Шампионска лига - сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот ivan56 » 17 дек 2018 15:19

Ае, Докторе, все се каня да те питам, какъв е тоя твой комплекс, от Сити :?
Нито са някакъв колос, нито играчите им са някакъв топ по позиции в света, на кво се дължи тая твоя неприязън.

------
Иначе ментално на 1/4 така ги виждам аз, макар, че е доста рано и при предстоящ трансферен период.
Юве, Реал, Ливърпул, Дортмунд, Рома, ПСЖ, Сити и Барса
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот doktora25 » 17 дек 2018 15:39

Комлекс не е точната дума. Комплексът значи прекомерен страх. По-скоро са ми неприятни главно заради Гуардиола, но също така нямат играчи на които да симпатизирам, а и не ми харесват отбори, придобити от новобогаташи, наливащи без задръжки милиони и милиарди за футболисти. Донякъде Челси правят изключение, макар че съставът им от последните 2-3 сезона въобще не ми се нрави.

Постоянството и прогресът на Сити обаче ме дразнят, дразни ме това, че някои букмейкъри ги изкарват едва ли не фаворит №1 за спечелване на ШЛ. Според мен има отбори срещу които биха били фаворити, както и такива срещу които ще са аутсайдери.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот matador1 » 17 дек 2018 16:19

Моето мнение:
Ювентус - Атлетико М -> победа за Ювентус, поне един много измъчен мач.
Аякс - Реал -> победата за Аякс е много възможна предвид начина, по който играят двата отбора.
Ливърлуп - Байерн -> по-скоро Ливърпул, макар че тук съм пристрастен и съм за Байерн.
Борусия Д - Тотнъм -> по-скоро Борусия, но съм за Тотнъм. Те обаче преживвяха големи мъки срещу по-слаби съперници.
Порто - Рома -> никаква идея. По-скоро Порто.
ПСЖ - Ман Ю -> и двата отбора имат склонност към странни издънки. Никой не може да предвиди този мач, каквито и логики да вкарва. По-скоро ПСЖ според здравия разум, но не е сигурно.
Лион - Барселона -> Барселона бие без усилия.
Ман Сити - Шалке -> Победа за Сити. Шалке имат проблеми.

Ювентус и Барса ми изглеждат най-възможните кандидати за купата, но неизвестните са много.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот 1914.1902 » 17 дек 2018 17:11

12 February & 6 March
Manchester United (ENG) v Paris Saint-Germain (FRA)
Roma (ITA) v Porto (POR)

13 February & 5 March
Tottenham Hotspur (ENG) v Borussia Dortmund (GER)
Ajax (NED) v Real Madrid (ESP)


19 February & 13 March
Lyon (FRA) v Barcelona (ESP)
Liverpool (ENG) v Bayern München (GER)

20 February & 12 March
Schalke (GER) v Manchester City (ENG)
Atlético Madrid (ESP) v Juventus (ITA)

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот bilyaletdinov » 17 дек 2018 17:59

Не исках да се падаме с Атлетико, ама такова е жребието.
Надявам се да нямаме повече контузии и вярвам, че ще си вземем своето. По класния състав сме и очаквам гелосания пенсионер да направи разликата, както често го прави в такива мачове.
Байрамчето голям тупаник ги чака.
Що си мисля, че Моу ще изклати ПСЖ? Повече от идеални са за автобусната му тактика.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот paceto » 17 дек 2018 19:06

Ама как отписахте Байерн с лека ръка не е истина. :mrgreen:

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот plmar » 17 дек 2018 19:34

paceto написа:Ама как отписахте Байерн с лека ръка не е истина. :mrgreen:


Аз лично, понеже не ги следя, на 100% се доверих на doktora и на Клоп- току що научих че ги е бил цели 9 пъти!?
Изображение

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Bernaleo » 17 дек 2018 19:45

Сити,Атлетико,Барселона,П$Ж,Борусия,Порто,Аякс и Байерн продължават.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Sisi 1914 » 17 дек 2018 20:15

ПСЖ Ше продължи напред. :P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6130
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот KOPScousers » 17 дек 2018 20:26

Шалке - Манчестър Сити: Сити няма да има никакви проблеми според мен, Шалке издиша сериозно в Бундеслигата и най-вероятно дори няма да се класира за ЕКТ догодина. Предполагам, че още в първия мач интригата ще бъде убита - нещо от сорта на 1:3/4.
Атлетико Мадрид - Ювентус: Нямам никаква идея как да прогнозирам изходът от тази двойка. Няма съмнение, че Ювентус са по-класният тим и на Атлети ще им е трудно да спрат Роналдо и компания, но не веднъж или два пъти са бъркали сметките на топ отборите в ШЛ. Предполагам, че Ювентус все пак ще намери начин да продължи, може би с минимален успех в Торино.
Манчестър Юнайтед - ПСЖ: Май само аз не съм напълно убеден, че ПСЖ ще ги помете едва ли не? Да, ПСЖ е много по-класен и добър отбор към момента, но това е Юнайтед - голямо име, големи традиции, голям стадион, който също ще изиграе своята роля (би трябвало). В зависимост от резултата на Олд Трафорд - Юнайтед може да изненада всички и да отстрани богаташите.
Тотнъм Хотспър - Борусия Дортмунд: На хартия отборите изглеждат равностойни, но Дортмунд сериозно надгради спрямо миналия сезон, когато паднаха и двата мача от Спърс. Лидер са в Бундеслигата и то с доста сериозна преднина, в ШЛ не трябва да забравяме какво причиниха на Атлетико в Германия, така че за мен те ще продължат. Просто Тотнъм не е достатъчно добър в ШЛ този сезон, за разлика от съперника.
Олимпик Лион - Барселона: Общо взето същото както при Шалке - Сити. Лион са симпатичен отбор, имат аргументите да се противопоставят успешно на Барса във Франция и дори мисля, че може да не загубят първия мач, но на Камп Ноу са пътници. Според мен този сезон в ШЛ Барса изглежда най-силният отбор, но още е много рано да се правят някакви генерални изводи.
Рома - Порто: Рома миналия сезон имаше много добър отбор, но за жалост беше чудо за един сезон, нещо като Монако по-миналия сезон. Гледал съм им двата мача с Реал този сезон и още 1-2 най-много, но няма и помен от отбора, който вкара 6 гола в 2 мача на Ливърпул и отстрани Барса. Порто от друга страна се справи отлично и събра най-много точки от всички в груповата фаза. Би трябвало португалците да продължат, още повече, че реваншът е на До Драгао и там би трябвало да спечелят.
Аякс - Реал Мадрид: Ако нещо драстично не се промени в Реал, Аякс ще им създаде много, много главоболия. Гледах им и двата мача с Байерн този сезон и смея да твърдя, че и в двата надиграваха "баварците" в отделни моменти от мачовете, особено в Холандия. Изключително енергичен, борбен и жаден за успехи млад отбор, който щеше да създаде проблеми на когото и да се беше паднал. Мадрид най-вероятно ще спечели с повечето си опит и класа, но Аякс със сигурност ще се представи достойно в двата мача.
Ливърпул - Байерн Мюнхен: Гвоздеят в осминафиналите, не защото съм фен на Ливърпул, не защото на хартия изглежда най-равностойният и интересен сблъсък, просто два отбора, които имат еднакво големи шансове да продължат напред. Ливърпул може би има една идея по-силен състав към момента, но Байерн има страшно много опит, Левандовски е в страхотна форма, освен него имат младоци като Коман и Гнабри, които също могат да създадат много проблеми. Искрено се надявам да успеем да надделеем и да продължим напред, но няма да е никак лесно. Според мен двата отбора ще си разменят по една домакинска победа и който спечели с повече, той ще продължи (това прозвуча малко като Божинката :mrgreen: ).

Струва ми се, че тази година ни очаква една доста по-интересна и равностойна Шампионска лига, дано съм прав и станат яки мачове напролет. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта