Летен трансферен прозорец 2023

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1857
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот locke » 26 юни 2023 09:42

kingofpop написа:Тоя дървар Брозович да не е припарил до Камп Ноу, моля :D


тоя има трансферна сума, не е за вас :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот Furious_Monk » 26 юни 2023 16:46

rhaegar написа:
Furious_Monk написа:
rhaegar написа:Тонали най-вероятно ще мине в Нюкасъл за нещо от рода на 70м евра. Свещи да си купи с тия пари алчното американско лайно, дето се води собственик на Милан.



Всъщност не е лоша сделка. Тонали е страхотен талант, но играе на позиция, чиято цена е доста подценена. Дори и Пирло в най-добрите си години не би струвал тези пари.



Не става въпрос чисто за финансовата страна на сделката, въпреки че може и повече да му вземат. В момента Тонали е Милан, фен на клуба от дете и един от тримата най-добри играчи в състава. Морално престъпление е да го махнеш. Според мен този трансфер по-скоро сигнализира началото на нова banter era за клуба и скоро ще го последват скъпи продажби на Леао и Тео, което ще сложи край на всичко добро, което се изгради в последните 2-3 сезона.


Винаги става дума за рационалната страна.

Като говорим за влиянието на парите спрямо човешките емоции, създаване на връзка между хората... този свят не се различава от престъпния такъв...първият е по-първичен и откровен, вторият е по- завоалиран.

И това е така, защото дори и най-близките хора и те са притиснати от своите потребности, финансови, времеви.. просто в днешно време се обръща внимание на как и кой, а не защо ... това ми напомни на един случай на Поаро, в който главният злодей нямаше за какво да бъде обвинен... Манипулиране на човешките емоции и съзнание на човек не е доказано престъпление.

За Тео и Лео... ще дойдат и други футболисти, въпросът е в това усещане, че и те ще бъдат взети... много е трудно човек да се забавлява, като приема силната игра на своите любимци като потенциална възможност за тяхното напускане.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот Furious_Monk » 27 юни 2023 09:22

Между другото,честит трансфер на Барселона на Гюндоган. Много голям фен съм му , и адски съжалявам, че отиде при тях.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33316
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот 1914.1902 » 27 юни 2023 14:30

ЕКСКЛУЗИВНО: Днес Байерн Мюнхен представи официално предложение за подпис на Хари Кейн от Тотнъм Хотспър. #FCBayern писмена оферта до #THFC за 29-годишен нападател на стойност €70 милиона + добавки. Капитанът на Англия има още 1 година от съществуващия договор на Спърс.

David_Ornstein

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16919
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот Udoji90 » 27 юни 2023 14:35

Тотнъм обаче веднага са отхвърлили офертата, тъй като им се струва твърде ниска, а и се надяват да задържат Кейн. Информацията е от Романо.
Иначе Скай излязоха с видео преди малко, че изобщо не е имало оферта. Двамата най-добри журналисти го казват, ама не било така според Скай... Уж сериозна медия, пък... :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот Capitano_Puyol » 27 юни 2023 17:54

Харито чуква 30 след месец. Трябва сериозно да се замисли дали иска да спечели някакъв трофей в кариерата си, ако ще и когато окачи бутонките да е голмайстор на Англия и Висшата лига за всички времена, но неспечелил дори картонен трофей тип Купа на Лигата. :roll:
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот Furious_Monk » 27 юни 2023 18:25

Брозович също би бил много силен трансфер... плеймейкър обучен в Италия.

Много странно, как позволяваме каталунците да стигнат толкова близо до нас...В момента само Мбапе може да върне разликата... евентуално.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот rhaegar » 27 юни 2023 19:38

За 70м евро оная скръндза Леви ще продаде гащите на Кейн.

Иначе Рубен Лофтъс Чийк ще играе по всичко личи в Милан, около 16м евро с клаузи до към 20.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33316
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот 1914.1902 » 27 юни 2023 22:12

Тотнъм представи новия вратар

Тотнъм официално обяви трансфера на Гилиелмо Викарио от Емполи, който ще бъде новият титулярен вратар на лондончани. Договорът на италианеца е за пет години, като „шпорите“ ще платят за него 20 милиона евро плюс бонуси. Заплатата на 26-годишния страж ще бъде в размер на 2,5 милиона на сезон. Той ще играе в Тотнъм в фланелка с №13.

Викарио изигра 32 мача за Емполи през миналия сезон, в които допусна общо 41 гола. Доброто му представяне му осигури и първа повиквателна за националния отбор на Италия. Това се случи за мачовете на "скуадрата" от Лигата на нациите през септември 2022. Той обаче така и не записа нито една минута в тези срещи.

Досегашният титуляр на вратата на Тотнъм Юго Лорис има договор за още една година, но наскоро сподели, че най-вероятно ще напусне през това лято, след като в продължение на 11 години бе основна фигура в състава на „шпорите“.

Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33316
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец 2023

Мнениеот 1914.1902 » 27 юни 2023 22:13

Манчестър Сити представи Ковачич и му даде номера на Гюндоган

Манчестър Сити официално представи Матео Ковачич, който бе привлечен от Челси срещу 25 милиона паунда плюс допълнителни пет милиона под формата на бонуси. 29-годишният хърватин подписа договор за четири сезона и стана първото лятно ново попълнение на „гражданите“, които през миналия сезон спечелиха требъл.

Ковачич игра с екипа на Челси последните пет години, като за този период записа общо 221 мача с екипа на лондончани и спечели трофеите в Шампионската лига и Лига Европа. Той ще замести директно капитана Илкай Гюндоган, който подписа с Барселона като свободен агент. Ковачич дори наследява фланелката с №8 от германеца, който игра за Сити в последните седем години.

„Това е брилянтен ход за мен и нямам търпение да започна със Сити. Всеки, който е гледал този отбор под ръководството на Пеп, знае колко са добри. За мен те са най-добрите в света. Трофеите, които спечелиха, са известни на всички, но те са и най-добрият футболен тим. Да се присъединиш към този отбор е мечта за всеки футболист. Имам още много да уча и да се развивам и знам, че под ръководството на Пеп мога да стана по-добър играч, което е наистина вълнуващо за мен. Планът ми сега е да си почина няколко седмици, преди да се върна в Манчестър, за да се подготвя за новия сезон. Искам да помогна на този клуб да остане на върха и да спечели повече трофеи“, заяви Ковачич, който е четирикратен победител в Шампионската лига. Освен с екипа на Челси, той има и три трофея от най-престижната клубна футболна надпревара с Реал Мадрид.

Ковачич има 95 мача за националния отбор на Хърватия.

Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта