Летен трансферен прозорец 2022

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18125
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2022

Мнениеот kingofpop » 02 сеп 2022 01:41

paceto написа:
kingofpop написа:
paceto написа:Е, оставаше да признаеш, че сме "нещо кой знае кво". Изображение


Мисля, че и ти самият знаеш, че не сте. Слез на земятa :D но пак ще сте шампиони. Поне добри пари носите последните сезони


Никъде не съм казал обратното, а казах това понеже се чувстваш винаги длъжен да го кажеш това все едно за теб е някакво предателство към отбора ти или да си го кажеш открито, че сте по слаби от нас. :)


Не е така. По тая логика някои биха казали, че е предателство да кажa толкова рано, че ще сте шампиони. Примерно че не вярвам в нашите способности ли нещо такова. Просто съм реалист. Ако видя, че сте много добри и тероризирате Ла Лига веднага ще го призная :)
Последна промяна от kingofpop на 02 сеп 2022 01:41, променено общо 1 път.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

RMCF
Мнения: 2246
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2022

Мнениеот RMCF » 02 сеп 2022 01:41

paceto написа:Това е друга тема, а и той говореше за Испания.
ШЛ си я взехме напълно заслужено с оглед мачовете, които изнесохме след групите и отстранихме 2 от основните претенденти за титлата в Европа.

4*

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23829
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2022

Мнениеот paceto » 02 сеп 2022 03:03

Челси не са били претендент, а Ливърпул не ги сложих понеже е един мач и е финал и всичко може да стане. Говорех предимно след групите. :)

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2022

Мнениеот Pichichi » 02 сеп 2022 10:05

Изображение

Ето поредния лоукост трансфер на подводницата.
Много здрав играч на супер цена, вярно е че е на 30 и едва ли ще могат да го продадат но ще им свърши
супер работа за 3/4 сезона.

Изображение

Странен трансфер за мен. Лоди в мислите ми за момента ми изглежда много по-добър играч от Регийон
но пък е бразилски национал и иска да играе а в Ателти се оказа 4-ти избор. Като цяло ако Форест си
упражнят правото да го закупят другото лято ще сме взели 35 млн. Е за него.

Oficial: Soler ficha por el PSG
El centrocampista es el sexto fichaje que hace Luis Campos en el mercado. Firma por cinco temporadas a razón de 18 millones más 4 en bonus.


Изображение

Изображение

22 млн. Е (18+4) вземат Валенсия за Солер което не е лошо при положение че след 4 месеца можеше да подпише с всеки
без трансферна сума. И. Мориба се връща при тях под наем а също така Дж. Клуиверт под наем.

Изображение

Може и да греша и Бейерин да ме оправдае но не очаквам много от него в Барса :-)

Изображение

Янузай в Севиля.

Изображение

Умар Садик ще е заместника на А. Исак в Р. Сосиедад.

Изображение

Брайтуайд в Еспаньол .. :-) Просто класика представям си да изшие Барса в някой супер важен мач за тях :-)
Последна промяна от Pichichi на 02 сеп 2022 10:35, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16896
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2022

Мнениеот Udoji90 » 02 сеп 2022 10:24

Регилон за мен си е добър футболист и Солари беше тръгнал да го налага, но после се върна Зидан и го прати в девета глуха, а той си беше по-добра опция (според мен) и от Менди, и от Марсело. В Англия не му се получи, но според мен там първенството в момента е доста по-трудно от испанското (като средно ниво на съперниците, срещу които би играл). Смятам, че не е по-слаб от Лоди.
Окампос каква беше машина в началото на престоя си в Севиля... Не знам какво стана, че се оказа излишен, но Янузай за мен не е по-добър футболист от него. Иначе Солер няма да ми липсва толкова, тъй като в повечето мачове се криеше - голямата загуба, както вече съм казвал, е Гедеш. Радвам се, че се отървахме от Макси, но за Рачич ме е яд, макар че е само под наем засега.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2022

Мнениеот Pichichi » 02 сеп 2022 10:31

Окампос > Янузай да! Като цяло аржентинецът беше човекът който крепеше Севиля последните два сезона!
Този сезон не ги виждам в топ 5! Това ми прогнозата в момента!
Регийон ще го видим, той като цяло направи приличен созен в Севиля под наем преди да го продадат на Тотнъм.
Не съм гледал всички мачове на Валенсия но когато съм гледал Солер си беше величина, не мисля че някой
може да го замести този сезон но ще видим де, може да изкочи някой заек от бомбето.

Capitan5Puyol
Мнения: 23
Регистриран на: 02 сеп 2022 22:46

Re: Летен трансферен прозорец 2022

Мнениеот Capitan5Puyol » 02 сеп 2022 23:09

Белерин трябваше да дойде в Барса преди 5-6 години, когато се котираше. Сега е просто една карикатура за съжаление...


Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5485
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2022

Мнениеот insaneboy1 » 03 сеп 2022 18:53

Pichichi написа:
Изображение


Изображение

Тази снимка повече ми харесва.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23829
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2022

Мнениеот paceto » 03 сеп 2022 19:20

Този, който е измислил тези екипи незабавно трябва да бъде уволнен.
Атлетико колко още наши играчи ще ни взимат? :)


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта