Висша лига - сезон (2018-19)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот kingofpop » 22 май 2019 00:42

KOPScousers написа:
kingofpop написа:според мен Салах не е толкова, ама Мане пада при всяко докосване буквално :mrgreen: :mrgreen:

всеки си има стил на игра, аз не виждам нищо лошо. Дрогба и той симулираше страшно много, но това не пречи да бъде запомнен като легенда на Челси

Покажи ми клип, в който Мане пада от тежък сблъсък с въздуха и реве на съдията за дузпа, превива се, все едно го е блъснал танк или нещо подобно? Мане пада, става и праща Пике за гъби. Никога не реве за нарушение, така че това е доста тъпо твърдение. 8-)


не е нужно да размахва ръце като Суарез, за да кажем че пада лесно. Десетки пъти съм го виждал да пада от нищото, не че няма много други такива играчи. Аз лично не виждам лошо в това :mrgreen:

Много ми е интересно не ти ли е неудобно да го пишеш това и да ги сравняваш двамата, все пак Пике е спечелил всичко а клетникът Мане все още има 0(нула) трофея в жалката си кариера :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6126
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот KOPScousers » 22 май 2019 00:49

kingofpop написа:
KOPScousers написа:Покажи ми клип, в който Мане пада от тежък сблъсък с въздуха и реве на съдията за дузпа, превива се, все едно го е блъснал танк или нещо подобно? Мане пада, става и праща Пике за гъби. Никога не реве за нарушение, така че това е доста тъпо твърдение. 8-)


не е нужно да размахва ръце като Суарез, за да кажем че пада лесно. Десетки пъти съм го виждал да пада от нищото, не че няма много други такива играчи. Аз лично не виждам лошо в това :mrgreen:

Много ми е интересно не ти ли е неудобно да го пишеш това и да ги сравняваш двамата, все пак Пике е спечелил всичко а клетникът Мане все още има 0(нула) трофея в жалката си кариера :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Защо да ми е неудобно? Какво ме интересува кой колко трофея е спечелил? Правя си свежи изводи и говоря за мачове от преди буквално 2 седмици, когато вездесъщият победител Пике умаля да се върти като пумпал около оста си. :lol:

Поредното доказателство, че феновете на Барселона гледате единствено и само трофеите и сте страшните глорихънтъри, не е истина просто. :shock:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Thsmith » 22 май 2019 00:56

Забавното е, че даже един Хосе Игнасио има повече ШЛ от Пикето. Това значи ли, че Пике не може да се сравнява с него? :lol:

Индивидуалността на всеки играе може да бъде сравнявана. Няма причина от подобни скачания.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43875
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот rhaegar » 22 май 2019 01:14

Кой е тоя Хосе Игнасио? Звучи като герой във венецуелска сапунка. :lol:

Иначе, фенове на Барса да обясняват как играчи на други отбори падат лесно...........какви времена доживяхме. :mrgreen: :mrgreen:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Thsmith » 22 май 2019 01:34

Е оня дето като се наложи да влезе в центъра на защитата и става олеле майко : ) От как Пепе се махна и той е 3 ти избор е такова положението.

--
Във венецуелските сапунки поне има изкусителни девойки, а не зъбати цигани с канибалски наклонности ; ))) Виж даже Силвио си подбираше от там дамите ; 0 Аида Йеспика примерно ; )

Ох, хвана ме носталгията. Къде са времената с Берлускони, Джани Аниели, къде са времената с Феномена, Газа, Бобо, Пипо и компания. Дори А$шли :lol: Къде са те и как опряхме до Аладин и чаршафа му, разните катарци и други талибани и жмичките по италия :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот kingofpop » 22 май 2019 02:04

rhaegar написа:Кой е тоя Хосе Игнасио? Звучи като герой във венецуелска сапунка. :lol:

Иначе, фенове на Барса да обясняват как играчи на други отбори падат лесно...........какви времена доживяхме. :mrgreen: :mrgreen:


е, аз никога не съм отричал, че нашите падат лесно, но тва кво общо има. Това не значи, че и на друигте отбори играчите не го правят. За мен и в Реал огромна част от играчите симулират и лежат(Роналдо, Рамос, Марсело и т.н.) и в голяма част от английските отбори винаги е имало играчи с такива наклонности. Само че аз, за разлика от вас, го приемам за нормално това, а не като недостатък. Даже е яко да знаеш как да паднеш и кво да направиш, за да извлечеш позла за отбора си :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Thsmith » 22 май 2019 02:58

Аз пък приемам влизанията ала Рой Кийн и то хич не като недостатък, а даже напротив. Пък нека след тях да си падат и да се въргалят колкото искат, тъкмо поне ще има защо. :lol:

Поздрави с тази песничка, не че Дикси беше чак толкова остър, но песента е хубава :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9zWjqUBf9z4&t=154s[/youtube]
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот JackPackage » 22 май 2019 10:24

rhaegar написа:Кой е тоя Хосе Игнасио? Звучи като герой във венецуелска сапунка. :lol:

Иначе, фенове на Барса да обясняват как играчи на други отбори падат лесно...........какви времена доживяхме. :mrgreen: :mrgreen:

Изображение

Адвоката от съседите е Хосе Игнасио - няма нито едно спечелено дело в кариерата си :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10858
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот ivan56 » 22 май 2019 10:55

JackPackage написа:
rhaegar написа:Кой е тоя Хосе Игнасио? Звучи като герой във венецуелска сапунка. :lol:

Иначе, фенове на Барса да обясняват как играчи на други отбори падат лесно...........какви времена доживяхме. :mrgreen: :mrgreen:

Изображение

Адвоката от съседите е Хосе Игнасио - няма нито едно спечелено дело в кариерата си :lol: :mrgreen:


Да, ама евтин :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9214
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот bubka » 22 май 2019 16:10

kingofpop написа:
rhaegar написа:Кой е тоя Хосе Игнасио? Звучи като герой във венецуелска сапунка. :lol:

Иначе, фенове на Барса да обясняват как играчи на други отбори падат лесно...........какви времена доживяхме. :mrgreen: :mrgreen:


е, аз никога не съм отричал, че нашите падат лесно, но тва кво общо има.


Вашите не падат лесно, те симулират ЦЕЛЕНАСОЧЕНО. Така спечелихте няколко ШЛ и загубихте уважението на останалата част от футболният свят ;) .
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта