Copa del Rey (Купата на Краля)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот insaneboy1 » 19 яну 2019 09:14

LaRgO написа:Барселона - повече от клуб! Ако убият човек и семейството му не се оплаче до 48 часа - няма престъпление.

Real Madrid did the exact same thing with Álvaro Tejero in 2016 that Barça did with Chumi against Levante
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7368
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот Los Che » 19 яну 2019 18:46

Срещите за Първенствата и Купата са отделни турнири, но Правилника за провеждане на турнирите е един.
Получените ж.к. в двата турнира не се сумират за това играч не може да бъде наказан за 3 ж.к. за Първенства + 2 ж.к. за Купата. Само когато играча е получил директен ч.к. то той важи за следващия мач независимо в кой турнир е.
И тук вметката на барца4 е просто непознаване на Правилника. Лукас получава 2 ж.к. срещу Сосиедад и е пропуснал гостуването на бетикос, но е играл правилно срещу крастовичарите .
Уважаемият Bernaleo греши.Тук въобще няма спор дали Барселона са нарушили правилата. Отговора е [rimg]http://www.carmenmoriyon.es/wp-content/uploads/2017/06/si.jpg[/rimg]
Както е описано в мнението на съдията по делото Кармен Перез варса са нарушили чл.53.3 от Правилника където е указано ,че играч наказан за натрупани картони в Б отбора за Първенство не може да играе за първия отбор в нито един турнир. Нарушение има,но единствената причина да няма наказание за Варса е ,че жабчетата не са спазили 48 часовия срок за жалба.
Преди този кръг за Купата по същите казуси към Комисията е имало въпроси от "Валенсия" за включването на Фран Наваро от Б отбора и от Леганес за Хавиер Авилес. И са получили отрицателни отговори.
Явно в административното ръководство на Варса работят не много интелигентни и ценящи работното си място .
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот metodito » 22 яну 2019 08:26

Vamos, Getafe!
Супер ме забавляват тези сладури. Правят страхотен сезон и според мен са голямата изненада в Ла Лига (заедно с Алавес). Интересно ми е дали имаше някаква истина в спекулациите за трансфер на Хайме Мата в "Левски" по времето, когато беше в Сарагоса? Играят доста грозен и ефективен футбол. Едни дървени изглеждат такива и са мисля най-грубия отбор в Ла Лига. Но чак ме кефят.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот Mathias_Coureur » 22 яну 2019 21:23

Стадиона на Бетис "Бенито Виямарин" се очертава да бъде домакин на финала за Купата на Краля на 25 Май. Окончателното решение на испанската футболна федерация ще се разбере края на седмицата! 8-)
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 22 яну 2019 22:07

metodito написа:Vamos, Getafe!
Супер ме забавляват тези сладури. Правят страхотен сезон и според мен са голямата изненада в Ла Лига (заедно с Алавес). Интересно ми е дали имаше някаква истина в спекулациите за трансфер на Хайме Мата в "Левски" по времето, когато беше в Сарагоса? Играят доста грозен и ефективен футбол. Едни дървени изглеждат такива и са мисля най-грубия отбор в Ла Лига. Но чак ме кефят.

Съгласен съм. Никога не съм ги харесвал, но при Бордалас играят много як футбол. То това е важното - да си използваш силните страни, но аз по начало обожавам подобни подходи. Много ми се ще да видя Дакунам Джене в Севиля.
"Интересът" на Левски към Мата не беше ли, когато играеше във Ваядолид и бе голмайстор на Сегунда? Помня, че въпросната новина звучеше много абсурдно.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот metodito » 23 яну 2019 11:11

YANTRA_FOREVER написа:
metodito написа:Vamos, Getafe!
Супер ме забавляват тези сладури. Правят страхотен сезон и според мен са голямата изненада в Ла Лига (заедно с Алавес). Интересно ми е дали имаше някаква истина в спекулациите за трансфер на Хайме Мата в "Левски" по времето, когато беше в Сарагоса? Играят доста грозен и ефективен футбол. Едни дървени изглеждат такива и са мисля най-грубия отбор в Ла Лига. Но чак ме кефят.

Съгласен съм. Никога не съм ги харесвал, но при Бордалас играят много як футбол. То това е важното - да си използваш силните страни, но аз по начало обожавам подобни подходи. Много ми се ще да видя Дакунам Джене в Севиля.
"Интересът" на Левски към Мата не беше ли, когато играеше във Ваядолид и бе голмайстор на Сегунда? Помня, че въпросната новина звучеше много абсурдно.

Да, всъщност във Валядолид, не Сарагоса. Аз оттам съм се объркал. Ако беше в Сарагоса, нямаше да е
Гледах вчера мача им с Валенсия. Просто не им дадоха да създадат опасност, а вратарят на валенсианци ги спаси. Нетипично по испански играят много пестеливо и физически.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13771
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот Pichichi » 23 яну 2019 22:46

Аленя- Боатенг- Малком!
:mrgreen:

Боатенг сигурно ще запише хеттрик.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот paceto » 23 яну 2019 23:14

Севиля смачкаха до сега Барселона, ама нямаха късмета да вкарат гол.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот ImmortaL_1000 » 23 яну 2019 23:24

Тоя треньор ще провали Барселона тва е !!! Дори и Конте е 10000000 пъти по добър от това дърво Валверде!!!
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот insaneboy1 » 23 яну 2019 23:27

paceto написа:Севиля смачкаха до сега Барселона, ама нямаха късмета да вкарат гол.

Чак пък да са смачкали. Можеше и да вкараме гола на чужд терен ако не беше тоя дървар малкъм дето не може си спре топката. Предвид състава с който сме излезли 0-0 или минимална загуба е супер. На Кампа им пишем 3ка.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта