Страница 1 от 1

Уругвай ще приеме Холандия

Публикувано: 08 юни 2011 10:25
от liga09
Домакините ще търсят реванш за загубата от „лалетата“ на полуфинала в Южна Африка.


[center]Изображение[/center]В процеса си на подготовка за „Копа Америка“, Уругвай ще изиграе приятелска среща с тима на Холандия тази сряда.

Статистиката между двата състава е в полза на гостите, като Уругвай има само една победа от последните шест мача срещу Холандия.

Треньорът на Уругвай Оскар Табарез най-вероятно ще заложи на същия състав, който игра при загубата с 2:1 срещу Германия миналата седмица.

Звездата на отбора Диего Форлан ще бъде на линия за мача. Той има 74 мача за тима на международно равнище и се очертава да бъде най-голямата заплаха за холандската защита.

Наставникът на Холандия Берт Ван Марвик от своя страна няма да може да разчита на няколко от звездите си за тази приятелска среща. Марк Ван Бомел, Уесли Шнайдер и Рафел Ван Дер Ваарт няма да вземат участие в мача.

Вратаря на „лалетата“ Тим Крул направи своя дебют за отбора срещу Бразилия и се очаква да бъде титуляр и в този сблъсък.

Холандия се намира в страхотна форма в момента, като отборът последно загуби на финала на Световното първенство миналата година срещу Испания с 1:0.

http://www.liga09.bloger.hr/

Re: Уругвай ще приеме Холандия

Публикувано: 08 юни 2011 10:38
от federer90
Какъв защитник Тим Крул,след като е вратар на Нюкасъл.Иначе 0-1 за лалетата.

Re: Уругвай ще приеме Холандия

Публикувано: 08 юни 2011 10:49
от JohnnieWalker
Винаги съм подкрепял Холандия, докато не дойде световното и не видях, че вече играят "моуриньовски" ! За това се надявам Уругвай да победят !

Re: Уругвай ще приеме Холандия

Публикувано: 08 юни 2011 11:31
от liga09
federer90 написа:Какъв защитник Тим Крул,след като е вратар на Нюкасъл.Иначе 0-1 за лалетата.

Прав си приятелю ! Извинявай за грешката поправих я.

Re: Уругвай ще приеме Холандия

Публикувано: 08 юни 2011 11:33
от liga09
А резултата е 2-1 за домакините

Re: Уругвай ще приеме Холандия

Публикувано: 08 юни 2011 12:31
от JohnnieWalker
Merengue написа:
JohnnieWalker написа:Винаги съм подкрепял Холандия, докато не дойде световното и не видях, че вече играят "моуриньовски" ! За това се надявам Уругвай да победят !


Какво значи "моуриньовски" според фен на Барса - защитно, бетон, рушене на играта и победи с по едно на нула, нали. Само ми е интересно, как с рушене на играта, Реал Мадрид вкараха 100 гола в първенството и бяха един от най-резултатните отбори в Шампионската Лига .

Значи с рушене на играта, когато срещнеш достоен съперник ;)
Аз не отричам, че е голям треньор и с големи успехи, просто не харесвам стила му ;)

Re: Уругвай ще приеме Холандия

Публикувано: 08 юни 2011 12:44
от Udoji90
На СП 2010 мачът между двата отбора беше интересен, но Холандия през целия двубой играха видимо високомерно и Уругвай поне за мен бяха по-добрият отбор. Надявам се този път да бият, макар че "лалетата" са ми симпатични.

Re: Уругвай ще приеме Холандия

Публикувано: 08 юни 2011 12:52
от enguerino
Едно хиксче може да врътнат, нещо от сорта на 1 на 1

Re: Уругвай ще приеме Холандия

Публикувано: 08 юни 2011 15:16
от bekono
В приятелските срещи всичко може да се случи, така че те са почти непредвидими. Аз залагам на един приятелски хикс 1-1 или 2-2.