Волейбол - Всекидневна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 03 сеп 2017 22:35

Това 3-о място си е провал за Сърбия, белгийците по-заслужаваха да го заемат.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 03 сеп 2017 23:48

Много дръпнали германците, а на предишното европейско ги отупахме два пъти с 3-0.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот Eminem » 04 сеп 2017 00:27

Страхотен мач между Русия и Германия.
Имаше мнения, че победа над Сърбия, щеше да е равносилна на финал, но като гледам играта на германците, те щяха да бъдат фаворити според мен.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 сеп 2017 10:56

Хубав финал от към напрежение и интрига се получи.
Първо, след като взеха сравнително лесно дебютният гейм, руснаците малко като че ли подцениха немчугите. Обаче Германия взеха да вкарват чудовищен сервис, а и на Грьоцер му потръгна играта.
Впечатление ми направи разнообразието. Ей това което казвам за нашият тим - Видяхте ли колко контри и важни точки бяха изиграни през центъра ?
За липсата на ей такова разнообразие иде реч при нас.

Като цяло, Грьоцер добута немците до тайбрека, после ги закопа с онези 2 топки в аут. :lol:
После Русия не чака втора покана и до края си бяха съсредоточени.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 04 сеп 2017 12:17

Финал като ВСВ- Русия и Германия се "бият" за победа в Полша :lol: Хубав мач стана, но немците не издържаха в края. Поздравления за играта им, наистина впечатляващо. Грьоцер по едно време бе дръпнал ръчната в националния, но сега отново е моторът на отбора. А малкия Крик е истинско бижу. Не знам къде го намериха, но е страшно добър за годините си, а тепърва ще се развива. Руснаците дължат титлата си на Михайлов, който в един момент играеше сам, подпомаган чат-пат от центровете.

Играта на Белгия ми прилича малко на тази на Франция. Играят предпазливо, атакуват технично и с подсигуряване., винаги са готови за още една и още една атака. Хайнен е изградил много грамотен отбор и отборите в Европа ще трябва да се съобразяват с тях!

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 сеп 2017 15:54

TodorT написа:немците не издържаха в края.
Точно като ВСВ. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 17 сеп 2017 18:47

Девойките ни (жени до 23 години) зае 3-то място на световното в Словения!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 20 сеп 2017 15:00

"Лъвиците" тръгнаха към Евроволей без лекар и физиотерапевт


Само 3 дни след грандиозния успех и безпрецедентните бронзови медали за България на националния ни отбор до 23 години от Световното първенство, волейболната федерация изпрати женският ни отбор на европейското първенство в Азербайджан без медицински щаб.

"Лъвиците" отпътуваха без лекар и физиотерапевт, а при евентуални проблеми ще разчитат на помощ от щабовете на конкурентките си. Лекарските чанти на летище "София" бяха поверени на селекционера Иван Сеферинов и част от състезателките, а със специализираната апаратура ще работи кондиционния треньор. Аматьорската ситуация силно подразни основните волейболистките.

"Винаги имам желание да играя в националния отбор, но някои обстоятелства в момента са такива, че биха ме принудили да не се върна повече. За световно и европейско винаги имам желание, но нека говорил след това", заяви Елица Василева.

Четири от бронзовите медалистки също са в тима, който ще се изправи срещу Турция, Украйна и Русия в груповата фаза на шампионата.

Селекционерът Иван Сеферинов постави и целите пред своите състезателки - влизане в полуфиналите на надпреварата.




Имаме уникални спортисти! И уникално прости ръководители! Какви ли успехи щяхме да постигнем, ако имаме равни условия с големите.... :| :| :|

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 20 сеп 2017 19:51

Това сериозно ли ? :roll:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 21 сеп 2017 23:30

Абсолютно сериозно...


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта