Димитър Бербатов - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist


Потребителски аватар
lionel_messi
Мнения: 1311
Регистриран на: 25 ное 2008 18:01
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот lionel_messi » 28 авг 2010 21:18

masona84 написа:
valkata_levski написа:Къде са мишляците плюещи Берба???
Айде говорете сега бе боклуци!

Стой и гледай след малко .ще има да се развиват теории ,че всичко е било плод на случайноста,че той е предател и няма какво повече да се каже.Дано не съм прав но силно се съмнявам.Затова Берба няма да играе на УЕМБЛИ.И тука може спокойно да се цитират думите на Божидар Димитров:защо бе май...стара такава злоба


Каква злоба е, какъв е той, че ще откаже да играе за националния ?? А вие продължавате да му лижите гъза!!
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх..

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот Гуу » 28 авг 2010 21:18

VelBujd написа:Нямам право да се радвам за човек, който се отказва от България ..


Аха, отказал се от България...Само ще ти кажа, че плюещите го след всеки мач и изкараващи го за виновен за всичко се отказаха от него много преди това. Много е нагло да се говорят неща от рода на "отказ от България", предвид помията, която се изливаше по него. Всеки тук би направил същото, ако беше на негово място.

Иначе браво на Бербо, дано продължава все така, пожелавам му го с цялото си сърце.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 28 авг 2010 21:19

При решени мачове (конкретният мач срещу "чуковете"), при мачове срещу отбори като Малта (в националния) Бербатов е много "голям". Когато обаче трябва да поведе някой отбор към победа, него го няма никакъв! :mrgreen: Той се насра от страх (то му личеше по физиономията :lol: ), когато трябваше да излезе на смяна срещу "Байерн" и да помогне, отборът му да обърне мача! Не знам с чий акъл Мъри (когото дълбоко уважавам) го избра за капитан на националния отбор, когато за този пост пасваше най-вече един истински боец като Стенли!? :o Слава Богу, манекенът вече никога няма да разхожда националната фланелка! :lol: А в Ман Ю да му мислят, какво ще правят с най-скъпата резерва в света! :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
lionel_messi
Мнения: 1311
Регистриран на: 25 ное 2008 18:01
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот lionel_messi » 28 авг 2010 21:19

Гуу написа:
VelBujd написа:Нямам право да се радвам за човек, който се отказва от България ..


Аха, отказал се от България...Само ще ти кажа, че плюещите го след всеки мач и изкараващи го за виновен за всичко се отказаха от него много преди това. Много е нагло да се говорят неща от рода на "отказ от България", предвид помията, която се изливаше по него. Всеки тук би направил същото, ако беше на негово място.

Иначе браво на Бербо, дано продължава все така, пожелавам му го с цялото си сърце.


Това доказва още веднъж "мъжкия" му характер ! :twisted:
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх..

Потребителски аватар
krum_futbolista
Мнения: 953
Регистриран на: 07 ное 2009 22:10
Skype: krum_futbolista
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот krum_futbolista » 28 авг 2010 21:21

Някой има ли гола, защото аз неможах да го видя.Бях навън :mrgreen:
Изображение

MagicMoments написа:
Sisi 1914 написа:Sauntpark

South_Park ли се опита да напишеш, англичанке(


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

На линия
Потребителски аватар
Dobri
Мнения: 1088
Регистриран на: 07 юни 2009 15:29
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот Dobri » 28 авг 2010 21:22

Страхотен мач на Берба.

За критикантите: естествено, че ще се откаже. Сега трябва Мартин, Стилиян и Манолев да се откажат също.
Това не е никакъв национален отбор, а мениджърска сбирщина - Сърмовци, Миневци, Зетковци, Синковци, Хичовци, Чавдар Янковци и т.н.

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот Гуу » 28 авг 2010 21:23

lionel_messi написа:
Гуу написа:
VelBujd написа:Нямам право да се радвам за човек, който се отказва от България ..


Аха, отказал се от България...Само ще ти кажа, че плюещите го след всеки мач и изкараващи го за виновен за всичко се отказаха от него много преди това. Много е нагло да се говорят неща от рода на "отказ от България", предвид помията, която се изливаше по него. Всеки тук би направил същото, ако беше на негово място.

Иначе браво на Бербо, дано продължава все така, пожелавам му го с цялото си сърце.


Това доказва още веднъж "мъжкия" му характер ! :twisted:


Не го познавам чак толкова отблизо, че да ти кажа какъв характер има...но си мисля, че е мъжки, не за друго, но просто за да играеш в Манчестър Юнайтед се искат освен качества и характер. Много пъто му беше показвано, че не е желан в националния отбор, а сега пък бива нападан за това, че изпълни желанието на тези хора, няма угодия значи...

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот Red_Pride » 28 авг 2010 21:24

krum_futbolista написа:Някой има ли гола, защото аз неможах да го видя.Бях навън :mrgreen:

http://vbox7.com/play:30f6f46f
[rimg]https://dl.dropboxusercontent.com/u/31972793/androidbg/10628155_946991171983886_3440970175867167846_n.jpg[/rimg]

Lit3x
Мнения: 104
Регистриран на: 25 мар 2008 17:03
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот Lit3x » 28 авг 2010 21:24

rump_shaker написа:
VelBujd написа:Нямам право да се радвам за човек, който се отказва от България ..

Кой се е отказал от България бе!!!!!! Сложи край на националния отбор!!! Това са различни неща. И в правото си е да сложи край. След като всички смятат че той е пречката на националния, правилно се махна.


И на мен треньор и директор да са ми Мури и Сираков....и аз бих се отказал....


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar, yulkata и 19 госта