ЕП: България - Испания

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Испания

Мнениеот Eminem » 27 авг 2017 01:22

Много слаб мач, с изключение на 1-я гейм. С тази игра, вероятността да отпаднем още на осминафинал е много голяма.
Много лесно губят концентрация, а оттам и владеенето на събитията. Ще доживеем ли Цецо да си оправи сервиса ?
Вместо да пусне Скримов, той пуска Алексиев, нямам думи....Безумие, ако съм на Скримов - ставам и си тръгвам и няма да се върна, докато е треньор.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Испания

Мнениеот TodorT » 27 авг 2017 08:57

Eminem написа:Много слаб мач, с изключение на 1-я гейм. С тази игра, вероятността да отпаднем още на осминафинал е много голяма.
Много лесно губят концентрация, а оттам и владеенето на събитията. Ще доживеем ли Цецо да си оправи сервиса ?
Вместо да пусне Скримов, той пуска Алексиев, нямам думи....Безумие, ако съм на Скримов - ставам и си тръгвам и няма да се върна, докато е треньор.

Цецо пак го хващаха на единичен блок, а две от атаките му обърнаха филето и късметлийски паднаха в полето. Отново не направи добър мач, независиммо от добрия % в атака.... все пак играхме срещу Испания. Прав си, че липсва постовнство в играта. Уж добра подготовка, всички са на 100%, а отборът изглежда някак уморен. Виктор не се представя на ниво, което малко ме изненадва. За момента играем по-слабо от Лигата, а посрещането ни е много калпаво.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Испания

Мнениеот Eminem » 27 авг 2017 12:11

Цецо е в много слаба форма, но поне Пламен можеше да даде шанс на Чернокожев. Страх го е да го пусне срещу "гранда" Испания ли ?
И на мен ми се виждат уморени.
Аз не виждам дори минимално надграждане от подготовката, дори както казваш, ние играем по-слабо от лигата.
Посрещането ни е слабо, но и там няма промени. Защо не пусне Скримов ? Между другото, той пак ни спаси със сервиса си.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Испания

Мнениеот TodorT » 27 авг 2017 19:47

Eminem написа:Цецо е в много слаба форма, но поне Пламен можеше да даде шанс на Чернокожев. Страх го е да го пусне срещу "гранда" Испания ли ?
И на мен ми се виждат уморени.
Аз не виждам дори минимално надграждане от подготовката, дори както казваш, ние играем по-слабо от лигата.
Посрещането ни е слабо, но и там няма промени. Защо не пусне Скримов ? Между другото, той пак ни спаси със сервиса си.

И аз не разбирам защо Константинов продължава да настоява Цецо да играе постоянно. :? Понякога просто играчът зацикля и е хубаво да го изкараш за 3-4 точки, да се отърси психологически, да почине физически в края на гейма и т.н. Разбирам, че Велизар не е на нивото на Соколов, но все пак бе в Италия, игра в ЕКТ, бе резерва на Атанасйевич, понатрупал е опит малко или много. Има и ръст момчето, на ЕОИ в Баку играеше почти само по правата и трудно го спираха. Определено може да внесе разнообразие в играта в даден момент от мача. Не виждам защо при неубедителни изява посрещачът да бъде заменян, а диагоналът да продължава да стои на полето. Няма нищо срамно в това, а и Цецо няма право да е недоволен. Жани Желязков бе водоноска в Лигата, сега Чернокожев изпълнява тази роля. :oops:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Испания

Мнениеот Eminem » 27 авг 2017 20:39

Така е. Нямам обяснение защо не го сменя, дори когато се налага. Щом е взел Чернокожев в състава, значи би трябвало да е видял качества в него и да му има доверие. Да, може като цяло да не е от нивото на Соколов, но нещата стават различни, когато даден играч е в слаба форма или няма ден. В такива случаи, резервата може да е много по-полезен и би трябвало да получи шанс.
А и все пак, веднага може да си върне смяната, ако не се получи, което още повече трябва да му улесни решението да потърси промяна.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта