СП: България - Полша 1:3

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот Eminem » 17 сеп 2018 22:28

Много поляци има във Варна и аз също очаквам да се чувстват домакини, а нашите гости. Което ще е много жалко, дори срамно.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот mistreated » 18 сеп 2018 10:32

Перфектният резултат за нас е победа с 3:2. По този начин ще останем само с една загуба и в същото време ще идем в по-леката група със САЩ, Иран и най-вероятно Канада (за сравнение ако сме първи пак ще имаме една загуба, но влизаме в група с Русия/Сърбия, Франция/Холандия и много тегавите за нас аржентинци). Дори не знам дали не бих предпочел загуба с 2:3 пред пирова победа с 3:1 да речем.
Очаквам в София да победим и Иран, и Канада. Франция, Русия и Аржентина са много по-неудобни за нас съперници.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот ivan56 » 18 сеп 2018 11:02

Значи ще е чутовна глупост, ако като домакин сме им отпуснали толкова билети на тия противните.
Това в Полша, ще се случи точно на пут..н ден.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот mistreated » 18 сеп 2018 11:10

ivan56 написа:Значи ще е чутовна глупост, ако като домакин сме им отпуснали толкова билети на тия противните.
Това в Полша, ще се случи точно на пут..н ден.


Това е световно по волейбол, а не футболен мач. Хората си обикалят по цял свят и подкрепят отбора, никой не може да ги спре да си купят билет онлайн.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот ivan56 » 18 сеп 2018 11:17

mistreated написа:
ivan56 написа:Значи ще е чутовна глупост, ако като домакин сме им отпуснали толкова билети на тия противните.
Това в Полша, ще се случи точно на пут..н ден.


Това е световно по волейбол, а не футболен мач. Хората си обикалят по цял свят и подкрепят отбора, никой не може да ги спре да си купят билет онлайн.


Това ми е ясно, но предполагам че ние като домакин, трябва да имаме по-голяма квота билети :?
Може и да бъркам.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП: България - Полша

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 сеп 2018 11:40

mistreated написа:Перфектният резултат за нас е победа с 3:2. По този начин ще останем само с една загуба и в същото време ще идем в по-леката група със САЩ, Иран и най-вероятно Канада (за сравнение ако сме първи пак ще имаме една загуба, но влизаме в група с Русия/Сърбия, Франция/Холандия и много тегавите за нас аржентинци). Дори не знам дали не бих предпочел загуба с 2:3 пред пирова победа с 3:1 да речем.
Очаквам в София да победим и Иран, и Канада. Франция, Русия и Аржентина са много по-неудобни за нас съперници.
Значи тая вечер правим-струваме, играем за 2 гейма. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот TodorT » 18 сеп 2018 12:42

mistreated написа:Перфектният резултат за нас е победа с 3:2. По този начин ще останем само с една загуба и в същото време ще идем в по-леката група със САЩ, Иран и най-вероятно Канада (за сравнение ако сме първи пак ще имаме една загуба, но влизаме в група с Русия/Сърбия, Франция/Холандия и много тегавите за нас аржентинци). Дори не знам дали не бих предпочел загуба с 2:3 пред пирова победа с 3:1 да речем.
Очаквам в София да победим и Иран, и Канада. Франция, Русия и Аржентина са много по-неудобни за нас съперници.

Съгласен съм с теб. Точно преди малко гледах евентуалните потоци и в каква група може да се натресем в София, ако спечелим. Поляците много тормозеха иранците със сервис. Ние не се славим с добро посрещане. Не съм сигурен дали и те няма да правят тънки сметки и да избегнат следващата група с Русия, Франция... :roll: В другите групи има много неясноти, а мачовете са по същото време или малко след нашия... ще бъде интересно.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот k_oleto » 18 сеп 2018 13:12

Демек, днес тръгваме за 2:0 и след това, гледаме резултатите в другите мачове......

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот ivan56 » 18 сеп 2018 14:02

Накрая да не стане като един наш мач с Бразилия( СП Италия), в който никой не искаше да спечели и накрая нашите се ядосаха и се натресохме на по силният поток :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: СП: България - Полша

Мнениеот plmar » 18 сеп 2018 17:06

THE G.A.M.E написа:
mistreated написа:Перфектният резултат за нас е победа с 3:2. По този начин ще останем само с една загуба и в същото време ще идем в по-леката група със САЩ, Иран и най-вероятно Канада (за сравнение ако сме първи пак ще имаме една загуба, но влизаме в група с Русия/Сърбия, Франция/Холандия и много тегавите за нас аржентинци). Дори не знам дали не бих предпочел загуба с 2:3 пред пирова победа с 3:1 да речем.
Очаквам в София да победим и Иран, и Канада. Франция, Русия и Аржентина са много по-неудобни за нас съперници.
Значи тая вечер правим-струваме, играем за 2 гейма. :mrgreen:


Абсолютно точно! Задължителни 2 гейма, с тази игра, с яд го казвам, но никакъв шанс за повече от гейм с/у Русия,Сърбия, Франция или преродената Холандия! Нямам се за черноглед, но не виждам нито мъжкари, нито биткаджий при нас до момента. Празни от садържание и класа! Ни'къв огън в очите и на Пламен!
Изображение


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта