Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 4:0 | 07.02.2015 | 17:00ч

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид | 07.02.2015 | 17:00ч

Мнениеот rhaegar » 07 фев 2015 20:08

Даниел, неадекватен, както винаги.

Страшен мач на Атлетико, показаха, че могат да играят и така. Да, Реал имаше проблеми в защита, но това не може да е оправдание за подобна игра.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид | 07.02.2015 | 17:00ч

Мнениеот daniel875 » 07 фев 2015 20:21

rhaegar написа:Даниел, неадекватен, както винаги.

Страшен мач на Атлетико, показаха, че могат да играят и така. Да, Реал имаше проблеми в защита, но това не може да е оправдание за подобна игра.

Защо така мислиш? Аз ти казвам, че каквото и да направят "дюшекчиите", този сезон няма да им позволят да станат първенци. Първо, че нямат играчите на "Реал" и "Барселона", второ - нямат лоби във федерацията.
Дано греша, но сам виждаш, че за "Милан" се оказвам прав, както винаги! Като е за лошо, няма как да сбъркам. Като е за хубаво, трудна работа.
"Челси" ще е шампион, "Реал", "Байерн", "Ювентус"... Какво повече...
Моите мнения са едни от най - адекватните в този форум, макар че не се харесват, но и не ми пука особено от това.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид | 07.02.2015 | 17:00ч

Мнениеот slash1912 » 07 фев 2015 20:38

Миналото първенство как им позволиха :? :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ICAKOV_FCB
Мнения: 1118
Регистриран на: 09 ное 2010 22:23

Re: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид | 07.02.2015 | 17:00ч

Мнениеот ICAKOV_FCB » 07 фев 2015 21:55

Атлетико доказаха кой трябваше да е европейски шампион! За 2-рия гол направо от сега да му дават наградата за гол на сезона :shock:
[center][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01882/messi2_1882105c.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид | 07.02.2015 | 17:00ч

Мнениеот shotgun blues » 07 фев 2015 22:00

ICAKOV_FCB написа:Атлетико доказаха кой трябваше да е европейски шампион! За 2-рия гол направо от сега да му дават наградата за гол на сезона :shock:

и как го доказаха ,като на финала нямаха голово положение :o
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
ICAKOV_FCB
Мнения: 1118
Регистриран на: 09 ное 2010 22:23

Re: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид | 07.02.2015 | 17:00ч

Мнениеот ICAKOV_FCB » 07 фев 2015 22:14

shotgun blues написа:
ICAKOV_FCB написа:Атлетико доказаха кой трябваше да е европейски шампион! За 2-рия гол направо от сега да му дават наградата за гол на сезона :shock:

и как го доказаха ,като на финала нямаха голово положение :o

Ти не знам кой финал си гледал :lol: Водеха до 93-тата минута, дали са нямали голово положение :lol:
[center][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01882/messi2_1882105c.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид | 07.02.2015 | 17:00ч

Мнениеот sapio0o » 07 фев 2015 23:11

ICAKOV_FCB написа:
shotgun blues написа:
ICAKOV_FCB написа:Атлетико доказаха кой трябваше да е европейски шампион! За 2-рия гол направо от сега да му дават наградата за гол на сезона :shock:

и как го доказаха ,като на финала нямаха голово положение :o

Ти не знам кой финал си гледал :lol: Водеха до 93-тата минута, дали са нямали голово положение :lol:



А ти кой финал си гледал? Гола им дори не беше след положение, а след грешка на Касияс при която Годин се възползва. Реал също игра слабо, но поне атакуваше и се опитваше да стигне до гол и накрая се стигна до 4:1. Стига преувеличавахте.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
delije_sever
Мнения: 74
Регистриран на: 15 май 2009 11:36
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид | 07.02.2015 | 17:00ч

Мнениеот delije_sever » 08 фев 2015 00:16

ICAKOV_FCB написа:Атлетико доказаха кой трябваше да е европейски шампион!


Изображение Изображение

Боже прибери си вересиите. Сигурно вие като бихте преди седмица Атлетико, това показва, че вие трябваше да вземете ШЛ от миналия сезон. Реал да ви я даде направо на вас. Такива изводи само фен на Барселона може да извади. Целия форум ти се смее. Ако не си пиян е хубаво да отидеш в понеделник до личния лекар за направление. Не вървят на добре нещата Изображение
SAMO TI,U MOME SRCU SI,JEDNA,JEDINA,NEPOBEDIVA,ZVEZDA CRVENA http://www.youtube.com/watch?v=hN3wttsygbs
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид | 07.02.2015 | 17:00ч

Мнениеот JackPackage » 08 фев 2015 01:03

sapio0o написа:Честита поредна заслужена победа. Атлетико в момента е далеч по-добрият отбор. Днес дори играта бе чиста, не се извършваха никакви нарушения, просто ни надиграхте категорично и това е. За цял мач Реал не създаде чисто положение, а дори и точен удар към вратата. Отново сте в битката за титлата. :)


П.С: Разбирам, че сте въодушевени след поредната ви добра игра срещу нас, но мисля че прекалявяте и в частност JackPackage. Реал толкова години доминираше над Атлетико (да не казвам, че се подигравахме с вас), но не мисля, че сме се отнасяли по такъв начин с и винаги проявявахме респект. Знаете, че тази ви поредица срещу нас е временна и скоро всичко ще си дойде на мястото, така че се радвайте повече вътрешно и понамалете подигравките.


Не знам защо реши че не ви уважаваме.

Аз лично уважавам много феновете на Реал (дори повече отколкото много от феновете на Барса), които са си го заслужили с мненията. коментарите и реалния си поглед. Във форума това са Зидан и Виктор (Мадридиста). След всяка една ваша победа в годините откакто пиша съм ги поздравявал, независимо дали мисля че е била заслужена или не. Това че ти и paceto си се вкарвате в някакви филми в които сте мега галактически и всички несъгласни с вашето мнение са "дразнители, провокатори" и т.н. е ваш проблем, не мой.

ДоминираХТЕ, в минало време, през това време лично аз съм изтърпявал подигравки от типа "ае давайте си 6-те точки на Реал и тоя сезон", "Реал има 2 разходки с Атлетико" и т.н. така че за какъв респект от ваша страна говорим... ?! Не ни брояхте за живи и дербито беше все едно мач с Хетафе (за феновете ви).
Бяхме наричани кечисти, ръгбисти, и какви ли не...това ли ви е уважението ?! :?
През тези 16г много пъти бяхме спирани от странични фактори (съдии) да спрем тази "серия", но няма значение - в историята остават 16г без победа.

За щастие прекъснахме тази серия и то как - Купа на Бернабеу, титла след победа на Бернабеу, Суперкупа срещу Реал, дубъл срещу Реал, 8 мача без загуба в Ел Дерби Мадрилено...

Ако това че феновете на Атлети сме горди с отбора си и постигнатото от Чоло и компания "прекаляваме" - ок, така го приемай, няма да се извинявам за това!
Просто ние никога няма да сме на нивото на разни отборчета които излизат със свалени гащи срещу Реал и Барселона, дали някои ръководни фактори в испанския футбол ще позволят разбиване на дуополния модел предстои да видим.
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид | 07.02.2015 | 17:00ч

Мнениеот sapio0o » 08 фев 2015 02:55

JackPackage написа:
sapio0o написа:Честита поредна заслужена победа. Атлетико в момента е далеч по-добрият отбор. Днес дори играта бе чиста, не се извършваха никакви нарушения, просто ни надиграхте категорично и това е. За цял мач Реал не създаде чисто положение, а дори и точен удар към вратата. Отново сте в битката за титлата. :)


П.С: Разбирам, че сте въодушевени след поредната ви добра игра срещу нас, но мисля че прекалявяте и в частност JackPackage. Реал толкова години доминираше над Атлетико (да не казвам, че се подигравахме с вас), но не мисля, че сме се отнасяли по такъв начин с и винаги проявявахме респект. Знаете, че тази ви поредица срещу нас е временна и скоро всичко ще си дойде на мястото, така че се радвайте повече вътрешно и понамалете подигравките.


Не знам защо реши че не ви уважаваме.

Аз лично уважавам много феновете на Реал (дори повече отколкото много от феновете на Барса), които са си го заслужили с мненията. коментарите и реалния си поглед. Във форума това са Зидан и Виктор (Мадридиста). След всяка една ваша победа в годините откакто пиша съм ги поздравявал, независимо дали мисля че е била заслужена или не. Това че ти и paceto си се вкарвате в някакви филми в които сте мега галактически и всички несъгласни с вашето мнение са "дразнители, провокатори" и т.н. е ваш проблем, не мой.

ДоминираХТЕ, в минало време, през това време лично аз съм изтърпявал подигравки от типа "ае давайте си 6-те точки на Реал и тоя сезон", "Реал има 2 разходки с Атлетико" и т.н. така че за какъв респект от ваша страна говорим... ?! Не ни брояхте за живи и дербито беше все едно мач с Хетафе (за феновете ви).
Бяхме наричани кечисти, ръгбисти, и какви ли не...това ли ви е уважението ?! :?
През тези 16г много пъти бяхме спирани от странични фактори (съдии) да спрем тази "серия", но няма значение - в историята остават 16г без победа.

За щастие прекъснахме тази серия и то как - Купа на Бернабеу, титла след победа на Бернабеу, Суперкупа срещу Реал, дубъл срещу Реал, 8 мача без загуба в Ел Дерби Мадрилено...

Ако това че феновете на Атлети сме горди с отбора си и постигнатото от Чоло и компания "прекаляваме" - ок, така го приемай, няма да се извинявам за това!
Просто ние никога няма да сме на нивото на разни отборчета които излизат със свалени гащи срещу Реал и Барселона, дали някои ръководни фактори в испанския футбол ще позволят разбиване на дуополния модел предстои да видим.


По принцип голяма част от феновете на Барселона не заслужават уважение поради редица причини. Има и много такива фенове на Реал.

Написал си, че сме доминирали и си подчертал в минало време. Т.е искаш да кажеш, че това е приключило и оттук нататък вие ще мачкате?

Диего Симеоне е за 4-та година в Атлетико и още в първите си години намекна, че е голям треньор, макар да нямаше чак такива резултати срещу нас в началото. Определено той ви промени от отбор, който се бори за 3-то място и редовно пада от Барса и Реал към отбор, който е сериозен противник за всички и такъв, който се бори за трофеи.

Когато казах, че проявявате липса на уважение имах в предвид, че едва ли не ни приемате като тим от класата на Елче този сезон. Днес ни размазахте и игрово и като резултат, но в предишни мачове имахте късмет и ти го знаеш. По принцип наистина играем трудно срещу вас от около година насам и това не се дължи единствено на късмета, просто Анчелоти не прави нужното, за да промени това. Всеки мач едно и също. Колкото и да играем - резултатът ще бъде един и същ. Понякога такива мачове действат положително за големите отбори. Беше така след загубата с 2:4 от Сосиедад, дано бъде така и сега. Още веднъж честита победа. :)
Последна промяна от sapio0o на 08 фев 2015 02:57, променено общо 2 пъти.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта