Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот 1982 » 23 юни 2012 12:21

parvanoff написа:Страхотно мнение! Но повечето тук не могат да се усетят, че винаги нещата имат две страни и най-важното от всичко е, че както са казали старите хора "едно нещо, което работи не се пипа"! Понякога е добре да се погледне по-дълбоко в нещата ;)


Кое е страхотно бе, не мога да ви разбера ?!

Как може да защитавате Данчо Лазаров, който си позволи да нарече хилядите в залата, скандиращи името на Радостин Стойчев, шепа негодници ???
Как може да защитавате Данчо Лазаров, който попита феновете на волейбола "а вие какво сте направили за волейбола ?!" ?? При положение, че парите от билетите, които си купуваме за всеки мач, ги прибира БФВ. Да не казвам, че и БФВ се издържа с парите на данъкоплатците, т.е. на нас, "шепата негодници".

Тоя боклук се гаври с нас, а вие му лижете подметките тук, а той ако може и задника ще си избърше с вас.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот parvanoff » 23 юни 2012 13:26

1982 написа:
parvanoff написа:Страхотно мнение! Но повечето тук не могат да се усетят, че винаги нещата имат две страни и най-важното от всичко е, че както са казали старите хора "едно нещо, което работи не се пипа"! Понякога е добре да се погледне по-дълбоко в нещата ;)


Кое е страхотно бе, не мога да ви разбера ?!

Как може да защитавате Данчо Лазаров, който си позволи да нарече хилядите в залата, скандиращи името на Радостин Стойчев, шепа негодници ???
Как може да защитавате Данчо Лазаров, който попита феновете на волейбола "а вие какво сте направили за волейбола ?!" ?? При положение, че парите от билетите, които си купуваме за всеки мач, ги прибира БФВ. Да не казвам, че и БФВ се издържа с парите на данъкоплатците, т.е. на нас, "шепата негодници".

Тоя боклук се гаври с нас, а вие му лижете подметките тук, а той ако може и задника ще си избърше с вас.

Първо ти май изобщо не знаеш какво означава "нещата винаги имат две страни". Естествено не смятам да ти обяснявам нещо толкова лесно смилаемо. Второ водили сме дискусии в другите теми и бе нормално преди да ми зададеш такъв въпрос да се запознаеш. Няма във всяка тема да си играя да пиша километрични съобщения и да обяснявам на всеки поотделно едно и също във всяка тема! И нямам мнение за това какво е ставало в залата. Не съм бил там, а от думите, които чух от Лазаров въобще не останах с впечатление да е визирал всички фенове на волейбола. Изгонват фенове за всякакви неща-примерно за нацистки символи, за хвърляне на бомбички и т.н. Ако мислиш, че вярвам на няколко от присъстващите, които ми казват какво е станало и е ясно, че никой няма да си каже изгониха ме съвсем правилно, и на някои тук, които повтарят някои журналистически "мегазаглавия" мъничко се лъжеш! ;) Теб също не те видях да пишеш нещо по въпроса, с който съм се съгласил, а веднага взе да ми задаваш излишен въпрос, защото аз не съм като някои хора тук, които защитават и застават зад определени хора. Аз съм тук да си изразя мнението и съм го казал на много места! Аз не виждам кой ще замести Лазаров, нито пък за мен Радо и Матей постъпиха добре и човешки-мое мнение!!! Оттам нататък да се дават лични квалификации, кой-кого защитавал и какъв бил като го защитавал е въпрос на култура. Не ми се занимава да вадя обидните думи в голяма степен без никакви основания на защитниците на Стойчев, защото всички ги виждат, защото няма да ми стигне сигурно и страница в някоя тема и най-вече, защото има други по-важни неща в живота от това да разваляме един спорт, който все още ни носи радост и постига успехи с този така наречен от вас "некадърник", "мутра", "комунистическа подлога" и т.н., и т.н.-все обосновани и културни критики... ;) А изобщо не желая да обсъждам и обръщението "бе"-то говори само за себе си! ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот Xanko » 23 юни 2012 16:40

1982 написа:
parvanoff написа:Страхотно мнение! Но повечето тук не могат да се усетят, че винаги нещата имат две страни и най-важното от всичко е, че както са казали старите хора "едно нещо, което работи не се пипа"! Понякога е добре да се погледне по-дълбоко в нещата ;)


Кое е страхотно бе, не мога да ви разбера ?!

Как може да защитавате Данчо Лазаров, който си позволи да нарече хилядите в залата, скандиращи името на Радостин Стойчев, шепа негодници ???
Как може да защитавате Данчо Лазаров, който попита феновете на волейбола "а вие какво сте направили за волейбола ?!" ?? При положение, че парите от билетите, които си купуваме за всеки мач, ги прибира БФВ. Да не казвам, че и БФВ се издържа с парите на данъкоплатците, т.е. на нас, "шепата негодници".

Тоя боклук се гаври с нас, а вие му лижете подметките тук, а той ако може и задника ще си избърше с вас.

В първите години на прехода имаше лаф Тошо крадеше народа ядеше, сега Желю пътува народа гладува, А ЕЙ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ С ЦЕЛИЯ ТОЗИ СЕИР ЩЕ ДОКАРАТ НЕЩАТА ДО ПЕРЕФРАЗИРАНЕ НА ЛАФА ПО СЛЕДНИЯ НАЧИН:
Данчо крадеше, а България на волейбол дереше, а сега мениджери комисионни прибират, а България на волейбол пребиват.

Потребителски аватар
alexpk
Мнения: 253
Регистриран на: 03 юли 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот alexpk » 23 юни 2012 19:31

Xanko написа:
1982 написа:
parvanoff написа:Страхотно мнение! Но повечето тук не могат да се усетят, че винаги нещата имат две страни и най-важното от всичко е, че както са казали старите хора "едно нещо, което работи не се пипа"! Понякога е добре да се погледне по-дълбоко в нещата ;)


Кое е страхотно бе, не мога да ви разбера ?!

Как може да защитавате Данчо Лазаров, който си позволи да нарече хилядите в залата, скандиращи името на Радостин Стойчев, шепа негодници ???
Как може да защитавате Данчо Лазаров, който попита феновете на волейбола "а вие какво сте направили за волейбола ?!" ?? При положение, че парите от билетите, които си купуваме за всеки мач, ги прибира БФВ. Да не казвам, че и БФВ се издържа с парите на данъкоплатците, т.е. на нас, "шепата негодници".

Тоя боклук се гаври с нас, а вие му лижете подметките тук, а той ако може и задника ще си избърше с вас.

В първите години на прехода имаше лаф Тошо крадеше народа ядеше, сега Желю пътува народа гладува, А ЕЙ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ С ЦЕЛИЯ ТОЗИ СЕИР ЩЕ ДОКАРАТ НЕЩАТА ДО ПЕРЕФРАЗИРАНЕ НА ЛАФА ПО СЛЕДНИЯ НАЧИН:
Данчо крадеше, а България на волейбол дереше, а сега мениджери комисионни прибират, а България на волейбол пребиват.

Ти носталгия по комунизма ли имаш?
Баткоff вън

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот 1982 » 24 юни 2012 12:28

Очевидно е, че двамцата - Xanko и parvanoff, имат носталгия по онези времена. Неслучайно защитават така пламенно техния идеологически събрат - Данчо Лазаров.

Този parvanoff направо ни казва - какво като Данчо Лазаров краде, важното било да бием ??! :shock: :shock: :shock: Извинявам се, ама това са нашите пари - бачкаш като луд, взимаш някаква заплатка, даваш част от нея за данъци, уж за да се развива тази държава и накрая някаква гнусна пиявица като Данчо Лазаров ти взима парите ...... и идват parvanoff и Xanko, и ми обясняват, нека си краде човека, важното е да бием в някаква си спортна игра.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот parvanoff » 24 юни 2012 12:48

1982 написа:Очевидно е, че двамцата - Xanko и parvanoff, имат носталгия по онези времена. Неслучайно защитават така пламенно техния идеологически събрат - Данчо Лазаров.

Този parvanoff направо ни казва - какво като Данчо Лазаров краде, важното било да бием ??! :shock: :shock: :shock: Извинявам се, ама това са нашите пари - бачкаш като луд, взимаш някаква заплатка, даваш част от нея за данъци, уж за да се развива тази държава и накрая някаква гнусна пиявица като Данчо Лазаров ти взима парите ...... и идват parvanoff и Xanko, и ми обясняват, нека си краде човека, важното е да бием в някаква си спортна игра.

Ето отново някой, който се опитва да мисли вместо другите... :lol: И вместо да отговори на поставените въпроси предпочита да дава квалификации за хората. Нищо ново под слънцето. ;) Едно ще ти кажа-един човек тук не е доказал, че този човек краде. Всички казват, че било ясно, че краде и обиждат като ....... /дори не ми се споменават такива думи/. Ти също не си дал доказателство за една открадната стотинка, а клеветиш човека! А има хора, които са чували тази фраза "човек е невинен до доказване на противното" и която лежи в основата на съдебната система на всяка по-цивилизована държава!!! И съм далеч от мисълта, че след като не си чувал такива фрази можеш изобщо да прецениш хората в държавата, другите държави, тези в този форум, тези около себе си, следователно трудно би се получила една нормална дискусия, каквато търсят някои хора! И най-важното-тези хора сочат други с пръст, но сигурно не са запознати и с другата фраза-преди да посочиш някой с пръст не забравяй, че останалите три сочат към теб! Без лоши чувства! ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот 1982 » 25 юни 2012 11:21

parvanoff написа: Едно ще ти кажа-един човек тук не е доказал, че този човек краде. Всички казват, че било ясно, че краде и обиждат като .......


Е, то и за Младен Михалев, Красимир Маринов и т.н., не е доказано, че са престъпници, значи не са, това са някакви наши си фантазии, хората са си напълно почтени. :lol: :lol: :lol:
Въобще нужно ли е да ти обяснявам, че живеем в България и тук никога нищо не се доказва, какво ми даваш такива смешни аргументи ??!
Жената от "Доверие" ви го каза - такова "счетоводство" за пръв път в живота си вижда.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
alexpk
Мнения: 253
Регистриран на: 03 юли 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот alexpk » 25 юни 2012 17:32

1982 написа:Очевидно е, че двамцата - Xanko и parvanoff, имат носталгия по онези времена. Неслучайно защитават така пламенно техния идеологически събрат - Данчо Лазаров.

Този parvanoff направо ни казва - какво като Данчо Лазаров краде, важното било да бием ??! :shock: :shock: :shock: Извинявам се, ама това са нашите пари - бачкаш като луд, взимаш някаква заплатка, даваш част от нея за данъци, уж за да се развива тази държава и накрая някаква гнусна пиявица като Данчо Лазаров ти взима парите ...... и идват parvanoff и Xanko, и ми обясняват, нека си краде човека, важното е да бием в някаква си спортна игра.

Залпът на Аврора яко им трещи в главите.
Баткоff вън

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот parvanoff » 25 юни 2012 18:50

1982 написа:
parvanoff написа: Едно ще ти кажа-един човек тук не е доказал, че този човек краде. Всички казват, че било ясно, че краде и обиждат като .......


Е, то и за Младен Михалев, Красимир Маринов и т.н., не е доказано, че са престъпници, значи не са, това са някакви наши си фантазии, хората са си напълно почтени. :lol: :lol: :lol:
Въобще нужно ли е да ти обяснявам, че живеем в България и тук никога нищо не се доказва, какво ми даваш такива смешни аргументи ??!
Жената от "Доверие" ви го каза - такова "счетоводство" за пръв път в живота си вижда.

Ами да вземем да ги разстрелваме тогава без съд и присъда-щом ти смяташ, че са престъпници... :o Да ти имам аргументите, пък и сравненията... :lol: А на този, който се разписа след теб по аватара на човек му става ясно какво му е в главата... :lol:
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Стефка Костадинова: Призовавам Стойчев и Казийски да бъдат в

Мнениеот 1982 » 26 юни 2012 18:24

Значи да разбирам, че ти не смяташ Маджо и Маргините за престъпници, така ли ??
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта