Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот cska-632 » 07 юни 2015 20:35

Страшно много ми хареса снощи коментара на мача. Меси, Неймар, Суарез ... Ей така трябва да се коментира и да няма глупости кой колко пъти кихнал и защо бутонките му са розови и колко пъти докоснал топката презм 1999 г.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот cska-632 » 07 юни 2015 20:37

AntrAcsA написа:Като цяло... едва ли някой е очаквал нещо друго ??
Сутрин преди да отида на работа, по БТВ бяха поканили смешния водещ, да така му казвам, който направи " лапсус " и каза ,че предаването ще започне в 20:00 . Казах си " Брей, супер, модерна работа! Голямо предаване ще направят с много специални гости , в по голямо студио, по тържествена обстановка , с ретроспекция на цялата ШЛ и участието на Лудогорец ще се спомене , абе яко! Нямам търпение "
Накупих чипсове, бири и се сервирах в 19:50 пред ТВто, ноооо изненада.. няма ШЛ а има някакво предаване за 15-та годишнина на БТВ.
Мечтите ми за добро , модерно, европейско студия преди финала се срутиха , вече в 21:00 всички знаем какво видяхме . Плоско ,с малоумен гост който изговори една камара глупости , смешния водещ беше още по смешен и накрая "Сиганина " Божинов , който типично по " Сигански " гледаше на кафе и даде прогнозен резултат от 2-1 за Юве. Коментара от мача.. каквото и да кажа , ще е малко ! Дори и да преглътнем факта , че Алекси нямаше ГЛАС и грачеше като сврака, той избързваше с около 1, 2 секунди с коментара спрямо това , което виждахме ние на ТВто , и до някъде убива изненадата и кефа мача .
Той викаше гол, още преди Неймар да подаде към Иниеста ...
Като стана въпрос за Юве и Божинов... той всеки път не препуска да се похвали че е играл за Ювентус , нещо от сорта на :

БТВ - Здравей бате ,кажи сега за мача
ВБ - Не знам дали знаете , но аз играх за Ювентус
БТВ - Ок, но кажи кой ще бие ?
ВБ -Все пак ИГРАЛ СЪМ ЗА Ювентус и мисля , че те ще бият .
БТВ - Ясно, а какъв ще е резултата според теб ?
ВБ - Всеизвестен факт е че АЗ СЪМ ИГРАЛ ЗА Ювентус и мисля си че ще бият с 2-1
БТВ - Хуу, ай чао
ВБ- ИГРАХ В ЮВЕНТУС! ЧАО!


Да си слушал внимателно и да си обърнал на Ринг. Това, че нямаш уши е твой проблем, не на телевизията.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот MaX » 07 юни 2015 20:55

Тоя пъпчив нещастник Сукачев го мразя още от преди да стане толкова известен. :evil: Тоя лаик ме накара да се дразня на мачовете от Лигата. До кога :?: Дано я сменят от това жалко Бтв. Най-селската телевизия.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот sin4ec » 07 юни 2015 21:53

Тоя е тъп гъс и го взима на спатия. Ама чак пък тема да му правите, не е сериозно.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

NAZGUL
Мнения: 5
Регистриран на: 05 юни 2015 12:23
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот NAZGUL » 08 юни 2015 09:27

Дааа, Алексито е най дразнещият комантатор в България. Дори Манченко, който не може да каже едно изречение без пауза е класи на крещящия. Алекси ми стана неприятен на финала м-у Милан и Ливърпул. Всички знаем как свърши, непрестанните оргазми на Сукачев развалиха този за мен най- добър финал последните 20 години, въпреки че съм за Милан.

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот HekakaB » 08 юни 2015 18:26

Не съм съгласен, че няма добри коментатори в България.Според мене екипа на Диема който вече доста години прави висшата лига е много добър.Правят хората добри студия,канят компетентни гости и са сравнително безпристрастни и обективни в коментарите.Според мене биха се справили страхотно с ШЛ.

А относно мълчанието на Смукачев, пуснете си да гледате мач по някой немски канал.Там не по 20 секунди мълчат ми понякога и по 20 минути.За какво ти е да ти реве постоянно някой, нали мача е за гледане, не за слушане.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот iliev72 » 08 юни 2015 20:21

HekakaB написа:Не съм съгласен, че няма добри коментатори в България.Според мене екипа на Диема който вече доста години прави висшата лига е много добър.Правят хората добри студия,канят компетентни гости и са сравнително безпристрастни и обективни в коментарите.Според мене биха се справили страхотно с ШЛ.

А относно мълчанието на Смукачев, пуснете си да гледате мач по някой немски канал.Там не по 20 секунди мълчат ми понякога и по 20 минути.За какво ти е да ти реве постоянно някой, нали мача е за гледане, не за слушане.

Екипа на Диема :lol: :lol: :lol: Гледай едно студио на SkySports и ще разбереш разлика :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Отразяването на финала в ШЛ от Btv - Аматьорско

Мнениеот HekakaB » 09 юни 2015 14:14

Говоря за българската ни реалност.С БТВ ги сравнявам.Скай или която и да е чужда телевизия са на светлинни години.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта