дори и факта че играе с лява ръка е достатъчен за пранди да го викне в нацйоналния отбор отново.иначе качествата му са безспорни.той ни е единственият играч с лява ръка.според мен пранди в никакъв случай не е случаен треньор и си знае работата, така че не се притеснявам за отсъствието на боян в следвашия турнир
Въпроса е, дали се е оправил от контузията в рамото...която го мъчеше миналата година.
Иначе наистина си е предимство, да имаш атакуващ левичар.....освен това, и сервиса му - освен труден за отразяване......е и много стабилен....тоест - рядко го бърка !
Все пак обаче......все ми се струва, че Пранди за състезанията тая година, ще заложи на Владо Николов и Цецо Соколов.
Просто тях ги познава най добре.....дето се вика - гледа ги всеки ден.
Re: За нац.волейбол
Публикувано: 20 фев 2010 11:45
от vrvolleyball
При такъв голям избор от диагонали все някой ще трябва да увисне , без Владо естествено .Соколов има страхотна физика и ми се струва , че това ще бъде избора на Пранди . Няма как да вземе 3-ма диагонали , при положение че 4-ките не са толкова сигурни , освен това Теодор Тодоров дава сериозна заявка за титулярно място и нещата с центровете , кои ще бъдат каква бройка ще са също не е много ясно ... Ники НИколов се възстановява лека по лека след контузиите и той също ще иска да се върне в отбора , все пак няма нищо по-хубаво от това да имаш голям избор от играчи

Re: За нац.волейбол
Публикувано: 20 фев 2010 11:51
от Messinho
Много талантливо момче, дано Пранди да го вземе !
Re: За нац.волейбол
Публикувано: 20 фев 2010 11:58
от venelin_valchev
Съгласен съм много е талантлив, както и другите ни волейболисти които са играли за НАЦИОНАЛНИЯ. Просто имаме уникални игра4и.
ЗАБ. Волейбола и Футбола ни са от две разли4ни вели4ини.
Re: За нац.волейбол
Публикувано: 20 фев 2010 12:29
от ЛЕВСКАРКА
Дано Бранди да вземе Бобо.
Re: За нац.волейбол
Публикувано: 25 фев 2010 22:31
от Бижутера
ЛЕВСКАРКА написа:Дано Бранди да вземе Бобо.
ако е здрав трябва да е титуляр, задължително...какъв професор е ако не го извика?
