Страница 1 от 2

Добре ли е Ибрахимович в Барселона ??

Публикувано: 11 юни 2009 20:45
от Speranza
Споделете мнения ако Златан Ибрахимович премине в Барса, дали трансфера ще бъде успешен, на мястото на кого би паснал най - добре и дали трябва да се продава Ето'О : ) ?

Re: Добре ли е Ибрахимович в Барселона ??

Публикувано: 11 юни 2009 21:13
от lubeste
ибрахимович е един от най добрите нападатели в света.....съшото може да се каже и за ето о само че той вече се изчерпа в барса....винаги идва момент в който и за футболиста и за отбора е добре да се разделят

Re: Добре ли е Ибрахимович в Барселона ??

Публикувано: 11 юни 2009 21:15
от Botev_Pld_1912
И 2мата са добри варянти , но този сезон Ето'о направи сезона на Барса и не го казвам само аз. Ибра също е добър варянт,но аз лично не мога да преценя ако трябва да се избира м/у 2мата ;).Страхотни таланти са,но Ибра също се слави с доста бурен нрав и може да си проси картони,което може да е лошо за някой мачове на Барса ако трябва да се лишът от услугите му . Те си знаят ама мисля , че Ето'о трябва да остане ;)

Re: Добре ли е Ибрахимович в Барселона ??

Публикувано: 11 юни 2009 21:27
от Blue_AvalanchE
Ето'о и Ибрахимович ще се борят за титулярните мета, а Ето'о е изключително добър нападател, затова мисля, че Ибрахимович трябва да остане в Интер. ;)

Re: Добре ли е Ибрахимович в Барселона ??

Публикувано: 11 юни 2009 21:40
от petkovv
Ибрахимович е добър но в барса ще станат много и трябва да продадат някой, а това ще е Етоо, който е в супер форма и според мен всичко се обесмисля.

Re: Добре ли е Ибрахимович в Барселона ??

Публикувано: 11 юни 2009 22:19
от styopa
petkovv написа:Ибрахимович е добър но в барса ще станат много и трябва да продадат някой, а това ще е Етоо, който е в супер форма и според мен всичко се обесмисля.


смисъла е че Ето'о иска прекалено голяма заплата а договора му свършва след година
така че Барса гледат да вземат някое друго евро или в размяна
иначе догодина нищо няма да вземат

Re: Добре ли е Ибрахимович в Барселона ??

Публикувано: 11 юни 2009 22:26
от xxxx
Аз си мисля,че Барса има достатъчно нападатели и по-скоро трябва да се фокусират във халфовата линия,защото ми се струва,че Иниеста и Шави няма да успеят да задържът толкова високо ниво и следващия сезон, а пък и Иниеста ми се струва доста податлив на контузий един Жоао Маутиньо или пък Мигел Велосо ще са достойни заместници.

Re: Добре ли е Ибрахимович в Барселона ??

Публикувано: 11 юни 2009 22:58
от gin
ето'о нито се е изчерпал нито е ненужен в барса.просто политиката на клуба не е като на мафиотите от мадрид да създават патуващ цирк.единствената причина за дилемата около камерунеца е че не желае да подписва нов договор със същата заплата и другото лято ще е свободен агент със 10-15 милионен транш като свободен агент и 7-8 мил годишна заплата в челси ман сити или милан.гуардиола си е направил сметка след мачовете с челси че му трябва на моменти арогантна агресия съчетана с финес и свилена техника достойна за ноу камп, които са неповторимо съчетани в ибра.като фен на барса мога смо да се радвам ако златан води атакта ни срещу мулти милионните кокони на перес на есен

Re: Добре ли е Ибрахимович в Барселона ??

Публикувано: 11 юни 2009 23:20
от Quentin
изобщон е го искам тоя ибрахимович в отбора, искам ето'о да си остане тук, където му е мястото, ибрахимович е леке, може да е гениален, може да е не знам какъв, обаче е леке, прави се на котнзуен, има с еза голяма звезда (може би е), не го искам, ето'о си милее за Барселона, раздава се всеки път, обича си отбора, феновете го обичат, има 145 мача и 108 гола, какво повече да се иска от нападател...

Re: Добре ли е Ибрахимович в Барселона ??

Публикувано: 12 юни 2009 09:28
от Бижутера
С тая халфова линия всеки що годе добър нападател би станал звезда!