България в група ''А'' на Олимпиaдата в Пекин!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: България в група ''А'' на Олимпиядата в Пекин!!!

Мнениеот fearbless » 28 юли 2008 14:27

Ми добре бе пи4ове да би питам кво мислите за 1-вия мач с домакина Китаи мислех си да прая тема ама реших да го направя няколко дена преди самия мач.... ;)
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
CSKAfan
Мнения: 267
Регистриран на: 24 мар 2008 20:08
Контакти:

Re: България в група ''А'' на Олимпиядата в Пекин!!!

Мнениеот CSKAfan » 28 юли 2008 15:11

Ми снощи като гледах финала на световната лига и нещо ми стана мъчно... :(
YNWA!

theshadow
Мнения: 5
Регистриран на: 28 юли 2008 15:39
Контакти:

Re: България в група ''А'' на Олимпиядата в Пекин!!!

Мнениеот theshadow » 28 юли 2008 16:01

spored men toq put se izlojihme mnogo samo sre6tu USA se predstavihme dobre!!Tova e moeto mnenie.

tororoso
Мнения: 9
Регистриран на: 09 май 2008 14:31
Контакти:

Re: България в група ''А'' на Олимпиядата в Пекин!!!

Мнениеот tororoso » 28 юли 2008 16:22

botev_abd написа:Хора моля Ви, не говорете глупости! Нямало да да влязат в четворката, те хората в Пекин са приготвили титлата, отдолу пише България!!!

ти на колко години си бе приятел и от колко време гледаш волейбол .сигурно не си гледал тези дни мачовете от Рио за да разбереш какво ще ни се случи. дано да греша.

tororoso
Мнения: 9
Регистриран на: 09 май 2008 14:31
Контакти:

Re: България в група ''А'' на Олимпиядата в Пекин!!!

Мнениеот tororoso » 28 юли 2008 16:28

fearbless написа:Ми добре бе пи4ове да би питам кво мислите за 1-вия мач с домакина Китаи мислех си да прая тема ама реших да го направя няколко дена преди самия мач.... ;)

готов съм да се обзаложа че ще загубим от Китай.

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: България в група ''А'' на Олимпиядата в Пекин!!!

Мнениеот anons » 28 юли 2008 16:50

сигурен съм че първия мач падаме 3:1 от Китай.....но не е толкова решаващо. Въпроса е да отнесем Япония и после поне единия от Италия или Щатите да бием и да се опитаме да сме 2 в групата. Но като гледам другата група.....май няма значение кой сме....Само срущу Русия не искам да играем на 1/4 финал ....Той е решаващия....и предвиждам да бием и там ....но не се знае . Всички тези оплаквания от съдии ...и загуби може да ни изиграят положителна роля . Но определено загубата от Китай ще ни дойде като студен душ и втория мач макар трудно с 3:1 ще отнесем Япония

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: България в група ''А'' на Олимпиядата в Пекин!!!

Мнениеот fearbless » 28 юли 2008 16:58

anons написа:сигурен съм че първия мач падаме 3:1 от Китай.....но не е толкова решаващо. Въпроса е да отнесем Япония и после поне единия от Италия или Щатите да бием и да се опитаме да сме 2 в групата. Но като гледам другата група.....май няма значение кой сме....Само срущу Русия не искам да играем на 1/4 финал ....Той е решаващия....и предвиждам да бием и там ....но не се знае . Всички тези оплаквания от съдии ...и загуби може да ни изиграят положителна роля . Но определено загубата от Китай ще ни дойде като студен душ и втория мач макар трудно с 3:1 ще отнесем Япония
Моля се братле да не си прав за парвия мач нядявам се ги бием и Китаи и Япония и Венецуела защото сме с класа над тях само не тря да допускаме подценяване...
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: България в група ''А'' на Олимпиядата в Пекин!!!

Мнениеот anons » 28 юли 2008 16:59

интересното е че очаквам Китай да бият на четвъртфинал.....например една разколебана Русия .....или Бразилия и да има изненади

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: България в група ''А'' на Олимпиядата в Пекин!!!

Мнениеот fearbless » 28 юли 2008 17:05

хехе ти ги напраи олимпииски шанпиони още малко е при наличието на Русия Бразилия БЪЛГАРИЯ САЩ и Сърбия ако щтещ.... ама според мене ще им е трудно да са в 4-ката в групата а и Италия пропуснах ;)
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: България в група ''А'' на Олимпиядата в Пекин!!!

Мнениеот anons » 28 юли 2008 17:09

за съжаление докато разберат нашите къде са ще загубят мача срещу Китай. Но дано не съм прав.Дано са наблюдавали мачовете от Финала на световната лига и да намерят начин да спират атаките от втора линия .......на САЩ и Бразилия.....другото е ясно . С такива играчи които имаме сме ......номер едно. Въпреки добрите прояви на Жеков на сервиз и блокада ще кажа че е доста слаб разпределител. не може да давеш такива ниски топки на Матей или Владо . Естествено ще ги хващат на блок. Като гледах мачовете на Тренто ...там беше друго ...рядко ги хващаха на блок........и какво излиза


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта