Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

MayDay
Мнения: 123
Регистриран на: 13 юни 2012 14:24
Контакти:

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот MayDay » 07 юли 2012 10:59

Първанчо и Митьо са форумните мунчовци 8-) Ти му викаш стрижено, то ти вика косено. Ти му казваш нещо нормално той ти вика, дай доказателства, ти му даваш доказателства, той ти вика не ми се чете. Ти му го съкращаваш, то ти вика "А вие що биете негрите?". И после даже с навирен нос и обиден тон ти обяснява, че си платен. Той не защитавал Данчу, обаче и една лоша дума не е казал за него. Имал бил някои малки грешчици, но пък Радо и Матей ела да гледаш кви храчки летят. Ясен си ми, първанчо, казах ти, прозрачен си като шише от лимонада. Не подскачай сега, пази си енергията, че тепърва ще имаш поводи да плачкаш, да плюеш държавата. За Радо не знам, но Матей ще е на Олимпиадата, престъпниците от УС на БФВ тепърва ще има да се оправдават и извиняват, прокурорите тепърва ще разследват. А подкрепата за Радо и Матей ще расте главоломно, щото много ни плащат :lol: Тва на 15 000 души по една къща, добре ли е :?: :arrow:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот 1982 » 07 юли 2012 11:01

Кое е простотии бе, Първанчо, ти съвсем се оля в сляпата защита на инжинерчето.
Вчера дори се опита да изкараш, че лъжа за незаконното преизбиране на УС за още 4 години. Призовах те да провериш в Държавен вестник съобщението за провеждане на общото събрание, както и какъв дневен ред е представен, ти се спотаи като мишка.

И не, Радостин Стойчев не е същият като Данчо Лазаров. Защото не него го проверят за финансови злоупотреби. Не от него се оттеглят спонсори заради непрозрачни дела.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот 1982 » 07 юли 2012 11:05

MayDay написа: Той не защитавал Данчу,


Да бе .... Данчо откак стана скандала се крие като мишка и като има важен мач в Арена Армеец, все бяга в чужбина. Не го направи веднъж, а няколко пъти този номер. И на децата им е ясно защо се крие. Обаче наш Първанчо ни обяснява тук, че правел нещо важно за българския волейбол в Чехия. :lol: :lol: :lol: :lol: Майко мила....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот parvanoff » 07 юли 2012 11:28

MayDay написа:Първанчо и Митьо са форумните мунчовци 8-) Ти му викаш стрижено, то ти вика косено. Ти му казваш нещо нормално той ти вика, дай доказателства, ти му даваш доказателства, той ти вика не ми се чете. Ти му го съкращаваш, то ти вика "А вие що биете негрите?". И после даже с навирен нос и обиден тон ти обяснява, че си платен. Той не защитавал Данчу, обаче и една лоша дума не е казал за него. Имал бил някои малки грешчици, но пък Радо и Матей ела да гледаш кви храчки летят. Ясен си ми, първанчо, казах ти, прозрачен си като шише от лимонада. Не подскачай сега, пази си енергията, че тепърва ще имаш поводи да плачкаш, да плюеш държавата. За Радо не знам, но Матей ще е на Олимпиадата, престъпниците от УС на БФВ тепърва ще има да се оправдават и извиняват, прокурорите тепърва ще разследват. А подкрепата за Радо и Матей ще расте главоломно, щото много ни плащат :lol: Тва на 15 000 души по една къща, добре ли е :?: :arrow:

parvanoff написа:
1982 написа:
parvanoff написа:Естествено, но с тази разлика, че действията му и вашите внасят напрежение и скандали във волейбола, нали?


Значи действията на Стойчев внасяли напрежение във волейбола, а тези на Лазаров не. Ми да му вдигнем паметник тогава, църквата да го канонизира направо.

Действията и на двамата внасят и? С какво тогава Стойчев е по-добър от Лазаров в това отношение? Или по-точно бездействието на Лазаров и действието на Стойчев...

[offtopic]Няма да се връщам много назад. Ето преди две странички. Както ти казах преди да почнеш да лъжеш се научи да четеш. Случайно ако не знаеш феновете на волейбола са поне 50 пъти повече, така че сте много далеч от истината, а и видяхме колко от вас излязоха на протеста, така че не се сили много с цифрите... Всяко човече може да цъкне в някой форум и да гласува в някоя анкетка-малко са тези, които биха излезли да протестират за тази "велика" кауза. А парички за вас има-това е ясно! Трябва да си малоумен, за да мислиш, че някой би платил на някого да пише във форум, но тя простотията по хората ходела са казали старите хора... Пък има и толкова тъпи, че чак не можеш да ги обидиш, защото не могат да разберат какво им казваш! ;)[/offtopic]
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост