Ривър Плейт - Бока Хуниорс /Копа Либертадорес-финал (2:2 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9008
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Бока Хуниорс - Ривър Плейт /Копа Либертадорес-финал 11.11 21:00

Мнениеот Soulen » 27 ное 2018 10:02

В Европа може и да работи това с военните, но в ЮА, ако беше толкова лесно, нямаше да има фавели и властта да не смее да припари до тях. Още повече ония са въоръжени с автоматични оръжия, не са цигани с колове и брадви.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Бока Хуниорс - Ривър Плейт /Копа Либертадорес-финал 11.11 21:00

Мнениеот matador » 27 ное 2018 10:27

И аз мисля ,че Ривър Плейт в случай нямат вина доколкото знам инцидента е станал пет пресечки разстояние от стадиона това вече си е работа на полицията :roll: Миналата година в ШЛ фенове на Ливърпул също хвърляха предмети по автобуса на Сити но за щастие нямаше ранени както и служебна загуба наказанието май беше голяма глоба.Вече трябва да се вземе някакво решение ,че става комично 3-4 дена още нищо не се знае ще има ли мач или не :|

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13786
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Бока Хуниорс - Ривър Плейт /Копа Либертадорес-финал 11.11 21:00

Мнениеот Pichichi » 27 ное 2018 16:23

Според мен мач трябва да има на стадиона на Ривър и с публика!
Да давали купата на Бока и защо?
По политически причини ли?
Не трябва ли да си я спечелят на терена?
Ако няма мач турнира да остава без шампион!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Бока Хуниорс - Ривър Плейт /Копа Либертадорес-финал 11.11 21:00

Мнениеот Warped » 27 ное 2018 18:18

Мислите че ръководството на Ривър не е знаело?? Даже тва на Бока трябва да е било сигурно. Ривър допусна тия ексцесии, незнам що се изказвате като фенове" на отбор, който гледате макс 1 път в годината
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Бока Хуниорс - Ривър Плейт /Копа Либертадорес-финал 11.11 21:00

Мнениеот paceto » 27 ное 2018 18:32

Историческият двубой реванш на финала за Копа Либартадорес между Ривър Плейт и Бока Хуниорс със сигурност няма да се играе в Аржентина. Това обяви континенталната федерация CONMEBOL след среща с президентите на двата клуба в парагвайската столица Асунсион.

Желанието на централата е мачът да се проведе на 8-ми или 9-ти декември (събота или неделя) извън пределите на страната, но все още няма официално потвърждение за датата и часа.

От Бока Хуниорс все още настояват, че този двубой не трябва да се състои, Ривър да бъде санкциониран, а купата да им бъде присъдена служебно според точка 8 от правилника - гласи, че за инциденти с треньорския щаб, длъжности лица или играчи на гостуващия отбор, извън стадиона, отговорност носи отборът домакин.

Президентът на CONMEBOL Алехандро Домингес заяви: "В Аржентина няма нужните условия, за да се проведе тази среща. Искаме тя да е на 8-ми или 9-ти декември извън Аржентина".

Реваншът трябваше да се проведе в събота (24 ноември) на "Монументал", но бе отложен, след като автобусът с играчите на Бока, пътваущ към "Ел Монументал", бе нападнат от фенове на Ривър. Двама играчи на гостите получиха наравянвания и бяха приети в болница. Първоначално срещата бе отложена за 24 часа, но в неделя (25 ноември) се взе решение, че двата тима не са равнопоставени и отново бе отложена до намирането на официално решение къде да се проведе последният мач.

Имаше вариант срещата да се играе и в Абу Даби, ОАЕ, а победителят да се включи директно на Световното клубно първенство.

В първия двубой, който се игра на "Ла Бомбонера", Ривър и Бока завършиха при 2:2.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13786
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Бока Хуниорс - Ривър Плейт /Копа Либертадорес-финал 11.11 21:00

Мнениеот Pichichi » 27 ное 2018 23:11

Ривър и Бока са ми през оная работа на никой не съм фен! Ривър няма как да носи отговорност за каквото и да било извън пределите на стадиона и то за мач с отбор от същия град, това е работа на полицията. Да случката е неприятна но аз не мога да разбера фенове уж на футбола а не искат да гледат футбол а някой отбор да спечели нещо служебно с политическо решение!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23276
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Бока Хуниорс - Ривър Плейт /Копа Либертадорес-финал 11.11 21:00

Мнениеот Thsmith » 28 ное 2018 00:11

Soulen написа:В Европа може и да работи това с военните, но в ЮА, ако беше толкова лесно, нямаше да има фавели и властта да не смее да припари до тях. Още повече ония са въоръжени с автоматични оръжия, не са цигани с колове и брадви.

В Чили що няма като е толкова трудно? :lol: Един човек 2 дни е работил и после 50 години мир и спокойствие : )

Това е невероятна абдикация. Да признаеш, че не можеш да осигуриш ред в столицата за да се проведе футболен мач. Ами как ще осигуриш сигурността при пристигането на Дони и Г-20 бре? :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Бока Хуниорс - Ривър Плейт /Копа Либертадорес-финал 11.11 21:00

Мнениеот Eminem » 28 ное 2018 00:22

Бока се показа като един жалък отбор. Не знам какъв трябва да си, за да искаш да си служебен шампион. Сигурно много ще се гордеят.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23276
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Бока Хуниорс - Ривър Плейт /Копа Либертадорес-финал 11.11 21:00

Мнениеот Thsmith » 28 ное 2018 03:35

Нормално е да искат... особено след като са ги дисквалифицирали преди 2-3 години за атака срещу играчите на Ривър... макар и при други обстоятелства. Ясно е, че няма да го получат, но си искат хората.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49954
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бока Хуниорс - Ривър Плейт /Копа Либертадорес-финал 11.11 21:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 ное 2018 11:42

Мачът да е извън Аржентина е "чудесно" решение". :lol:

Амчи тъй де, нека друга страна да се оправя с 50-60 хиляди полудели гаучоси, к'во му е. :roll: :lol: :mrgreen:
Хеле пък ако мача е в арабска страна ... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта