ЕП: България - Сърбия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 авг 2017 23:56

Абе не може да ни спрът два пъти в центъра, и да наредиш на разпределителя, да спре да играе с центровете.
Русия и Бразилия, като ги хванат 2-3 пъти на блок в центъра, спират ли да играят с центровете ??
Ами нашите най-решаващи топки бяха отправени към краищата на мрежата, а там ги чакаха 2-ма, че и 3-ма сърби. За какво си говорим въобще ???
Пламене !???
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот Eminem » 01 сеп 2017 00:08

1982 написа:
Дидо написа:
paro24 написа:Леле, ние сме ебати комиците.

Не сме комици просто сърбите са много по-добри от нас и вероятно ще станат европейски шампиони!


И сърбите, и руснаците са по-добри от нас, факт е, но не може и от двата отбора да падаме безславно с по 0:3, все едно сме някакви аутсайдери ..... Пламен още тази вечер трябва да си подаде оставката, осра и Световната лига, и европейското.

Пламен осра и световното, когато срещу Германия на елиминация, Алексиев беше тотално пробит в посрещане, а Пламен го смени чак в 3 гейм. Абсолютно неадекватно.
Последна промяна от Eminem на 01 сеп 2017 00:09, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот mertezaker » 01 сеп 2017 00:09

Рядко критикувам нашите волейболисти, но днес бяха ужасни в решаващите моменти. Пак тази психика...Повечето от тях са с опит и играят или са играли в силни първенства, наистина не разбирам на какво се дължат тези загуби в най-важните мачове.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22640
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот NOMER14 » 01 сеп 2017 00:10

THE G.A.M.E написа:Междудругото, смятам, че сега имаме по-добри играчи, от колкото при Стоев и Пранди.

Категорично не съм съгласен - по нито един пост тези не са по-добри от ония, с изключение на либерото Салпаров ;)

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот Eminem » 01 сеп 2017 00:15

Нямат манталитет за нещо наистина голямо, ама това е проблем на цялата ни нация.

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот paro24 » 01 сеп 2017 00:31

Отбора няма лидер, като са психически стабилни нашите могат да бият всеки.
Този мача трябваше само да се закачим, при един лидер примерно като Казийски
тези сърби си ги отнасяхме. И във втория и във третия гейм водехме,
но важните и трудни точки решават мачовете, а Соколов в повечето случай греши именно тях
и всички останали се наакват меко казано, а противниците се надъхват и реанимират.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот parvanoff » 01 сеп 2017 00:44

Eminem написа:Нямат манталитет за нещо наистина голямо, ама това е проблем на цялата ни нация.

Проблемът на нацията ни наистина е манталитетът, но не този на волейболистите... А този на всички писали мнения след този мач с редки изключения... Аман от критикари, които не могат да оценят постиженията на никого в тази държава. Същото е с волейболистите, същото е с Гришо и с почти всички спортове, и спортисти... Отдавна не пиша тук, а само чета и то все по-рядко. Някак си и взех да се примирявам с този манталитет на българина. Но това тук е прекалено. Страшно интелигентен и добронамерен човек като Пламен Константинов едва ли не е изгонен с тояги. Колко слаб бил Цецо Соколов... Това са признати хора в цял свят, но не и от нашите супер специалисти сред българските фенове. Срам ме е и е страшно тъжно това. Не се отнася само за волейбола и спорта-така е във всички сфери на обществения живот. Ужасен манталитет, заради който ще се затрием и като нация. Не разбирам хората, които защитават хора като Радо Стойчев и Матей Казийски, които като тях не разбраха, че националният отбор не е на Данчо Лазаров, а на България и българите-същото се отнася за всички спортове. Който е против Лазаров да организира протести, а не да бойкотира националният отбор. Затова и поздравявам всички тези момчета, които дават, колкото могат да прославят държавата ни по всички точки на планетата и ми се иска да не обръщат внимание на хейтърите, което обаче за съжаление е невъзможно... Според мен проблемът ни откакто гледам волейбол почти винаги е бил в разпределителя, но и това е в реда на нещата-все пак сме едно джудже спрямо някои държави на световната карта. И затова трябва да ценим такива успехи-все пак сме в топ 8 в Европа. Достатъчно е да си зададем въпросът дали икономически сме така? Или по население? Или по манталитет? Ясно е, че тези негативни хора няма никога да се усетят, но за мен е ужасно това, което прочетох последните няколко страници...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот mertezaker » 01 сеп 2017 01:01

Проблемът на нацията ни наистина е манталитетът, но не този на волейболистите... А този на всички писали мнения след този мач с редки изключения... Аман от критикари, които не могат да оценят постиженията на никого в тази държава. Същото е с волейболистите, същото е с Гришо и с почти всички спортове, и спортисти... Отдавна не пиша тук, а само чета и то все по-рядко. Някак си и взех да се примирявам с този манталитет на българина. Но това тук е прекалено. Страшно интелигентен и добронамерен човек като Пламен Константинов едва ли не е изгонен с тояги. Колко слаб бил Цецо Соколов... Това са признати хора в цял свят, но не и от нашите супер специалисти сред българските фенове. Срам ме е и е страшно тъжно това. Не се отнася само за волейбола и спорта-така е във всички сфери на обществения живот. Ужасен манталитет, заради който ще се затрием и като нация. Не разбирам хората, които защитават хора като Радо Стойчев и Матей Казийски, които като тях не разбраха, че националният отбор не е на Данчо Лазаров, а на България и българите-същото се отнася за всички спортове. Който е против Лазаров да организира протести, а не да бойкотира националният отбор. Затова и поздравявам всички тези момчета, които дават, колкото могат да прославят държавата ни по всички точки на планетата и ми се иска да не обръщат внимание на хейтърите, което обаче за съжаление е невъзможно... Според мен проблемът ни откакто гледам волейбол почти винаги е бил в разпределителя, но и това е в реда на нещата-все пак сме едно джудже спрямо някои държави на световната карта. И затова трябва да ценим такива успехи-все пак сме в топ 8 в Европа. Достатъчно е да си зададем въпросът дали икономически сме така? Или по население? Или по манталитет? Ясно е, че тези негативни хора няма никога да се усетят, но за мен е ужасно това, което прочетох последните няколко страници...


Не може да не ни е яд, след като потенциалът ти е много по-голям...Въпреки всичко!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 сеп 2017 01:05

parvanoff написа:Страшно интелигентен и добронамерен човек като Пламен Константинов едва ли не е изгонен с тояги.
Никой не го гони с тояги.
Но е факт, че със същите играчи ( с малки изключения ) други постигнаха повече от него.
Аз пък казвам, че с примиренчество, нищо няма да постигнем.
Имаме сервис, имаме блок, имаме и добри нападатели, но всичко това куца, от как Пламен е треньор.
Е, кой е виновен, според теб ?
Бай Шиле от Ситняково ???
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

deliorman2
Мнения: 10
Регистриран на: 14 дек 2015 14:06
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот deliorman2 » 01 сеп 2017 01:27

Преди световното е време за промяна.
И треньора, и Йосифов, и Соколов ...
Не може да сложиш, като второ либеро Чернокожев!
Той трябваше да замени Соколов, когато куцаше, а то не бе малко от мача.
Това ако не е треньорска грешка, то направо си е ташак с талантливия Чернокожев.
Йосифов е станал съвсем флегматичен, бавен, играе без настроение ... Време е да си ходи.
Треньора трябваше да се намеси и да насочи по-правилно разпределителите!
Не може подадените топки за атака към Соколов да са 35 за целият мач, а всички центрове (трима влезли в този мач) да имат общо 12 атаки!
От тук нататък нивото ще пада. Това са реалностите.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта